Veselības ministrija iesaka Transfera Faktoru imunitātes uzlabošanai un imūnsistēmas atjaunošanai.

4Life researche Transfera Faktoru imūnsistēmas uzlabošanai un atjaunošanai, no 2004. gada oficiāli ir apstiprinājusi un iesaka Krievijas Federācijas Veselības ministrija (Minzdrav). Transfera Faktors oficiali ir iekļauts ne tikai Krievijas, bet arī Ukrainas un ASV ārstu rokasgrāmatās.Šīs metodes būtība ir nodrošināt imūnsistēmu ar kvalitatīvu imūno informāciju, ko iegūst no govs pirmpiena un vistas olu dzeltenuma, kuras efektivitāti ir apstiprinājuši neskaitāmi pētījumi Krievijas, ASV un citās pasaules klīnikās.
...
Komentāri (0)  |  2014-12-08 05:44  |  Skatīts: 1770x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Daži mīti par ģenētiski modificētiem organismiem ....1) ĢMO glābs pasauli no bada -  jau tagad pasaulē tiek saražots vairāk pārtikas kā cilvēce var izlietot. Nabadzīgo valstu problēma - bads - nav pārtikas trūkuma izraisīts, bet gan naudas trūkuma izraisīts, jo cilvēkiem trūkst naudas, lai iegādātos pārtiku.

2) ĢMO paaugstina ražību - lielāko tiesu visa zinātniskā darba ir balstīts uz ģenetiskām manipulācijām, lai radītu augus, kas būtu izturīgi pret herbicīdiem, slimībām, kaitēkļiem ... darbs pie ražības paaugstināsanas netiek veikts, vai arī tiek veikts niecīgos, nenozīmīgos apmēros.

...
Komentāri (0)  |  2014-12-08 04:16  |  Skatīts: 597x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ja Jūsu vīrs Jums ir nodarījis pāri, neatbildiet ar to pašu. Vienkārši pagrauziet cepumiņus viņa gultas pusē ...


...
Komentāri (0)  |  2014-12-08 03:57  |  Skatīts: 673x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Sviests - draugs, vai ienaidnieks ?Sviests, dzīvnieku tauki un citi cietie tauki, lielākoties sastāv no piesātinātajiem taukiem. To dēmonizāciju aizsāka amerikāņu dietologs Ansels Keijs, kas pērnā gadsimta 50. gados nāca klajā ar pētījumu par saikni starp piesātinātajiem taukiem un sirds slimībām. Diemžēl, mēs visi zinam, ka ikdienā izvairīties no vissīkākās piesātināto tauku molekulas nav iespējams ! 

...
Komentāri (0)  |  2014-12-07 06:54  |  Skatīts: 905x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vai zāles patiesībā kaut ko ārstē ?


Kaut arī ārsti un farmaceiti ir stingri savās pozīcijās un domā, ka viņi nelobē neviena intereses, ir zināms, ka jau gadiem ilgi pastāv neoficiāls karš starp zāļu ražotāju industriju, kas visādiem iespējamiem veidiem cenšas izskaust jebkādas bioloģiskās un alternatīvās medicīnas paliekas ... te gan jāatzīmē, ka pašu medicīnas speciālistu izglītība un profesija, ir īstākā ķīmisko zāļu ražotāju un izgudrotāju labā strādājoša, sistemātiski atstrādāta farmbiznesa sastāvdaļa, kur jau mācību programmās tiek iestrādāti mehānismi, kas nepieļauj citu līdzekļu terapeitisko efektivitāti, kā vien oficiālajā medicīnā atzītās ķīmiskās zāles. Tieši tāda pati pieeja ir arī apmācot ārstus un vidējo medicīnas personālu ! Mācību procesā gandrīz nekāda uzmanība netiek veltīta profilaksei un veselīgam dzīvesveidam, kas patiesībā ir jeb kura cilvēka veselības pamats !

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 07:01  |  Skatīts: 871x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par masu informācijas līdzekļu reitingiem ... un smadzeņu skalošanu TV skatītājiem ...Jau krietnu laiku atpakaļ, nevarēju vien nobrīnīties par TV drausmīgo saturu. Tukš, bezgaumīgs, dumjš, lēts, bezpersonisks un izcili pretīgas reklāmas. 
Ja vakarā paredzēta filma, kuras saturā ir vardarbība, šausmu skati, vai pikantas ainiņas, tad šīs filmas reklāmas rullītis, kur izvilkti paši izcilākie skati, tiks laists nepārtraukti, turklāt divreiz skaļāk un nepakaunēsies pat ielikt vairākkārt bērnu pilnmetrāžas multifilmas vidū ! Tā kā šīs aktivitātes nav paredzamas un kontrolējamas, pārstājām TV skatīties vispār ! Godīgi sakot pat nepietrūkst ! 
...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 03:11  |  Skatīts: 1061x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ja Dievs ir ar mums, tad kas ir tie, kas ir pret mums ?


Divs Svētī Latviju !!!
Komentāri (0)  |  2014-11-30 03:03  |  Skatīts: 691x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Vecāki vai jūs zināt kas ir Juvenālā Justīcija un kam tā vajadzīga ?''Nesen Delfi portālā bija publicēts raksts kurā tiesībsargs Jansona kungs apgalvoja, ka juvenālā justīcija ir tiesību normu un valsts institūciju sistēma, kas veidota, lai risinātu ar jauniešu noziedzību saistītās problēmas. Tā paredz bērnu tiesību un tiesisko interešu nodrošināšanu. Juvenālās justīcijas galvenie mērķi ir noziedzības un atkārtotu noziegumu novēršana, likumpārkāpēju resocializācija un reintegrācija, uzmanības pievēršana cietušo interesēm un vajadzībām. Juvenālās justīcijas sastāvdaļa ir arī bērnu likumpārkāpumu prevencija."

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 02:46  |  Skatīts: 1327x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BĒRNU TIRDZNIECĪBA IENES MILJARDUS ! KAM ?BARNEVARN – ANGĻU PRIVĀTAIS MILJARDU BIZNESS !

2014. gada 2. Novembrī norvēģu centrālā avīze ‘’Aftenposten’’ publicēja rakstu ar nosaukumu ‘’ miljardi par bērniem’’.
Šajā rakstā, galvenokārt, ir runa par to, ka viss bērnu tirgus Norvēģijā ir privāts. Paši lielākie ‘’aktieri’’ ir dažādu Barnevarn sistēmas ieslodzījumu vietu īpašnieki (cietumi,privātās psihiatriskās klīnikas bērniem, audžuģimenes, dažādas iestādes, kur tiek turēti no ģimenēm izņemtie bērni). Kopā tie ir 7 lieli privātie Barnevarn privātīpašnieki. 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 02:36  |  Skatīts: 773x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzmanību, Latvijai tuvojas Juvenilā inkvizīcija !https://www.youtube.com/watch?v=XHvn-i2DRjM

P.Stradiņa universitātes profesores dr. Guntas Ancānes referatā „Sabiedrības vērtības emocionālās veselības aspektā”, ir skaidri jaušamas Juvenilās inkvizīcijas vēsmas. 15.maijā portālā draugiem lv jau publicēju rakstu: "

...
Komentāri (0)  |  2014-11-26 04:17  |  Skatīts: 2727x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.