Mums ir instrumenti ar kuriem apgūt un izpētīt fizikālo pasauli, bet pašu fiziku mēs nesaprotam.
"Tehnoloģijas nenoliedzami nes labumu cilvēcei, bet tas, kas šodien ir ērtība, rīt var izrādīties graujošs. Mūsdienu zinātne ir kļuvusi par tehnoloģiju vergu. Ja tā nenes labumu, tātad tā nevienam nav vajadzīga. Visus interesē tikai tas, kā uz to nopelnīt. Tā nav pareiza pieeja zinātnei, tāpēc, ka zinātne ir cilvēka bāzes vajadzība - gribēšana zināt ir galvenā cilvēka saprāta daba. Zinātnei un misticismam ir viena sakne, tās atšķir vien principiāla pieeja. Zinātne vēlas visu izpētīt ar fiziskiem līdzekļiem, operējot ar fizikāliem lielumiem, sekojot fizikas likumiem. Balstoties uz fiziskiem līdzekļiem, tu kaut kad ātrāk, vai vēlāk uzgrūdīsies sienai un manuprāt materiālisti atrodas jau pavisam tuvu šai sienai.Tas nozīmē, ka sāk pietrūkt fizisko līdzekļi ar kuriem šodien varam operēt. Mēs jau šodien esam uzdūrušies šai sienai, piemēram mēs nevaram izprast kvantu fiziku, bet mēs varam to aprakstīt formulās un veikt aprēķinus līdz pat padsmit vienībām aiz komata. Mums ir instrumenti ar kuriem apgūt un izpētīt fizikālo pasauli, bet reāli pašu fiziku mēs nesaprotam. Tas vislielākajā mērā attiecas uz mūsu smadzenēm. Smadzenes ir visbrīnumainākais, kas ir radīts uz šīs zemes. Smadzeņu darbību nodrošina tūkstošiem triljonu neironu saišu. Mēs cenšamies saprast fiziskos procesus mūsu smadzenēs, bet notiekošā sarežģītība ir daudz augstāka par tiem. Nepārprotami smadzeņu fizikālā darbība, neironu darbība, signāli un viļņi ir kādas fizikālas iekārtas sastāvdaļa. Neapstrīdami, cilveka ķermenis ir bioloģiska iekārta."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:23  |  Skatīts: 611x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jūsu alkas pēc atzinības var padarīt jūs neredzamus šai pasaulei.
"Bailes vienmēr jūs pavadīs visu jūsu dzīvi, bet tikai jūs varat izlemt, cik ilgi tas būs. Jūs varat visu mūžu tēlot spokus, baiļoties par savu nākotni, bet šai ceļā būs tikai tas, kas notiek tieši tagad un lēmums, ko jūs pieņemsiet tagad, būs balstīts vai nu bailēs, vai mīlestībā. Daudzi no jums izvēlas bailes, jo tas ir praktiskāk, jo mūsu īstenās vēlēšanās liekas tik ļoti nereālas un nesasniedzamas, ka mēs pat neuzdrošināmies prasīt kaut ko tādu visumam. Noticiet man - es esmu piemērs tam, ka visumam var prasīt pilnīgi jebko! Mans tēvs ir labs piemērs, viņš vareja kļūt izcils komiķis, bet viņš izvelējās stabilitāti un garlaicīgu darbu, jo viņš netcēja sev. Rezultātā viņu atlaida no šī darba un mūsu ģimenei nācās piedzīvot grūtus laikus. Es ļoti daudz no viņa iemācījos. Tev dzīvē var kaut kas neizdoties, bet ir vērts izmēģināt kaut ko tādu, kas tev patiešām patīk. Tāpēc, ka viss ko jūs dzīvē sasniegsiet, nomirs kopā ar jums - paliks vienīgi tas, kas bija jūsu sirdī. No saviem pašreizējiem augstumiem varu jums pateikt, ka iedvesma, kuru jūs dodat citiem cilvekiem, ir pati vērtīgākā valūta uz zemes. Paskatieties uz mani, kur es esmu šodien, kādas man ir iespējas!? Un lai kur es ietu, ļaudis man atverās no savas vislabākās puses. Jūsu alkas pēc atzinības var padarīt jūs neredzamus šai pasaulei. Neļaujiet nevienam aizēnot to gaismu, kura nāk no jums. Riskejiet būt pamanīts savā lieliskumā! Tāpēc, ka dzīve nenotiek ar jums. Es varu jums apgalvot, ka vienīgais kas jums ir jāizdara, ir jāizstāsta visumam sava vēlēšanās un jādara viss tai virzienā, nedomājot kādā formā tas piepildīsies! Jūsu uzdevums nav saprast kā tas notiks, bet jūsu uzdevums ir atvērt tās durvis savā galvā un kad tās durvis atvērsies realajā dzīvē, vienkārši ieiet pa tām. Un nebaidieties palaist garām savu rindu - vienmēr atradīsies citas durvis tieši jums! Tās verās vaļā visu laiku. Jūsu priekšā vienmēr ir tikai divas durvis: baiļu un mīlestības ... Izvēlieties mīlestību! Un nekad neļaujiet bailēm sagrābt jūsu sirdi!"
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:13  |  Skatīts: 598x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viktora Coja spēcīgākie citāti.
Es uzskatu, ka cilvēks dzīvo uz planētas, nevis valstī.
...
Visi man saka, ka man par kaut ko jākļūst, bet es vienkārši gribu palikt es pats.
...
Es esmu brīvs cilvēks tapēc, ka es vienmēr esmu darījis to, kas paticis un neesmu darījis to, ko negribējās. ...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:02  |  Skatīts: 893x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


mēs esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus var atņemt par nenomaksātiem komunālajiem...


