Vai Tu domā, ka Tava nākšana pasaulē ir nejaušība ?Iespēja, ka viena atsevišķa cilvēka (es, tu, viņš, viņa) piedzimšana šajā pasaulē līdzinās tuvu 0, jeb, lai būtu precīzāk – 1 iespēja no 400 triljoniem! 

Veicot aprēķinus, tika ņemti vērā Zemes iedzīvotāji, sadalot tos vīriešos un sievietēs kā potenciālos jūsu vecākus, kuri satiktos līdz 25 gadu vecumam. Tad matemātiski tika aprēķināta iespēja, ka viņi satiktos vēlreiz, rastos attiecības, un galarezultātā uzrastos viens vienīgs laimīgais (ģeniālais) spermatozoīds, un radīsies jauna dzīvība. 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-17 05:19  |  Skatīts: 655x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


ANO vēsturiskā rezolūcija par ģimenes aizstāvību, jeb "Tad būs visai glumo bandai vāks".


26. jūnijā Apvienoto nāciju Cilvēktiesību padomē notika vēsturisks balsojums, kurā tika pieņemta rezolūcija par ģimenes aizstāvību. 

Rezolūcija:
 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 09:33  |  Skatīts: 713x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pēc oficiālajiem datiem, aptuveni 1000 bērni tiek izņemti no UK ģimenēm ik mēnesi ...


Runājot par emocionālo vardarbību ... Ja bērna audzināšanu pie kārtības, darba un mācībām mēs tagad saucam par emocionālo vardarbību, tad kādā vārdā mēs varētu nosaukt bērna vardarbīgu glābšanu - "izraušanu" no ģimenes ???

EU UK forced adoptions Peti Committee 19.03.2014

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 09:17  |  Skatīts: 661x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Bāriņtiesas un juvenilā justīcija, jeb psihiatriska inkvizīcija ...Lūdzu iedziļinieties šajā materiālā visi, kam ir bērni un mazbērni un nepalieciet vienaldzīgi !!! Mūsu sociālā atbildība šodien ir nosargāt mūsu bērnus un neielaist sērgu ... lai ar tā jau ir ielaista, mēs tomēr esam tie, kas vai nu pieļaus tālāku šīs sistēmas attīstību, vai nu nocirtīs to saknē !!! Tomēr, ja mēs izvēlamies malāstāvētāju un skatītāju pozīciju, var gadīties, ka vēlāk vairs nebūs kam jūs aizstāvēt !!! 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 09:11  |  Skatīts: 1575x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nepopulāra patiesība par vakcināciju !Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti piedalījās preses konferencē, kas veltīta Eiropas Imunizācijas nedēļai. Aelita Folkmane vēlējās Apollo lasītājiem darīt zināmu citu viedokli par vakcīnām, sagatavojot savas domas un dokumentālas filmas atstāstu, paužot nepopulāra patiesību par vakcināciju.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:58  |  Skatīts: 749x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mammas mums iemāca neiespējamo :)
Mamma iemācīja Tev darīt neiespējamo: "aizver muti un ēd zupu!"

Mamma paskaidroja tev cēloņu un seku sakarības: "Ja Tu tūlīt pat nepārstāsi brēkt, dabūsi pa dibenu!"

Mamma iemācīja Tev cienīt svešu darbu: "Ja Jūs gribat nosist viens otru, ejiet ārā, es tikko izmazgāju grīdu!"
...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:50  |  Skatīts: 908x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pustūkstotis Latvijas bērnu pēdējā desmitgadē kļuvuši par amerikāņiem. Vairākumam nomainīta identitāte un pārrautas visas saiknes ar dzimteni. Bērnunamu darbinieki izsaka aizdomas par tirgošanos, ziņo laikraksts «Diena».Pustūkstotis Latvijas bērnu pēdējā desmitgadē kļuvuši par amerikāņiem. Vairākumam nomainīta identitāte un pārrautas visas saiknes ar dzimteni. Bērnunamu darbinieki izsaka aizdomas par tirgošanos, ziņo laikraksts «Diena».

Vairāki desmiti Latvijas bērnunamu un internātskolu vadītāju laikrakstam atklājuši vienu un to pašu shēmu, kā juridiski brīvie bērni ar valsts iestāžu gādību tiek savervēti un īsos termiņos nodoti adopcijai uz ASV.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:46  |  Skatīts: 1046x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viena no šodienas lielākajām problēmām ir tā, ka cilvēki neizprot notiekošo procesu patieso būtību!
"Starptautisko analītiķu vidē patlaban ir kāds plaši izplatīts salīdzinājums: nacionālo valstu valdības atgādina pingvīnus uz peldoša aisberga, kuriem šķiet, ka nevis okeāna straumes, bet gan viņi nosaka ledus gabala virzību. Trakākais, ka pingvīni pat neapjauš par šādu straumju eksistenci. Tāpēc viņi ir pašpārliecināti un pārprot savu lomu, kura ir krasā pretrunā ar realitāti.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:37  |  Skatīts: 788x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


UZMANĪBU !!! Tiem, kas publicē savu bērnu fotogrāfijas sociālajos tīklos !!!


Mīļie vecāki, lūdzu nebūsim tik vieglprātīgi un neizliksim vispārējai apskatei savu bērnu fotogrāfijas !!!

Bieži saņemu šāda veida lūgumus - nobalso konkursiņā, nospied man patīk, kur apskates, vai konkursa objekts ir mazulis ... Katru reizi redzot ko tādu, pārņem tāda kā nepatika, tāda kā negribēšana atbalstīt šāda veida aktivitātes ... turpmāk esmu sev nosolījusies, ka es to vairāk nedarīšu !!! Man tiešām nav žēl, ka Jūsu mazulis vinnē kādu kārotu mantiņu, vai iespēju piedalīties kādā pasākumā, tomēr ... varbūt Jums tas vēl pagaidām ir noslēpums, bet ir negodprātīgi cilvēki, kas "strādā" pasūtītāju interesēs un noskata bērnus savām kundēm jau iepriekš. Un tas var notikt jeb kur - sociālajā tīklā, internetā, smilšu kastē, bērnu laukumā, bēnudārzā, skolā, pagalmā ... esiet modri, Jums kā vecakiem vairs nav palikušas pārāk daudz tiesības uz saviem bērniem !!! 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:32  |  Skatīts: 665x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jānis Zālītis savulaik ir rakstījis


Jānis Zālītis savulaik ir rakstījis, ka seksualā brīvība ir varas instruments lēta darbaspēka radīšanai, kuru viegli pakļaut un viegli manipulēt. Cilvēkam tiek iedvests, ka viņa galvenā un vienīgā pašizpausmes forma ir tikai un vienīgi seksualitāte, vai dažādas tās izpausmes, līdz ar to cilveka radošais potenciāls netiek pienācīgi izmantots, tādejādi degradējot, vai kavējot dvēseles garīgo attīstību !
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:24  |  Skatīts: 656x         Ieteikt draugiem       TweetMe