Meklējiet kaislīgos, spēcīgos un laimīgos cilvēkus ...Tie ir kā zvaigznes, kamēr galvu nepacelsi, neieraudzīsi. Bet, kad pacelsi, acīm iegrimsi zvaigžņu pienā un sapratīsi, ka to ir tik daudz. Meklējiet savus cilvēkus! Viņiem, tāpat kā jums ir bail un ir sāpīgi. Tāpat kā jums, viņiem mēdz būt melnās dienas, kļūdas un neveiksmes. Bet viņi ir gatavi iet cauri bailēm, viņi ietekmē lietu gaitu un uzdod dzīves tempu.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-29 20:15  |  Skatīts: 1848x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mēs piedāvājam Jums kardināli izmainīt savu dzīvi kopā ar 4Life!21. gadsimts, mums neapšaubāmi uzspiež ar vien straujāku un straujāku dzīves tempu. Nemitīgi tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas, jauni atklājumi un produkti,  kas nereti atstāj negatīvu ietekmi  uz mūsu organismu (Wi-Fi, mobilās pārraides stacijas, uc frekvenču viļņi, sintētiskā pārtika, gaiss, nokrišņi ...), radot problēmas visai cilvēcei. Globālās ekoloģijas problēmu un toksisko vielu emisijas dēļ, mūsu organismam pastāvīgi jācīnās ar jaunām slimībām un epidēmijām. Pat pārtika, ko šodien lietojam, nereti ir ļoti kaitīga - mēs nezinām ne šo produktu izcelsmi, ne tehnoloģijas, ne apstākļus, kādos tie tiek audzēti, ražoti, vai gatavoti.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-24 00:50  |  Skatīts: 1230x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


TAS JUMS!!!N E V A J A G dzīt M A N I jūsu "standarta" rāmīšos ...

M A N   I R ... savs pasaules redzējums ...
UN ja tas neatbilst jūsējam - P A M E T I E T - mana visuma telpu ...

...
Komentāri (0)  |  2016-04-23 22:48  |  Skatīts: 751x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kāpēc vieni paveic to, ko otri uzskata par neiespējamu ..., jeb kas ir nabadzības psiholoģija?Pārmaiņu noslēpums ir nevis guldīt savu enerģiju cīņā ar veco, bet transformēt savu apziņu un radīt kaut ko jaunu!

Nabadzīgajiem izdabāt ir visgrūtāk. Iedodiet viņiem kaut ko bez maksas, un viņi padomās, ka tās ir lamatas. Teiksi, ka nepieciešama neliela investīcija, atbildēs, ka tur jau viss ir iekartots tā nevar nopelnīt. Teiksi, ka jāiegulda daudz, dzirdēsi, ka viņiem nav naudas. Mudināsi, lai atver veikalu, saņemsi atbildi, ka tad nebūs brīvības. Teiksi, lai dara ko ierastu, atbildēs, ka tas ir grūti un nav ienesīgi. Aicināsi uzsākt ko jaunu, viņi teiks, ka trūkst pieredzes un garantiju, ka izdosies.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 20:48  |  Skatīts: 1786x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Eiropas Cilvēktiesību Konvencija 10. pants
Ikvienam ir tiesības brīvi paust savus uzskatus. Šīs tiesības ietver uzskatu brīvību un tiesības netraucēti saņemt un izplatīt informāciju un idejas bez iejaukšanās no sabiedrisko institūciju puses un neatkarīgi no valstu robežām.

un LR Satversmes 100. pantu arī vēl neviens NAV atcēlis ...
...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 20:29  |  Skatīts: 766x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijas politiskā elite – nožēlojama un pretīga ...


To es saku ikvienam politiķim, kurš šobrīd silda savu bezpalīdzīgo pēcpusi politiskās varas virsotnēs - pozīcijā vai opozīcijā. To es saku ikvienai mēslu vabolei, kura silda savas netīrās roķeles sarunātos, izblēdītos valsts pasūtījumos. To es saku ikvienam gļēvulim, kurš personīgā aprēķina dēļ klusējis vai iesaistījies noziedzīgos kompromisos ar veselo saprātu un sirdsapziņu.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 06:06  |  Skatīts: 1254x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


kad sieva "sēž" mājās ar bērnu ...Ģimenē aug mazulis, ko mājās auklē un aprūpē mamma. Lielākā sabiedrības daļa, ieskaitot bērniņa tēti, bieži vien domā, ka viņi smagi strādā,  kamēr lūk viņas, mājās tik sēž un atpūšās. Lūk mazs ieskats jaunās māmiņas ikdienā:

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 06:02  |  Skatīts: 1015x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


un kurš aprēķinās "4.maija režīma" radītos zaudējumus?… un cik tad mums tagad paprasīt par 4.maija republikas laikā nolaupītajām cerībām uz nākotni, pārticīgu dzīvi, cilvēkcienīgu iztikšanu ... cik cilvēki mira no izmisuma, cik nodzērās no bezcerības, kad zaudēja darbu, kad kolhozi juka, kad fabrikas tika izlaupītas, izpārdotas, cilvēciskā vērtība pazemota zemāk par grīdlīsti … cik maksā feministisko upuru - abortos nogalināto, izglītības sistēmas degradēto un nepiedzimušo dzīves un dzīvības??? par izlaupīto un emigrējušo Latviju jau vispār nerunāsim, kad mūsu Padomju savienībā sastrādato kopīpašumu nolaupīja dažas personas …, uzņēmumi, kas finālā aizplūda rietumu kapitālistu rokās, kuri šodien diktē mums cenas un labklājības līmeni …

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:54  |  Skatīts: 956x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


ai, ai, ai Krievijas lidmašīnas lidinās par tuvu ASV karakuģim Baltijas jūrā ...Dīvaini tikai, ko šis ASV karakuģis dara Baltijas jūrā, tūkstošiem km no ASV, pie pašām Krievijas teritorijas robežām ... to gan neviens medijs neņemās apspriest, tā it kā Krievijas teritorija būtu piepeldējusi pārāk tuvu ASV karakjuģim, nevis otrādi ... Dīvaini būtu, ja valsts šādā situācijā nepatrulētu pastiprināti!

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:45  |  Skatīts: 729x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atlaid Saeimu ar vienu klikšķi!Ir pilnveidots OFICIĀLAIS Latvijas Valsts elektroniskās balsošanas portāls, kur nepieceļoties no dīvāna, caur i-bankas identifikātoru ikviens var nobalsot par divām ļoti svarīgām iniciatīvām:

(Šoreiz šī nav mana balss, vai tamlīdzīgs feika parakstu vākšanas vieta, bet oficiāls, CVK apstiprināts instruments tautas nobalsošanai!)

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:36  |  Skatīts: 853x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.