pēdējais varonis ...
tā notiek, kad varonis aiziet no mājām, tas dažkārt neatrod sevi šajā neprātīgajā pasaulē ... viņš  nesaprot ko nozīmē nodot - par godu un patiesību ir gatavs mirt!

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:29  |  Skatīts: 717x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pret klepu — ar tautas medicīnas līdzekļiem.Klepus ir viens no labākajiem organisma aizsargmehānismiem, ko ne vienmēr ieteicams nomākt. Kad elpošanas trakta nervu galu kairinājuma radītais signāls nonāk klepus centrā galvas smadzenēs, tiek iedarbināts aizsargreflekss — klepus. Visbiežāk klepus rodas vīrusa izraisītu augšējo elpceļu gļotādas iekaisuma dēļ, kas arī rada kairinājumu un pastiprinātu gļotu izdalīšanos. Klepojot no bronhiem izvadām gļotas, mikrobus un citas organismam nevēlamas vielas.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-08 05:43  |  Skatīts: 3230x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Faberžē- pasaulē greznākās Lieldienu olas.
Faberžē- pasaulē greznāko Lieldienu olu radītājs. Faberžē darbi noteikti ir tā laikmeta simbols, kad valdīja pārticība, meistarība un skaistums. Darbi, kas ir ne tikai skaisti, apbrīnas vērti, bet arī vēstures liecinieki vistiešākajā nozīmē.

Kā tas sākās?

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 05:20  |  Skatīts: 1426x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Amerika: "no brīvības līdz fašismam" /Arons Ruso/ dok.filma


Amerikas Federālo Rezervju Sistēma pirmo reizi vēsturē tika nodota 12.privātbanku konglomerātam pēc tam, kad šo banku īpašnieki, veiksmīgas PR kampaņas rezultātā bija panākuši sava cilvēka, Woodrowa Wilsona uzvaru ASV Prezidenta vēlēšanās. Šim cilvēkam bija tikai viens uzdevums - viņam bija jāparaksta vieošanās, kurā turpmākā valsts naudas drukāšana tika uzticēta šai 12.banku apvienībai, jeb kā mēs šodien to pazīstam - FRF ( Federālo Rezervju Fonds). Līdz Wilsonam, neviens tautu pārstāvošs prezidents uz ko tādu neparakstījās.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 04:04  |  Skatīts: 985x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Septiņi laimīga cilvēka noslēpumi:
- Nesatraukties par to, ko par Tevi domā citi cilvēki
[Brīvības noslēpums]

- Jeb kura mūsu doma noteikti materializēsies
[Realitātes noslēpums]

- Iemīlēt un pieņem savu ķermeni
[Skaistuma noslēpums]
...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:57  |  Skatīts: 835x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Valsts - par kādu cenu?Maz kas zina, ka 1917.gada 25-29.oktobrim, Petrogradas, jeb tagad StPēterburgas iedzīvotāji tika pilnībā nežēlīgi iznīcināti! Ņemot vērā, ka Petrograda bija toreizējā Krievijas galvaspilsēta - tur tika iznīcināta lielākā daļa Krievijas inteliģeces. Tas būtībā bija boļševiku vadīts valsts apvērsums, tautas genocīds un leģitīmās varas - Krievijas Cara Nikolaja II nelikumīga gāšana!

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:34  |  Skatīts: 759x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Piedzimšanas nodokli nevajag nomaksāt???Ir dzirdēts, ka dažās valstīs ir pat lietus nodoklis ... vēl jau saules nodokli var ieviest svaigā gaisa nodokli .., ogu, sēņu, zivju nodoklis arī jau esot ...

Bet ja nopietni, tad NĪN (nekustamā īpašuma nodoklis) arī manuprāt ir absolūti nepamatots, jo, ja pastāv tāds nīn vispār, tad faktiski mums privātībašuma nav, jo pietiek nenomaksāt nīn, kad tiesu izpildītājs jūsu nekustamo īpašumu laiž zem āmura!!! Un tas ir reāls gadījums, ko piedzīvoja kāda mana paziņa! Pats trakākais bija vienoties ar tiesu izpildītāju, jo tie ir ļaunāki par pašu sātanu - viņi melo, velk laiku, izmanto visdažādākās reketa metodes naudas piedzīšanai, bieži vien viņi vilcina laiku un gaida, lai piemēram parādam 1 eiro, par ko saucamais parādnieks pat nenojauta, izaug procenti vairāku tūkstošu apmērā un tad nekaunīgi piedzen parādu, un kas absurds, zem vārdiem "alga par manu darbu", viņi var izspiest no parādnieka regulāru ikmēneša nodevu!!! Ja godīgi, es vispār nesaprotu kā tādi amati vēl pastāv mūsu valstī, otrs ko nesaprotu, kur atrodas tik daudz kretīnu, kas iet tur strādāt un trešo, ko es pavisam nesaprotu, kā saniknotā tauta nav sākuši viņus atšaut, jo manuprāt savādāk pielikt pie vietas tos nekaunīgos iznireļus nebūs iespējams, un ja viņiem nebūs no kā baidīties, tie kļūs aiz vien nekaunīgāki!!! Es neesmu agresīvs cilveks, bet šeit nu man liekas, ja nereaģē valsts, kas patiesībā šādu sistēmu atbalsta, tad mums būtu jāsāk domāt kā savu godu, cieņu un īpašumu aizsargāt saviem spēkiem!!!
...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:17  |  Skatīts: 718x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es jums saku: dziediet! - jo dziesmā ir mūsu tautas spēks!!!... Es jums saku: dziediet! Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai. 

Dziediet acīs tam, kas jūs lamā. Gavilējiet savā pārākumā, kad jūs sit. Es to ļoti labi atceros. Es biju mazs puika un redzēju pa istabas logu: kaimiņu māte sita savu dēlu. Viņš stāvēja pie klēts stūra un dziedāja. Māte viņu sita ar tādu kā stibu, kā slotas kātu, un viņš smējās un dziedāja. Viņa sita, un viņš dziedāja; viņa piegura, un viņš dziedāja. Tad viņa nolaida rokas un viņš dziedāja, noglāstīja savus sadauzītos plecus un aizgāja dziedādams.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:45  |  Skatīts: 1622x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


tas iedvesmai mums visām no sirds!
Esam aizvadījušas garos ziemas mēnešus un pelnījušas sauli un smaidu. Lai izdodas!

Tādēļ šodien nosūtu sveicienus iedvesmai. Novēlu smelties iedvesmu no dabas- ATPLAUKT!

1. Lai kas arī nebūtu noticis- tas nav pasaules gals. GODA VĀRDS!

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:34  |  Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Opozīcijas apkarošana ar krimināllikumu -vājas un koruptas varas ierocis,pavērsts pret tautu, jeb...
"Strādājot ar pēdējā laika iniciatīvām kriminālsodu politikas jomā, rodas iespaids, ka esam pašiem nemanot sākuši pildīt kādu “valsts sodu politikas plānu” vai “ieslodzījuma vietu revitalizācijas programmu”, par kuru lielākā daļa no mums varētu gūt priekšstatu, ja palūkotos uz vairākiem Saeimā izskatāmiem Krimināllikuma grozījumiem kopumā." /Saeimas deputāte: Jūlija Stepaņenko/

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:13  |  Skatīts: 735x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.