Interesanti, ko par netiklības un perversiju atbalstīšanu Hosamam Abu Meri teiktu Libānā ?Netikumīgākie deputāti, kuri neatbalstīja Jūlijas Stepaņenko likumprojektu par tikumības jēdzienam neatbilstoša satura aizliegšanu izglītības iestādēs, skaļi applaudē savu "uzvaru" ...

...
Komentāri (0)  |  2015-04-27 16:46  |  Skatīts: 758x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


CENZŪRA ! Tradicionālo vērtību aizstāvjiem liedz pieeju valsts sociālajiem mēdijiem !


Valsts izglītības satura centrs atsakās no publiskas diskusijas ar šiem cilvēkiem ...

Kā liecina valsts amatpersonu ienākumu deklarācijas, tad VISC Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece Ineta Upeniece ir ilggadējā „Papardes Zieda” biedra un bijušā biedrības Padomes locekļa  un vienu laiku arī valdes priekšsēdētājas vietnieka Reiņa Upenieka sieva. Kopš 2014.gada jūnija Reiņa Upenieka  statuss ir paaugstinājies, un viņš kļuvis par „Papardes Zieda” partnera un donora - Starptautiskās Ģimenes plānošanas federācijas (IPPF) Eiropas tīkla (European Network) valdes locekli. Šobrīd IPFF ir lielākais „Papardes Zieda”  finansētājs: 2013.gadā - 42 435 latu apmērā.

...
Komentāri (0)  |  2015-04-27 16:27  |  Skatīts: 708x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Diena kad Kārlis bija Karlīne atkal ir aktuāla ...
Izglītības darbinieku profesionālās, pēcdiploma izglītības apmācībā tiek pielietoti LR Satversmei pretrunīgi metodiskie materiāli.

Neskatoties uz LR likumdošanu, kas paredz ierobežot tādas interešu grups, kas apdraud sabiedrības tikumību 116.p., šie materiāli ir iztulkoti latviešu valodā un pēc šiem materiāliem ir paredzēts apmācīt skolotājus profesionālas pēcdiploma izglītības ietvaros !!!
...

Komentāri (0)  |  2015-04-25 04:29  |  Skatīts: 918x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ar "Papardes zieda", resursu centra "Marta", "Providus", "Dardedze" = "Mozaikas" = LGBT atbalstu ir radīti LR satversmei pretrunīgi metodiskie materiāli skolotājiem un bērnudārza audzinātājiem !
"Metodikas rokasgrāmata meiteņu un zēnu grupu vadītājiem" (izvērtējot uz stereotipiem balstītu dzimumu uztveri)


"Kopumā ņemot, cik prestiži puišiem ir būt prostitūtām?
Cik lielā mērā puišiem, kuri ir prostitūtas, ir nodrošināta ekonomiskā labklājība?"

...
Komentāri (0)  |  2015-04-23 21:59  |  Skatīts: 1206x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ko par tikumību domā Eiropas gada cilvēks Latvijā 2011?
“Tikumisks ir tas, kas kalpo cilvēka ilgtermiņa attīstībai, palīdz viņam sasniegt personības briedumu, atvērties citiem cilvēkiem un sabiedrībai kopumā, kalpojot ne tikai savam, bet arī kopīgajam labumam. Sabiedrības tikumisko līmeni nosaka sabiedrībā valdošā izpratne un pamatnostāja attiecībā uz to, kas ir ļauns un kas ir labs. Tomēr ar likumu un izglītības palīdzību mēs varam pakāpeniski ietekmēt un mainīt šo izpratni un pamatnostāju.
...
Komentāri (0)  |  2015-04-22 21:41  |  Skatīts: 728x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


LŪDZU PARAKSTI PETĪCIJU PAR TIKUMISKO AUDZINĀŠANU MĀCĪBU IESTĀDĒS !!!Lūdzam atbalstīt un virzīt turpmākai izskatīšanai Saeimas deputātes J.Stepaņenko uz sabiedrības tikumiskajām vērtībām un Latvijas Republikas Satversmē un likumos balstītīto likumprojektu !

"10.1 pants. Izglītība un tikumība
...
Komentāri (0)  |  2015-04-22 21:26  |  Skatīts: 831x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kopumā ņemot, cik prestiži puišiem ir būt prostitūtām?


LATVIJĀ SAGATAVOTI UN/VAI IZMANTOTI ATBALSTA MATERIĀLI PEDAGOGIEM DZIMUMU  LĪDZTIESĪBAS UN  SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS JOMĀ


(piemēri, kas apstiprina kritēriju nepieciešamību, lai novērtētu materiālu piemērotību   izmantošanai izglītības un audzināšanas darbā izglītības iestādēs)

...
Komentāri (0)  |  2015-04-22 21:01  |  Skatīts: 867x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Varbūt vienkārši tā arī pateikt - mēs gribam jūs redzēt mirušus lai varētu savākt jūsu mantu un īpašumus !?
Jau labu laiku vēroju, salīdzinu ar Eiropas un ASV raidījumiem, diskusijām, atklāsmēm, kurās Vācijas, Kanādas un ASV bijušie slepeno un drošības iestāžu un dienestu virsnieki, darbinieki apkopo savu izmeklēšanu, pieredzi un zināšanas - aizkulisēs ir sākusies šīs pasaules finasu piramīdas īpašnieku agonija un tā ir gatava visu pasauli ieraut karā.

...
Komentāri (0)  |  2015-04-22 20:19  |  Skatīts: 789x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tiem kas domā, ka "zālīte" nerada atkarību !Ir dzirdēti argumenti, ka zālīte rada tikai psiholoģisku atkarību - ne biķīmisku !Nepiekrītu, jo ir pierādīts, ka narkotiskām vielām ir ietekme uz serotanīna ("laimes hormons" izdalīšanos mūsu organismā !) 

...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 23:06  |  Skatīts: 934x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tas, kurš pārvalda valsts naudas sistēmu - kontrolē visu valsti !


«Kad bagātības uzkrāšanai vairs nebūs lielas sociālas nozīmes, notiks būtiskas izmaiņas cilvēku morālē. Mēs spēsim atbrīvoties no daudziem pseidomorāles principiem, kuru dēļ esam cēluši godā visnepievilcīgākās cilvēku īpašības, uzskatot tās par augstākajiem tikumiem.

Bet uzmanieties! Laiks tam vēl nav pienācis.

Vēl vismaz simts gadu mums būs jāizliekas, ka taisnīga rīcība ir nekrietna un nekrietna rīcība taisnīga, jo nekrietnība ir izdevīga, bet taisnīgums nav izdevīgs.»

...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 21:27  |  Skatīts: 691x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.