Guntis Belēvičs: Mūs grasās noindētIntervija ar bioloģijas doktoru, ārstu, farmaceitu un briežaudzētāju Gunti Belēviču: par brīvās tirdzniecības līgumu, kas bīstams ne tikai Latvijai, par lielražotāju vēlmi iznīcināt nacionālas valstis, par to, kā glābties no šiem draudiem.

– Eiropas Savienība un ASV gada beigās gatavojas slēgt vienu no nozīmīgākajiem līgumiem visā modernās politikas vēsturē – Transatlantiskās tirdzniecības un investīciju partnerības līgumu (TTIP). Skaidrs, ka tas ietekmēs ikvienu dzīves jomu arī Latvijā. Ko šis līgums nozīmē?

...
Komentāri (0)  |  2015-01-06 02:18  |  Skatīts: 887x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunā reliģija - medicīna un viņu dievs vakcīna .., jeb kā mēs esam zaudējuši veselo saprātu, uzticot savas dzīvības pasaules manipulatoriem !!!


Kārtējo reizi masu medijos parādījušies sirdi plosoši vakcinētāju teksti no sērijas «bērniņš uz nāves gultas tāpēc, ka nebija vakcinēts» un «cik vecāki neapzinīgi, ka neizmanto savas tiesības bērnu vakcinēt». Šādi teksti bija gaidāmi – kā jau tradicionāla vakcinētāju reakcija uz aktīvāk paustu informāciju par reālajām vakcinācijas problēmām.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 08:51  |  Skatīts: 830x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mazliet par ebola vīrusu un citām nopietnām saslimšanām, kurām raksturīgs letāls iznākums ...


Jauni vīrusi un infekcijas iekaros pasauli un tas ir normāli un mums ar to ir jārēķinās, jo tā ir civilizētās pasaules progresa nepatīkamā puse ... dažas vakcīnas un ķīmiskās zāles spēj pasargāt un glābt no daudzām šobrīd zināmajām infekcijām, tomēr arī vīrusi un infekcijas nepārtraukti mutē un pilnveidojas, pielāgojas zālēm, bieži vien padarot tās pat par barotni savai attīstībai.

Tāpēc, mums būs labāk, ja mēs pēc iespējas ātrāk sapratīsim, ka vienīgais kas spēs mūs glābt, ir mūsu pašu personīgā organisma aizsargsistēma, jeb

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 08:10  |  Skatīts: 834x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vakcinācijas problēmas: Emocijas vai fakti?


2007. gada 26. oktobra avīzē «Neatkarīgā» tika publicēts Ingas Papardes raksts «Skola nedrīkst atraidīt nevakcinētu bērnu». Raksta turpinājumu 4. lappusē ievada augšējā labajā stūrī lieliem burtiem izcelts teksts: «Lai panāktu vēlamo reakciju, vakcinācijas pretinieki kā argumentu izmanto emocijas un atsevišķus gadījumus.»

Vakcinācijas problēmas: Emocijas vai fakti?
...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 08:00  |  Skatīts: 825x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Bailēm lielas acis jeb taktika cīņai ar «neērtiem» oponentiem.


Ik pa brīdim Latvijas plašsaziņas līdzekļos atskan kāds žēlumu un sašutumu provocējošs stāsts par bērnu (vai diviem), kurš miris (vai mirst) no slimības, pret kuru pieejama vakcīna, un ka traģiskās situācijas cēlonis ir tas, ka bērns nav ticis vakcinēts. Šādu stāstu nedalāms pavadonis ir apgalvojums, ka savlaicīga vakcinācija ir vienīgais veids, kā iespējams izvairīties no attiecīgās slimības.

rotaļlietas
...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 07:49  |  Skatīts: 1408x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vakcinācijas melnā puse.


Zīdaiņa nāve aknu sabrukšanas dēļ, uzmanības deficīta sindroms, kavēta attīstība, imunitātes pazemināšanās, autisms, debilitāte un citas garīgas un fiziskas patoloģijas – tādas var būt vakcinācijas sekas.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 07:11  |  Skatīts: 851x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kāpēc vakcinēties ir bīstami?


Vakcinācijas aizstāvji apgalvo, ka
priekšstatus par "vakcinācijas nelietderību izplata daži vakcinācijas pretinieki - cilvēki, kuri savus uzskatus par vakcināciju veido sakarā ar īpašiem filozofiskajiem priekšstatiem vai no izlasītajām tendenciozām publikācijām, bet kuri nav saistīti ar praktisku pieredzi vai darbu imunoloģijā"

("Skola nedrīkst atraidīt nevakcinētu bērnu", "Neatkarīgā", 2007.g.26.oktobris
...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 06:10  |  Skatīts: 1277x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Obligātā" vakcinācija: mīti un patiesība II


 VAKCINĀCIJAS BIZNESS

It is difficult to get a man to understand something,
when his salary depends upon his not understanding it.
Upton Sinlair

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 04:53  |  Skatīts: 737x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijas māmiņas stāsta par komplikācijām pēc potēm II


turpinājums rakstam "Latvijas māmiņas stāsta par komplikācijām pēc potēm I"
--->
„Es ar kādreiz intuitīvi novilku bērnam komplekso poti, bet tad kādā vizītē daktere mani „salauza” un es iepotēju, bet pēc pāris dienām bērnām sākās epileptiskie krampji, autisms un vēl visādas problēmas. Žēl, ka dakteri vairs tas neuztrauc, bet par potēm gan vairs man muti vaļā nav vērusi!”

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 04:32  |  Skatīts: 2382x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Latvijas māmiņas stāsta par komplikācijām pēc potēm I


Atsauksmes apkopotas no dažādiem publiskiem diskusiju foruniem Latvijas www,
kā arī no personīgās sarakstes (publicēts ar autoru piekrišanu).


Mana meitiņa 2006.g. dzemdību nodaļā tulīt pēc dzimšanas saņēma B hepatīta poti (otru 1 mēnesīša un dažu dienu vecumā), un vēl pēc dzimšanas saņēma tuberkulozes poti.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 04:19  |  Skatīts: 2599x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.