Vai mums ir vajadzīgs papildus D vitamīns ?Jau krietnu laiku uzbāzīgi durās acīs neskaitāmie reklāmraksti par it kā zemo D vitamīna līmeni mūsu organismā un aicinājumu skriet un noteikt tā līmeni asinīs. Godīgi sakot, dažreiz tiešām gribās, lai ārsti labāk paklusē un ārstē slimniekus ..., lai nenodarītu vēl lielāku ļaunumu papildus tam, ko jau tā nodara, nozīmējot saviem pacientiem kaudzēm medikamentu !

...
Komentāri (0)  |  2015-01-21 04:43  |  Skatīts: 2651x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Parakstīšanās par atceļošo likumumu tautas nobalsošanā, turpinās, līdz 08.08.2015.


Saeima atņem Latvijas pilsoņu brīvību !
Netaisnīgs likums ir jāatceļ !

Latvijas suverēnā vara pieder tautai. Mēs esam tiesīgi lemt, ierosināt, kā arī atcelt likumus. Līdz šim nepieciešamo 10 000 parakstu slieksnis jebkura likuma iniciatīvas uzsākšanai no 2015. gada 1. janvāra tiks pacelts uz 155 144, kā arī likumprojektu ierosinātājiem pašiem jāsedz izdevumi ~0,5milj. EUR apmērā.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-20 20:34  |  Skatīts: 850x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sejas krēms, kurš atjauno par desmit gadiem - zinātniskā fantastika, vai realitāte ?


 zinātnisks skaistums
Domāju, ka nav pat iespējams pagatavot tādu sejas krēmu, kas uzreiz Tevi padarīs jaunu, skaistu, bez krunkām, pinnēm, brūnajiem plankumiem, tumšajiem lokiem zem acīm, nošļukušajiem vaigiem... Sejas izskats un āda, diemžēl mums vizuāli parāda, ka organismā ne viss ir vislabākajā kārtībā. Un protams, būtu jauki, ja tā nebūtu seja ! Krunciņas uz virslūpas liecina, ka nav pietiekami apasiņots vairogdziedzeris, ap acīm veidojas krunciņas, uz kakla un sejas papilomas, jo kārtīgi nestrādā aknas un nieres, tā pat tumšie loki liecina par nierēm. Arī sirds un kuņģa darbība vai ne darbība uz sejas ir redzama. Brūnie, tā saucamie vecuma plankumi ir ne kas cits, kā pelējuma sēne un balini, kaut vai ar hloru - nekas nelīdzēs.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-16 18:16  |  Skatīts: 827x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kauguros un Raunā slēdz sociālās aprūpes centrus - darbiniekiem no Tukuma piedāvā darbu Rīgā !2010. gada vasarā Kauguros tika atklāts aprūpes centrs. Tolaik tas bija Sociālās Integrācijas Valsts Aģentūras paspārnē, vēlāk pārņēma Valsts sociālās aprūpes centrs „ Zemgale „ kā vienu no savām filiālēm.

Klientus atveda no VSAC „ Latgale” filiālēm, 75  1. un 2. grupas invalīdus ar smagu un ļoti smagu garīgo atpalicību un ļoti smagām psihiskām slimībām. Tam sekoja ļoti grūts un ilgs adaptācijas periods, saasinājās klientu slimības izpausmes.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-16 06:41  |  Skatīts: 831x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā ātri un efektīvi uzveikt gripu un izvairīties no komplikācijām ?Kas ir gripas vīruss ?

Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae (gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-15 22:01  |  Skatīts: 1652x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā parūpēties par sevi, lai pēc iespējas izvairītos no veselības problēmām un nodzīvotu ilgu mūžu ?


 Cilvēka asins normāls PH svārstās no 7,36 - 7,44, kur 1 ir ļoti skāba vide, 7 PH skalas viduspunkts un 14 ļoti sārmaina vide. Ja asins skābums sasniedz PH 7,1 cilvēkam neatgriezeniski iestājas nāve ! Cilvēka organisms visas savas dzīves laikā tiecas ieņemt homeostāzi, jeb līdzsvaru, nepārtraukti nodrošinot dzīvību uzturošo ph vidi. 

...
Komentāri (0)  |  2015-01-13 07:36  |  Skatīts: 1897x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tautai neļaus redzēt, ka savā zemē ir iespējams būt laimīgam.


Māris Olte: Do svidaņja, gospoda!

Visvairāk apvaino tas, ka šovakar manā raidlaikā rādīs pārraidi, kas saucas "Norvēģijas daba" ... Mēs esot šauras nišas produkti – TĀ VIŅI SAPROT MŪSU RAIDĪJUMU SPECIFIKU. 

...
Komentāri (0)  |  2015-01-13 07:03  |  Skatīts: 656x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vēsturiski fakti, kas izmainīja oficiālās medicīnas kursu ..., vai meli uz kuriem balstās arī vakcinācijas teorija ...


Žurnāls "Psiholoģija Mums", 2006 Nr.2 (59.-65.lpp.)

Autore: Aelita Folkmane - Burgere.

"Mēģinājums parādīt daudzdimensiju panorāmu nelielā žurnāla rakstā ir līdzvērtīgs mēģinājumam pārrakstīt daudzu biezu sējumu saturu uz pastmarkas. Tomēr uzdrošināšos vismaz nedaudz aizsākt sarunu par šo tēmu..."

...
Komentāri (0)  |  2015-01-07 23:04  |  Skatīts: 1169x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ievads jēdzienā: Dabiskā Higiēna


Cilvēka aura nav kā sīpols, kuru var nolobīt pa kārtiņai. Visus septiņus ķermeņus kā telpisku struktūru vislabāk attēlo krievu tradicionālā lellīte Maružiņa – tajā katra nākošā lellīte ietver sevī visas par sevi mazākās lellītes. Tāpat arī cilvēka energo-informatīvajā sistēmā katrs augstākais līmenis sevī ietver (to caurstrāvo) visi zemākie līmeņi, bet pats par sevi tas ir apjomā lielāks par zemākajiem līmeņiem. Tāpēc arī, piemēram, mums šķiet, ka sajūtas, kas ir mūsu ēteriskajā ķermenī, mēs izjūtam fiziskajā – patiesībā tas mums nevis “šķiet”, bet mēs izjūtam šīs sajūtas tīri ģeogrāfiski tajā pašā telpā, kurā atrodas fiziskais ķermenis. Līdzīgi ir ar emocijām, kad mums “sirds sažņaudzas sāpēs”, “ceļgali trīc aiz bailēm”, “kamols sakāpj kaklā” no neizteikta teksta vai neizpaustām emocijām, “galva plīst pušu” no šķietami neatrisināmas dilemmas, utt.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-07 22:36  |  Skatīts: 1075x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


CILVĒKI NO NĀKOTNES JEB INDIGO BĒRNI
Mūsdienu cilvēku ir grūti pārsteigt.
Zinātne un modernā tehnoloģija vai ik dienas nāk klajā ar fantastu cienīgiem atklājumiem.
Taču sabiedrības attieksme pret lietām, kas neiekļaujas tās priekšstatu radītajā patiesības modelī , bieži vien ir noraidoša.
Viens no tādiem fenomeniem ir indigo bērni.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-07 22:25  |  Skatīts: 1359x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.