kas ir diktatūra?


Visu diktatūru pamatā ir kontrole - senajā Romā ļaudīm deva maizi un izklaides ... jebkuras diktatūras pamatprincips ir kontrole, cenzūra, slikta izglītība, kultūras ierobežošana ...p.s. manuprāt, demokrāti par diktatoru sauc ikvienu, kurš neļauj savā valstī ielaist patvaļu un visatļautību!
...
Komentāri (0)  |  2016-08-24 23:44  |  Skatīts: 1549x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Veiksmesstāsta morāle - organizētā noziedzība, korupcija, genocīds ...Var jau gāzt samazgas uz PSRS, bet ir skaidri jāsaprot arī tas, ka PSRS bija pēckara laika veidojums, kad valstis atkopās pēc IIPasaules kara, bija izkauti miljoniem vīriešu, tāpēc darba smagumu dabūja nest sievietes .. tāpēc no tā izrietošās sievietes mehanizatores, ceļu darbinieces, mežu izstrādātājas ... ar to ir izskaidrojami arī taloni un daudzu produktu trūkums, arī ar bailēm no līdzīga scenārija atkārtošanās var izskaidrot lielo militarizēto objektu skaitu un resursu novirzi militārām vajadzībām ... Starp citu, taloni bija arī tādās valstīs kā Vācijā, Polijā, Anglijā uc ... tā ir sistēma kā nodrošināt, lai valstī nerastos deficīts un visiem būtu vismaz minmāls produktu daudzumslai, lai novērstu spekulāciju, ko šodien mēs skaisti saucam par biznesu.

...
Komentāri (0)  |  2016-07-01 03:14  |  Skatīts: 1354x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par reliģijām, tikai fakti ...Jūdaisms
(ivritā: יַהֲדוּת) ir ebreju reliģija un kultūra, un ir viena no vecākajām zināmajām monoteistiskajām ticībām. Atbilstoši ebreju tradīcijai, Jūdaisma vēsture sākas ar derību starp Ābramu, ebreju ciltstēvu un Dievu (aptuveni 2000 gadus p.m.ē.).

...
Komentāri (0)  |  2016-07-01 01:34  |  Skatīts: 1519x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kad senie latvieši šķendējās, viņi lietoja šādus vārdus ...Pirmo latviešu lamu vārdnīcu sastādīja habilitētais profesors Pāvils Zariņš, un tajā bija apkopoti 469 lamuvārdi. Lamāšanās nav nekas uzteicams, tāpēc mums visiem vajadzētu censties no tās izvairīties, taču dzīvē gadās dažādas situācijas. Nonākot situācijās, kad bez lamuvārda neiztikt, dažādu no krievu un angļu valodas aizgūto vārdu vietā labāk izmantot vārdus, ko šķendēšanās reizēs lietoja mūsu senči.

...
Komentāri (0)  |  2016-07-01 00:15  |  Skatīts: 1479x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par ko Latvijas iedzīvotājus 1941. gada naktī no 13. uz 14. jūniju izsūtīja uz PSRS soda nometnēm? Un kurus?
14. jūnijs
-

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. 1941. gada naktī no 13. uz 14. jūniju notika Latvijas iedzīvotāju izsūtīšana uz PSRS soda nometnēm un piespiedu nometināšanas vietām, kā rezultātā daudzi no viņiem gāja bojā bada, slimību un necilvēcīga darba dēļ.

...
Komentāri (0)  |  2016-06-30 23:50  |  Skatīts: 1085x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Es tiešām nesaprotu ko rietumi šodien grib Ukrainā - tā A.Lukašenko


Ja godīgi, es īsti nesaprotu ko rietumi šodien grib Ukrainā. Nedomāju, ka arī Krievija līdz galam saprot ko viņi tur grib. Varbūt viņi šo konfliktu paši ievāra ..., Kaukāzā šodien ir grūti, ko tur runāt, ekonomiski sarežģīta situācija ir arī Krievijā ..., tad ņemsim un vēl brāļu tautas sarīdīsim! Jūs domajat, ka tad mums būs viegli? Ja grūti būs Krievijai, grūti būs arī mums! Bet viņi kārtējo reizi sildīs rokas! Es protams nesaku, ka tas tiešām tā ir, bet man rodas tāds jautajums - ir tas tā, vai nav? Un uz šo jautājumu neviens man nevar atbildēt! Un ar ko mēs būsim šajā situācijā? Es jau pirms velēšanām teicu, un ne kripatiņu nenoželoju - visās grūtajās situācijās mēs būsim ar Krieviju. Tapēc, ka viņi ir mūsu sabiedrotie! Es pievedu piemēru, lai attaisnotu savu teikto - kad amerikaņi sabombardēja Irāku, tur taču viss bija baltiem diegiem šūts. Jūs jau zināt, ka Baltkrievijai bija draudzīgas attiecības ar Huseinu ... tad lūk, viens no politiķiem, kurš bija atbraucis pie manis teica:

...
Komentāri (0)  |  2016-06-07 05:33  |  Skatīts: 971x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kad cilvēki beidzot nāks pie prāta?- Jūs esat gudrs cilvēks ..., sakiet man, kā jūs domājat - kad tas viss beigsies? Kad cilvēki beidzot nāks pie prāta? Dažreiz man liekas ..., ka mēs esam nolemti uz tādām sāpēm, tādu nelaimi ...

...
Komentāri (0)  |  2016-06-07 05:26  |  Skatīts: 1083x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sacerējumu tēmas, kuras rosina domas brīvību un veicina jūtu dziļumu ...Sacerējumu tēmas cariskajā Krievijā, kuru nosaukumus izlasot, varam tikai vāji nojaust mūsu senču garīgās izpratnes un jūtu dziļumu ... kā akmens mūsdienu tehnokrātiskā laikmeta dārziņā!

Bērniem no 12-13g.v.

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:49  |  Skatīts: 1135x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


deviņgadīga bērna atziņa ...


Šodien mans 9-gadīgais krustdēls ieveda mani istabā, lai izstāstītu noslēpumu. Iegājām, apsēdāmies, viņš pieliecās pie manas auss un pateica, ka pasaule ir slima. Jautāju, kāpēc? Atbilde: "tāpēc, ka visi cilvēki viens otram melo, viens otru izmanto un vēlas labu tikai sev. Pasaule ir slima ar šādiem cilvēkiem". Es painteresējos, no kurienes viņam deviņos gados šādas domas. Mazais paraustīja plecus un pajautāja: "bet vai tad vajag daudz laika, lai to saprastu?".

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:43  |  Skatīts: 2823x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Katram savs gabaliņš Dzimtenes ...Biedrības "Skanošie Ciedri" atklātā vēstule:

Godājamie prezident, ministru prezident, ministri, deputāti! Tieši mūsu paaudzei ir ļoti paveicies. Mums ir dota visbrīnišķīgākā iespēja īstenot to, ko jau sen visa latviešu tauta ir vēlējusies - uzcelt labklājīgu, plaukstošu valsti, pamatīgi aizsargātu pret ārējiem iebrucējiem, iekšējām domstarpībām, pārmetumiem, uzbrukumiem, noziedzības. Valsti, kurā garīgā un materiālā bagātībā, labklājībā dzīvo laimīgas, vienotas ģimenes. Mūsu valsts var ne tikai sākt šādas brīnišķīgas valsts celšanu, bet arī pati var pagūt dzīvot tajā.

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:41  |  Skatīts: 1571x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.