Ticiet sev, saviem spēkiem, ticiet labajam un vairojiet to ...
"Mani pārsteidz līdzcilvēku mazticība ... daudzas labas idejas netiek realizētas, vai neizdodas tikai tādēļ, ka mēs tām neticam, vai ne līdz galam ticam saviem spēkiem, vai pieļaujam sliktāku scenāriju !

Viens no populārākajiem mazticības iemesliem ir: "Mums taču nav naudas!" ... Un ? Mums taču nevajag naudu, bet gan to, ko par naudu var nopirkt ! Bieži vien mums nepieciešamais resurss nemaz nav jāpērk, atliek tikai aptaujāt līdzcilvēkus ... 

...
Komentāri (0)  |  2015-03-10 06:49  |  Skatīts: 750x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


GMO pārtikas ražotāju melnais saraksts.„Greenpeace” sastādītais melnais ģenētiski modificētās pārtikas ražotāju saraksts. Jāteic, ka praktiski visus šos produktus var nopirkt arī Latvijas veikalos un tie ir ļoti iecienīti. Te gan jāpiebilst, ka šis ir saraksts vairāk attiecas uz Ziemeļameriku, kur ģenētiski modificētie organismu (ĢMO) klātbūtne pārtikā nav jāmarķē, un Eiropas tirgum šīs kompānijas lielākoties neizmanto ĢMO sastāvdaļas, jo te tas būtu obligāti jāuzrāda sastāvā. Daudzu Eiropas valstu pārtikas uzraudzības dienesti regulāri veic arī pārbaudes testus, lai atklātu slēptās klātbūtnes, tomēr Latvijā nu jau vairākus gadus šādas pārbaudes vairs neveic vispār !

...
Komentāri (0)  |  2015-03-10 06:44  |  Skatīts: 1720x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika.


 Jurista Vārds

Žurnāla "Jurista Vārds" šīsdienas numurā ir publicēts Dr.iur. Baibas Rudevskas raksts, kas vienu pēc otra atspēko visus galvenos homoseksuālisma ideologu argumentus. Raksts ir ļoti iespaidīgs, plaši argumentēts un ļoti interesantā stilā. Tā kā nav viegli pie žurnāla tikt, tad pārpublicēju raksta kopiju, ko atsūtīja raksta autore ar tiesībām to izplatīt un citēt pēc savas izvēles. Pie tam, šī ir raksta pilnā versija, žurnāla redakcija publikācijā to saīsināja. Padomāsim, kā šo vērtīgo materiālu varētu pavairot un izplatīt.

...
Komentāri (0)  |  2015-03-02 23:43  |  Skatīts: 810x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kārtējais LGBT apakšuzņēmuma "Papardes zieds" hiperseksualizācijas uzbrukums bērniem !Kad pagājušajā gadā biedrība "Sargāsim mūsu bērnus" organizēja parakstu vākšanas kmpaņu pret homoseksualisma propogandu, daudzi nesaprata, ka homoseksualisma propoganda iekļauj sevī visu gendera ideoloģiju, kurā balstās arī Eiropas seksuālās un reproduktīvās veselības standarti. Gendera teorija izskata cilvēku pēc seksuālas orientācijas, kas paredz tādus genderus kā lezbietes, geji, biseksuaļi, transvestīti ... nākotnē plānoti arī pedofīli, zoofīli un citas seksualās gaumes genderi. 

...
Komentāri (0)  |  2015-02-27 21:42  |  Skatīts: 1010x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


attieksme veido attieksmiAttieksme -

ir daudz svarīgāka par pagātni, zināšanām, naudu, apstākļiem, zaudējumiem, veiksmēm, par to, ko dara, vai runā citi cilvēki. Tā ir daudz svarīgāka par ārējo izskatu, prasmēm un talantiem. Tā var celt, vai pazudināt - biznesu, draudzību, ģimeni ... Svarīgi ir tas, ka es pats katru dienu izvēlos, kāda būs mana attieksme. Es nevaru izmainīt savu pagātni, es nevaru izmainīt to cilvēku rīcību, kurus satieku savā ceļā. Es nevaru izmainīt neizbēgamo !

...
Komentāri (0)  |  2015-02-26 19:36  |  Skatīts: 907x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Debess un zemes sinhronizācija.


Andrejs Šapovalovs "Debess un zemes sinhronizācija".   

sinhronais tulkojums tiem, kas krievu valodu nesaprot:

...
Komentāri (0)  |  2015-02-23 20:31  |  Skatīts: 747x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lūgšanu maratons par mieru visā pasaulē !
"Atkal Es jums saku: ja divi no jums virs zemes ir vienā prātā kaut kādas lietas dēļ, ko tie grib lūgt, tad Mans Debesu Tēvs to tiem dos. Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū."

...
Komentāri (0)  |  2015-02-22 11:52  |  Skatīts: 714x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


ne viss ir pērkams ...


Neviens, kurš nopirkts par naudu, nav nepārpērkams par vēl lielāku naudu, bet to, ko nevar nopirkt, nevar nopirkt ne par kādu naudu !


Komentāri (0)  |  2015-02-22 01:20  |  Skatīts: 661x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Itālijā pēc gripas vakcīnas miruši jau 13 cilvēki, kuri iespējams ar gripu pat nebūtu saslimuši ...


Grūti teikt kā būtu labāk - mirt no slimības, vai no vakcīnas pret konkrēto slimību, tomēr vienu var teikt pilnīgi droši - nevakcinējoties pastāv lielāka iespēja ar šo slimību nesaslimt nekad !!!


Vakcīnas sastāva tā saucamajā “darbīgajā daļā” ietilpst aktīva viela, kas, pēc vakcinētāju apgalvojumiem, veidojot antivielas, ierosina imūnās sistēmas atbildes reakciju: dažas vakcīnas satur veselas, nedzīvas baktērijas vai vīrusus, citas - dzīvus, novājinātus, vēl citas - baktēriju vai vīrusu daļas.

...
Komentāri (0)  |  2015-02-18 09:36  |  Skatīts: 711x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Eksperiments ar pārlieku bērnu seksualizēšanu ja IR BIJIS ! Pie kā tas noveda lasiet šajā rakstā !
"Pēdējā laikā Latvijā atsevišķas organizācijas intensīvi strādā ar valsts iestādēm un sabiedrisko domu par Pasaules veselības organizācijas piedāvāto dokumentu: "Standards for sexuality education in Europe – A framework for policy makers, educational and health authorities and specialists"  

...
Komentāri (0)  |  2015-02-07 09:12  |  Skatīts: 1430x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.