Daži fakti par Coca-colu ...


-Daudzos ASV štatos ceļa policijai mašīnā vienmēr ir līdzi 2 galoni ar kolu, lai atmazgātu asinis no šosejas pēc avārijas.
-Ielieciet gaļas steiku vienā bļodā ar kolu un pēc 2 dienām jūs to tur neatradīsiet.
-Lai iztīrītu izlietni, izlejiet tajā kolas pudeli un nenomazgājiet ar ūdeni vienu stundu.
-Lai noņemtu rūsas traipus no hromēta automašīnas bampera, paberziet to ar saburzītu alumīnija foliju, iemērktu kolā.
-Lai atbrīvotos no korozijas uz auto akumulatora, uzlejiet tam virsū kolu, un korozija pazudīs.
-Lai atskrūvētu sarūsējošo skrūvi, samitriniet lupatu ar kolu un aptiniet to ap skrūvi uz dažām minūtēm.
-Lai notīrītu dubļus no drēbēm, izlejiet kolas pudeli uz netīrām drēbēm, pievienojiet veļas pulveri un izmazgājiet veļas mašīnā kā parasti. Kola palīdzēs tikt vaļā no traipiem. Kola arī notīrīs automašīnas logus un spoguļus no putekļiem.
-Kolas aktīvā sastāvdaļa ir ortofosforskābe, kuras PH ir pielīdzināts 2,8. Četru dienu laikā tā var izšķīdināt jūsu nagus.
-Kolas koncentrāta pārvadāšanai kravas mašīnai ir jābūt aprīkotai ar speciāliem palikņiem, paredzētiem ļoti kodīgiem materiāliem.
-Coca – Colas izplatītāji jau 20 gadus izmanto to savu kravas mašīnu motoru tīrīšanai.


Pārsteidzošs skats: kas notiek ar kolu, ja to uzvāra?

Skaisti noformētās "Coca-Colas" pudeles veikalu plauktos, dzīvespriecīgās reklāmas, kurās smaidīgas cilvēku sejas slavē šo gardo un slāpes remdējošo produktu. "Coca-Colas" sastāvs ir patentēts un tās izejvielas zina tikai ražotāji. Plašāka publika, iespējams, apzinās tikai to, cik šai dzērienā ir cukura un dažādu pārtikas piedevu.

Lai pārlicienātos savām acīm, kas notiek ar kolu, to uzvārot, viens krievu eksperimentu veicējs izdomāja veikt šādu izmēģinājumu. Šausminošais skats, kas pavērās pēc tam, kad ūdens bija iztvaikojis, nav viegli aizmirstams - piķa melna, staipīga masa, kura katru reizi nonāk mūsu organismā, kad izdzeram kaut glāzi šī populārā dzēriena.

https://www.youtube.com/watch?v=LZp29Qeu8_U#t=128


Kā saldināti un gāzēti dzērieni izvada no organisma un kauliem kalciju, minerālus un vitamīnus:

Cilvēka asins normāls PH svārstās no 7,36 - 7,44, kur 1 ir ļoti skāba vide, 7 PH skalas viduspunkts un 14 ļoti sārmaina vide. Ja asins skābums sasniedz PH 7,1 cilvēkam neatgriezeniski iestājas nāve ! Cilvēka organisms visas savas dzīves laikā tiecas ieņemt homeostāzi, jeb līdzsvaru, nepārtraukti nodrošinot dzīvību uzturošo ph vidi.

Kas padara skābas asinis: 

Gāzētas un saldinātas limonādes, enerģijas dzērieni, dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas un balto miltu izstradajumi !
Organisms kas kā pamatenerģijas avotu regulāri saņem saldinātus dzērienus, dara visu iespējamo, lai padarīu to sārmaināku, organisms sāk izmantot savas iekšējās Na, K, Mg, Ca rezerves. Ja organismā pietrūkst nātrijs gribas apēst ko sāļu. Kāliju organismam visvieglāk ir asimilēt no sirds, saisaudiem, asinsvadiem un nierēm. Magniju organisms paņems no asinsvadiem, kalciju izskalos no kauliem, zobiem, nagiem, matiem.

https://www.youtube.com/watch?v=SWKB_6lwcx4


GMO pārtikas ražotāju melnais saraksts.

„Greenpeace” sastādītais melnais ģenētiski modificētās pārtikas ražotāju saraksts. Jāteic, ka praktiski visus šos produktus var nopirkt arī Latvijas veikalos un tie ir ļoti iecienīti. To vidū ir arī populārais dzeriens CocaCola! Te gan jāpiebilst, ka šis ir saraksts vairāk attiecas uz Ziemeļameriku, kur ģenētiski modificētie organismu (ĢMO) klātbūtne pārtikā nav jāmarķē, un Eiropas tirgum šīs kompānijas lielākoties neizmanto ĢMO sastāvdaļas, jo te tas būtu obligāti jāuzrāda sastāvā. Daudzu Eiropas valstu pārtikas uzraudzības dienesti regulāri veic arī pārbaudes testus, lai atklātu slēptās klātbūtnes, tomēr Latvijā nu jau vairākus gadus šādas pārbaudes vairs neveic vispār !

http://kristineliepina.1s.lv/249-gmo-partikas-razotaju-melnais-saraksts/

Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:01  |  Skatīts: 1577x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