tava pasaule vienmēr ir tāda, kāds esi tu pats ...


tava pasaule vienmēr ir tāda, kāda ir tava sirds;
tā vienmēr tur plaukstā gan ziedus, gan gružus un smiltis;
tava pasaule vienmēr ir tāda, kāds esi tu pats -
vakar, šodien un vienmēr;
tava pasaule mainās, ja ļauj tai to darīt kopā ar tevi -
...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:29  |  Skatīts: 1254x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nacionālā ideja "Dzimtas mājvieta".Jau otro gadu Krievijā tiek virzīta jauna nacionālā ideja - "Dzimtas mājvieta". Šī iecere ir valdības akceptēta un atbalstīta. Katram Krievijas pilsonim, kurš izsaka šādu vēlēšanos, bez maksas, mūža lietošanā tiek iedalīts 1h (10 000 kvm) zemes. Šo zemi nedrīkst pārdot, uz šīs zemes ir jāsaimnieko, tā tiek nodota mantojumā nākamajām pauudzēm mūžīgi mūžos!

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:24  |  Skatīts: 1171x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Laika likums ..., jeb globālās politikas mērķi un cilvēka psihes struktūra.Jau vēsturiski, globālās politikas mērķi ir - nedot iespēju cilvēkam kļūt par cilvēku. Neliela priekšvēsture - 4gs.p.m.ē., Diogēns iet pa pilsētu dienas laikā ar lukturi un uz neizpratnē uzdoto līdzpilsoņu jautājumu, ko tu dari dienas laikā ar lukturi?, - atbild: "Meklēju cilvēku!". šis jautājums liecina par to, ka viņš līdzpilsoņos cilvēka cieņas pilnību nenovēro.  Ir pagājuši 2000 gadi, un vēl joprojām neviena - ne filozofijas, ne socioloģijas mācību grāmata, šo Diogēna izteikumu nav komentējusi. Ja iedziļināties šī jautājuma būtībā, tad cilvēks no visām citām bioloģiskajām formām atšķirās ar vienu - cilvēka psihes struktūra nav ieprogrammēta ģenētiski viennozīmīgi. Ir iespējami varianti un šo variantu nav daudz. Ja viss ir pakļauts tikai instinktiem, mēs iegūstam cilvēkveidīgu indivīdu, kurš pēc savas psihes struktūras nav cilvēks. Ja indivīda iekšējā konfliktā starp instinktu un kultūras normu prasībām uzvar kultūra, bet radošais potenciāls nekādā veidā netiek realizēts, tad Homo sapiens ne ar ko neatšķirās no biorobota. Vēl pāris desmitu gadu zinātniski-tehniskā progresa, un tiks radīts ideāls tehnogēnais robots, kurš pēc savas psihes struktūras būs spējīgs realizēt līdzvērtīgu psihes algoritmu un vairumā sadzīves situāciju jūs nespēsiet to atšķirt no cilvēka. Attiecīgi tālāk rodas jautājums, kas notiek tad, ja radošais potenciāls tiek realizēts? Arī tad mēs nopnākam pie diviem iespējamiem variantiem - šis potenciāls var realizēties pēc principa: "Ko gribu, to daru un, ja kāds man nepiekrīt, tad pierādiet, ka jūs esat "spicāks"!".  Vai nu radošais potenciāls realizējas pēc praksē pierādītā principa, ka atšķirība starp labo un ļauno ir objektīva un šo atšķirību ir noteicis Dievs. Attiecīgi šis princips nosaka, ka cilvēka radošais potenciāls drīkst attīstīties tikai labestības gultnē. Tas nozīmē, ka cilvēkam ir jābūt iekšēji reliģiozam, kas nebūt nenozīmē, ka viņam ir jāpieder kādai reliģijai un jāievēro tās rituāli. Viņam vienkārši ir jādzīvo iekšējā dialogā ar Dievu visas savas dzīves garumā.