-Vai Krima bija Ukraiņu, vai nebija?
-Vai Tu zini kā Kučma vinnēja otrajās velēšanās? Viņš aplīmēja visu Krimu ar skrejlapām: "Otrā valsts valoda - krievu!", un pēc tam uzmeta. Ir tāda tendence, tāda cilvēku grupa, kuri kā velns no krusta baidās no tā, ka krievu valoda varētu būt otrā valsts valoda, tāpēc, ka tieši uz tā turās visa amerikāņu politika.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:50  |  Skatīts: 596x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es gribētu būt cilvēku sirds karaliene, karaliene cilvēku sirdīs, bet ne šīs valsts karaliene ...
-Jūs domājat, ka kļūsiet par karalieni?

-Nē, es nekļūšu, nē!
-Kapēc jūs tā domājat?
-Es gribētu būt cilvēku sirds karaliene, karaliene cilvēku sirdīs, bet ne šīs valsts karaliene! Es domāju, ka daudzi cilvēki negrib lai es būtu karaliene. Ar to es domāju valdošo eliti. Tapēc, ka viņi domā, ka man nav izredžu.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:40  |  Skatīts: 631x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Irinas Berežnojas piemiņai ... (25.10.2015).


"Maikls ļoti pārdzīvo, ka Sīrijā no krievu bumbām iet bojā ne pie kā nevainīgā amerikāņu nauda. Bet Maikl, ja nopietni, tad klausoties jūs, es vienkārši gribētu pateikt citu Hamptingtona citātu, ka rietumi ir iekarojuši pasauli nevis ar savu ideju, vērtību, vai reliģijas pārākumu, bet gan ar organizētās noziedzības pārākumu un diemžēl rietumu iedzīvotāji ļoti bieži par to piemirst, bet NErietumu iedzīvotaji to neaizmirsīs nekad. Ziniet, ir acīmredzami, ka mēs šodien esam liecinieki globālās pasaules kartības nomaiņai. Mēs par to esam daudz runājuši un jāatzīst, ka tīri diplomātiski pasaule jau ir nogurusi, ka valsts, kura ir radījusi ISIS, Alkaida, Guantanamo, valsts, kura vienīgā ir uzmetusi atombumbu uz civilajiem iedzīvotajiem Hirosima un Nagasaki, kura regulāri izved savas bruņotās intervences, organizē neskaitamas krāsainās revolūcijas visā pasaulē – un šī valsts māca visai pasaulei demokrātiju un cilvēku tiesību ievērošanu! Un protams, ir pienācis laiks tam darīt galu! Pie kā ar savu iejaukšanos jūs esat noveduši Ukrainu mēs arī varam vērot jau pietiekami ilgu laika periodu! Haotizācija pēc Irākas, Lībijas piemēra, kas pirmkārt jau tiek veikta lai destabilizētu Krieviju un tas ir acīmredzami! Kā piemēru mēs redzam velēšanu klaunādi, īsi pastāstīšu par to – tam vispār nav ne mazakā sakara ar demokrātiju un likumību, bet esmu pārliecināta, ka ASV un rietumi tās atzīs kā pašas likumīgākās un demokrātiskākās vēlēšanas, neskatoties pat uz to, ka pirmkārt 12 no 15 CVK darbinieku, pilnvaras ir beigušās jau 2014.gada 1.jūnijā, tātad uz prezidenta vēlēšanu rezultātu pasludināšanas brīdi ..."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:34  |  Skatīts: 611x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Iesaku: /Sievietes, kuras skrien ar vilkiem/
"Stipra sieviete daudzējādā ziņā līdzinās veselīgai vilcenei: viņai piemīt nekļūdīgs instinkts, mūžīga gudrība un apbrīnojama drosme – īpašības, ko dāvājusi Pirmatnējā Sieviete. Diemžēl aplamas kultūras normas un vērtību sistēmas šo pirmatnējo spēku ir apspiedušas un nicinājušas tik ilgi, ka mūsdienu modernā sieviete biežāk jūtas pazudusi, apdraudēta un vāja, nevis iekšējas pārliecības un drosmes iedvesmota."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:06  |  Skatīts: 756x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pēdējā gadsimta izcilākais politiķis, pie tam apveltīts ar lielisku humora izjūtu!


-Es neattiecos uz Eiropas līderiem, vismaz viņi tā domā.

-Krievija iejaucās vēlēšanu gaita. Eksperti saka, ka neesot iespējams šos faktus izdomāt. Tur ir simtiem faktu pret Krieviju – IP adreses, pirkstu nospiedumi, kaut kādi kodi un visi tie norāda uz Krieviju un nav nevieni pierādījumi, kuri norādītu uz vēl kādu nebūt citu.

...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:02  |  Skatīts: 675x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tu esi dārgs un vienreizējs ...
Pie Meistara atnāca jauns cilvēks un teica :

-Es atnācu pie tevis, jo jūtos tik niecīgs un nekam nederīgs, ka negribas pat dzīvot. Visapkārt to vien runā, kāds es esmu neveiksminieks, tūļa un idiots.
Lūdzu tevi, Meistar, palīdzi man !
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:55  |  Skatīts: 641x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Brīvība, tas ir pamodināt slāpes un parādīt ceļu uz aku.


"21.gadsimts ir tas laiks kad cilvēks vislielākajā mērā var savienoties ar saviem iekšējiem resursiem, atklājot savus iekšējos noslēpumus un tai pat laikā, vislielākajā mērā tas viņam arī tiek liegts, jo no viņa ir noslēpts personības izaugsmes zināšanu kodolos. Viņš saprot, ka tas atrodas kaut kur blakus, bet nekādi nespēj savienoties ar to. Un jo šādu zināšanas ir vairāk, jo tās aiziet tālāk no viņa.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:50  |  Skatīts: 646x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.