Garīgās pasaules kanāls.


Mācītājs Andrejs Šapovalovs "Garīgās pasaules kanāls".


https://www.youtube.com/watch?v=XwVPhTUlbHQ

Šī ir ceturtā tēma no sērijas „Atbrīvoti caur patiesību”. Sātans pēdējo divu tūkstošu gadu laikā ir ļoti spēcīgi saindējis draudzi, liekot tai noticēt viņa meliem,  piemaisot visādas doktrīnas un blēņas. Tāpēc draudze šobrīd nevar virzīties uz priekšu savā spēkā. Draudze ir zaudējusi svaidījumu, zaudējusi, uguni, jo ir koncentrējusies uz miesīgo un ir pārstājusi būt par to, par ko viņai ir jābūt šeit uz zemes. Draudze – tas ir pārdabisks organisms, tā ir pārdabiska Kristus miesa, kas atrodas šeit uz zemes. Un mēs esam tas avots, kuru Dievs izmanto, Viņš izmanto mūs un jūs.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-28 19:45  |  Skatīts: 754x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Varat iedomāties sevi ejam uz slepenu dārzeņu lauciņu, lai saviem bērniem iedotu veselīgu burkānu ?"Tev nebūs sēt" jeb Brisele balso par Monsanto diktatūru.

Pārsūtu Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas izpilddirektores Madaras Mežvietes vēstuli.

"Viņiem tomēr skauž, ja kāds uzdrošinās savu tupeni izaudzēt, savu savu bieti apēst un par to nemaksāt globālajam biznesam. Viņi turpina bīdīt likumu, kas aizliegs jebkādu nereģistrētu sēklu apmaiņu, audzēšanu, par tirdzniecību nemaz nerunājot.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-28 19:30  |  Skatīts: 666x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


filozofiskas pārdomas ...


Gaismas cīnītāji ... 

Ikreiz ,kad sastopos ar kādu sarežģījumu vai problēmu , jo spēcīgāk ieslēdzas mans novērotāja režīms, zinu , ka ik katra jauna situācija , sastapti cilvēki nāk kā jauna mācību stunda manai esības pilnveidei 

Pretrunas dabā nepastāv. Daba ir viens veselums. Bet ikdienā cilvēkam liekas, ka viņš atrodas nepārtrauktā pretrunu un pretstatu cīņas virpulī. Vēl vairāk, liela daļa no ļaudīm jums apgalvos, ka paši ir aktīvi cīnītāji par, vai pret kaut ko. Un šis „kaut kas”, par ko visi grib cīnīties, protams, ir tas labais, skaistais, gaišais. Un šis „kaut kas”, pret ko visi cīnās, protams, ir sliktais, ļaunais, tumšais.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-28 19:26  |  Skatīts: 688x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"labāk savs kretīns, ne svešs" ...


vēlam par "savējiem" un nesajēdzam, ka būtība jau nemainās, jo kretīns jau paliek kretīns neatkarīgi, vai krievs, latviets, vai amerikānis ...
Komentāri (0)  |  2014-12-25 22:51  |  Skatīts: 636x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Tēvzeme dārga, brīvība vēl dārgāka, patiesība visdārgākā !
Komentāri (0)  |  2014-12-25 21:14  |  Skatīts: 830x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Vēstule LR Prezidentam no biedrības ”Antiglobālisti”


Īsi pirms Ziemassvētkiem elektroniski tika nosūtīta vēstule LR Prezidentam ar aicinājumu nepieļaut Praida 2015 norisi Latvijā.

Vēstules teksts:

A.god. Prezidenta kungam Andrim Bērziņam

Vēlamies izteikt Jums pateicību par Jūsu pausto nostāju tradicionālās dzimumorientācijas aizstāvībai 18.decembra NRA numurā, rakstā “Andris Bērziņš: Skolotāji ir sabiedrības saprātīgākā daļa”

...
Komentāri (0)  |  2014-12-25 00:34  |  Skatīts: 1149x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mūsu Valsts Prezidents Andris Bērziņš: homoseksuālisms nav jāuzspiež un jāreklamē ! Paldies viņam !!!


A.God.Prezidenta kungam Andrim Bērziņam !

A.god. Prezidenta kungs, mēs Latvijas pilsoņi, Liepiņu dzimta un tai piederīgie, vēlamies izteikt pateicību Jums par 18.decembrī NRA publicēto rakstu: "Andris Bērziņš: Skolotāji ir sabiedrības saprātīgākā daļa", un konkrēti par šo rindkopu:

"Katrs cilvēks pats izvēlas savu dzīves ceļu, un katram arī jāatbild par savu izvēli. Bet šī izvēle nav jāuzspiež pārējiem, un katrā gadījumā tā nav publiski jāreklamē. Šāds ceļš ved uz nekurieni."  
...
Komentāri (0)  |  2014-12-22 00:14  |  Skatīts: 730x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Obligātā" vakcinācija: mīti un patiesība I


Šī lappuse tapa Aelitas Folkmanes piemiņai !

Viņa nesa sauli, ziedēja mīlestību, spīdēja līdzjūtību, cirta ērkšķus. Un viņa aizgāja klusi... Savu Ceļu turpināt tur, kur aiz mākoņiem ir saule, Aelita Folkmane izvēlējās pēkšņi un aizejot klusi, kā uz pirkstu galiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-20 05:36  |  Skatīts: 2158x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


104 fotošopi onlainā ...  1.  http://avapic.ru — avataru radīšanai.
  2. http://avatan.ru/ - ļoti labs attēlu redaktors ar ļoti plašām iespējam, tādām kā filtri, fotoredaktors, efekti, rāmīši, tekstūras, fotogrāfiju retušēšana;

...
Komentāri (0)  |  2014-12-15 07:48  |  Skatīts: 985x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Kristus draudzes mutācija"Mācītājs Andrejs Šapovalovs "Kristus draudzes mutācija".  
https://www.youtube.com/watch?v=GrPcHphE5HU

Kā visiem kristiešiem, mums ir laiks pāriet jaunā līmenī. Un tam robežu nav. Tikko tu esi iedomājies, ka šis cilvēks ir svaidīts un tas ir viss, tu esi iekritis, jo tas nav viss. Tikko tu esi sataisījies viņu panākt, viņš jau ir aizskrējis tālāk, bet tu esi palicis kaut kādās tradīcijās. Mums ir jāsaprot, ka ir lietas, kurās Dievs mūs ved. Neatkarīgi no cilvēku viedokļa, Dievs virzīsies pa šo zemi.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-15 02:55  |  Skatīts: 861x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.