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:18  |  Skatīts: 1113x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


kur beidzas sapņi un sākas ilūzijas ... "Solaris" A.TarkovskisCilvēki meklē vietas, kur tiem būtu labāk, nekā uz zemes. Kāda no kosmiskās izpētes ekspedīcijām dodas izzināt planētu ar nosaukumu "Solaris". Drīz vien zinātnieki sāk saprast, ka uz šīs planētas materializējas viņu bailes, sapņi un visslēptākās vēlēšanās ... Tomēr, "Solaris" ne tuvu nav paradīze, drīzāk tās pilnīgs pretstats ..., jo neviens no mums tā īsti līdz galam nemaz nezina, kas notiek, ja piepildās visi mūsu sapņi!
...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:03  |  Skatīts: 993x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un iedrīkstēties.Desmit baušļus esmu uzrakstījusi uz savas sirds tāfeles zinādama, ka jauns ieskats, jauna apņemšanās, stingrs lēmums var brīvi ievirzīt jaunās sliedēs. Neizšķiršanās samīda dvēseles dārzu. Diemžēl pareizs ieskats vēl nenozīmē pareizi izdarītu darbu, bet rīcības sākumā ir doma. Tādēļ sev katru dienu atkārtoju:

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 02:57  |  Skatīts: 890x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


...Daudzi latvieši II Pasaules karā karoja kā vienā, tā otrā frontes pusē. Bieži vien brālis pret brāli, jo izvēles jau nekādas nebija - kurš pirmais nāca, tas savā armijā arī iesauca. Manuprāt, slavināt nacismu, fašismu, un attaisnot II Pasaules kara noziegumus, ir vairāk nekā neprāts ... civilizētā sabiedrībā karš vispār nav attaisnojams nekāda formā ... protam, tas attiecas uz augsti attīstītu un civilizētu sabiedrību!  Līdz tam mums laikam vēl kāds ceļš ejams ... ...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 02:52  |  Skatīts: 804x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Es gribu savas dzīres, kurās par māti un tēvu, par asinsradiem cauri paaudzēm runā, kā pieklājas ...It kā jau biju diezgan pētījis un tomēr ...

Stāvot muzejā pie atjaunotajiem 11.gadsimta tērpiem un rotām, brīnījos. Redzēju karaļu cienīgu skaistumu, bet man tika stāstīts par dzīvi nožēlojamās, dūmu pilnās būdiņās, par savstarpēju ķildošanos, melošanu un zagšanu.

...
Komentāri (0)  |  2016-05-04 22:32  |  Skatīts: 12202x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mūs sit - mēs lidojam ...


Mēs nevaram izvelēties kur un kādiem piedzimt, bet mums ir tiesības nodzīvot savu dzīvi tā, lai  mūs atcerētos!!!


...
Komentāri (0)  |  2016-05-04 22:03  |  Skatīts: 916x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Meklējiet kaislīgos, spēcīgos un laimīgos cilvēkus ...Tie ir kā zvaigznes, kamēr galvu nepacelsi, neieraudzīsi. Bet, kad pacelsi, acīm iegrimsi zvaigžņu pienā un sapratīsi, ka to ir tik daudz. Meklējiet savus cilvēkus! Viņiem, tāpat kā jums ir bail un ir sāpīgi. Tāpat kā jums, viņiem mēdz būt melnās dienas, kļūdas un neveiksmes. Bet viņi ir gatavi iet cauri bailēm, viņi ietekmē lietu gaitu un uzdod dzīves tempu.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-29 20:15  |  Skatīts: 1984x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mēs piedāvājam Jums kardināli izmainīt savu dzīvi kopā ar 4Life!21. gadsimts, mums neapšaubāmi uzspiež ar vien straujāku un straujāku dzīves tempu. Nemitīgi tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas, jauni atklājumi un produkti,  kas nereti atstāj negatīvu ietekmi  uz mūsu organismu (Wi-Fi, mobilās pārraides stacijas, uc frekvenču viļņi, sintētiskā pārtika, gaiss, nokrišņi ...), radot problēmas visai cilvēcei. Globālās ekoloģijas problēmu un toksisko vielu emisijas dēļ, mūsu organismam pastāvīgi jācīnās ar jaunām slimībām un epidēmijām. Pat pārtika, ko šodien lietojam, nereti ir ļoti kaitīga - mēs nezinām ne šo produktu izcelsmi, ne tehnoloģijas, ne apstākļus, kādos tie tiek audzēti, ražoti, vai gatavoti.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-24 00:50  |  Skatīts: 1616x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.