Viss ir mūsu galvās ...


 

Ja reklāmas klipus, slēpto reklāmu, lētus seriālus un bezgaumīgus šovus aizvietotu ar sociāla rakstura reklāmu un tamlīdzīgu saturu, kur reklamē augstākās vērtības - godīgumu, taisnīgumu, tikumību, patiesumu, mīlestību, labestību, žēlsirdību ... - tad drīz vien mēs dzīvotu daudz harmoniskākā pasaulē !!!

https://www.youtube.com/watch?v=yoRH2IdAo10

...

Komentāri (0)  |  2014-11-15 09:27  |  Skatīts: 642x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pa pasauli klīst spoks – gendera ideoloģija.


Pa pasauli klīst spoks – gendera ideoloģija

"Gabrielas Kubi raksts “Gendera aktualizācija – slepenā revolūcija” pirmoreiz publicēts 2008. gadā. Taču raksta aktualitāte tikai pieaug: turpinās vīrieša un sievietes identitātes graušana nolūkā veikt antropoloģisku revolūciju un šis process rada nopietnas ontoloģiskas un sociālas sekas. Samērā nesenie notikumi Spānijā, kad tiesa lēma, ka 15 – 16 gadus jauniem zēniem ir tiesības veikt sev dzimuma maiņas operāciju, liek secināt, ka baismīgā revolūcija pieņemas spēkā. Šo revolūciju baro viss tagadnes kultūras relatīvisms, kas tiecas noniecināt jebkuru stabilu identitāti. Tā ir kultūra, kuras ietvaros ideoloģija aicina vienādot zēnus un meitenes, ta ir kultūra, kas apgalvo, ka dzimums ir tikai konstrukts, ar ko var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Šajā gaisotnē pēdējos gados ir uzplaukusi gluži vai mode uz transseksuālismu un dzimuma maiņu, sevišķi jau attīstīto, bagāto valstu jaunatnes vidū. Arī pie mums nerimstas “geju, lezbiešu un transseksuāļu” centieni, izmantojot savu ārzemju domubiedru finansiālo un amorālo atbalstu, stiprināt savas pozīcijas, iefiltrējoties medijos, izglītības sistēmā, pats par sevi saprotams, kultūrā. Raksts, ko ievietoju šeit, ir samērā garš, taču ir vērts to izlasīt. Ceru, ka tas varētu kalpot par pamatu nopietnai disusijai, ne tikai anomnīmu komentāru, bet plašāku, pārdomātu viedokļu veidā."

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 09:16  |  Skatīts: 1249x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Dzimumu līdztiesība vai vienādība. Sociālie eksperimenti kā politikas instrumenti postmodernajā sabiedrībā."


Andrejs Mūrnieks, Latvijas Universitātes vadībzinātņu doktors,
Latvijas Pedagogu domes valdes priekšsēdētājs

Ar ko tas sākās Latvijā? (1)

1) «Metodikas rokasgrāmata meiteņu un zēnu grupu vadītājiem (izvērtējot uz stereotipiem balstītu dzimumu uztveri)» Autore: Mia Hanstrēma (Mia Hanström), izdevis: Ālandu salu miera institūts un Resursu centrs sievietēm “Marta” – Rīgā, 2011

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 09:10  |  Skatīts: 680x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par bērnu tiesību konvenciju, jeb genocidu pret Latviešu un citām EU dalībvalstīm ...
(pēc Stephen K. Baskerville)

Atņemt bērnus vecākiem un kriminālizēt vecākus. Tas ir veikli ieslēpts Bērnu tiesību konvencijas saturā. Bērnu tiesību konvencija pārkāpj valsts suverenitāti, ignorē katru institūciju un iestādi, kas ir zem ANO līmeņa: vecākus un ģimenes, vietējās un valsts iestādes.

Bērnu tiesību konvencijas būtība ir tās uzbrukums vecākiem. Šī konvencija atļauj un pat pieprasa ignorēt katru vecāku lēmumu, ja sociālais darbinieks šim lēmumam nepiekrīt.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 09:06  |  Skatīts: 773x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Par vai pret seksuālo audzināšanu bērnudārzā ?Inga Sņetkova, Kristīne Rutkovska, Rīgas Stradiņa universitātes studentes:

Esam Rīgas Stradiņa universitātes studentes Komunikācijas katedras studentes, neesam nedz rasistes, nedz homofobes. Mēs esam arī meitas, sievietes, sievas un mātes. Mēs dzīvojam brīvajā valstī, kur katrs var izpausties. Seksuālā orientācija - katra cilvēka brīvā izvēle, katru šo izvēli mēs respektējam. Vai mēs mazāk mīlēsi savus bērnus, ja tie mums paziņos, ka viņi ir homoseksuāļi? Protams, ka nē. Bet mēs nevēlamies, lai mūsu bērniem reklamē homoseksuālos sakarus! Likumdošana aizsargā mūs, mūsu ģimeni, galvenais - mūsu bērnus! Vai šī aizsardzība ir diskutabls jautājums.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:55  |  Skatīts: 1369x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Juri Lina ”Zem Skorpiona Zīmes”Domāju, ka katram, (ne tikai bijušajiem padomju pilsoņiem) noteikti būtu jāizlasa šī grāmata, lai saprastu, kas bija kas, un, kāpēc joprojām notiek lietas, kuras ir grūti izprast un izskaidrot. Vienkārši - mēs neredzam kopainu! Mēs vienkārši nespējam noticēt, ka kas tāds ir vispār iespējams! Ka eksistē vara, kura visus (mūsu valsts vadītājus ieskaitot) rausta aiz diedziņiem! Mūsu neticību šādam sazvērestības plānam, pastiprina doma, ka viņu "galamērķis" nav sasniedzams cilvēka mūža garumā. It kā grūti noticēt, ka tas viss stiepjas jau gadsimtiem ilgi, pamazām tuvojoties uzstādītajam mērķim. Taču, ja paskatāmies uz to visu no reliģiju fanātisma un galējā nacionālisma puses, tad kļūst skaidra viņu motivācija un tas, ka tas tiešām ir iespējams. Tas, kas šobrīd notiek Latvijā ir apliecinājums tam un tā ir realitāte !

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:48  |  Skatīts: 2271x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ar kadām rotaļlietām rotaļājas tavs bērns ?


Noraugoties uz bērnu rotaļlietām, bērnu mantu veikalos, dažreiz pārņem izbrīns, kā tādas vispar ļauj pārdot ? Tomēr, tas jau ir cits stāsts, jo mūsu patērētājsabiedrībā morāles nav un veikalos pārdod to, pēc kā ir pieprasījums, vienalga, vai tā ir saindēta pārtika, alkohols, cigaretes, kaitnieciskas grāmatas, vai degradējošas rotaļlietas ! 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:36  |  Skatīts: 1186x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mēs šodien programmējam, mūsu nākotni rīt ...


Ar tēlaino domāšanu, mēs šodien programmējam, mūsu nākotni rīt un labi, ja to daram paši, nevis ļaujam to darīt tv ..., jo tagadne, ir mūsu pagātnes domu tēlu spogulis ...

https://www.youtube.com/watch?v=DH-SjVHnHGo
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:24  |  Skatīts: 600x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Kad atcēla sirdsapziņu???


Skatoties uz visu apkārt notiekošo, man rodas tikai viens jautājums: 
"Kad atcēla sirdsapziņu???" !!!
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:17  |  Skatīts: 609x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Vai mūsu bērniem ir tiesības uz vecākiem un tiesības būt bērniem ?


DIENA 2010. gada 22. jūnijs.

Krievijā.

Brīdinājums par rietumu t.s. "bērnu tiesību aizstāvju" struktūru invāziju:

“Mēs neesam pret bērnu aizsardzību. Mēs esam pret jēdzienu samainīšanu, pret to, it kā ka bērnam būtu jānodrošina viena veida otršķirīgas tiesības, tam atņemot pamattiesības - tiesības uz vecākiem, tiesības nebūt bārenim. Mēs esam pret galvassāpju ārstēšanu, amputējot galvu.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 08:14  |  Skatīts: 639x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.