12 iemesli, kāpēc jūs nekad nedrīkstat padoties !1. Kamēr vien jūs dzīvojat, viss ir iespējams.
Vienīgais attaisnojums, lai padotos ir nāve.
Līdz tam brīdim, kamēr jūs esat dzīvi (veseli un brīvi), jums ir izvēle, mēģināt atkal un atkal un atkal, lai sasniegtu pilnīgu veiksmi.

2. Esiet reālisti.
Varbūtība, ka apgūsiet kaut ko no pirmās reizes, ir ļoti maza. Ir vajadzīgs laiks, lai to visu iemācītos, tāpēc jūs pieļausiet kļūdas. Mācieties no tām.

3. Jūs esat stipri.
Jūs esat stiprāki, nekā paši iedomājaties. Ar vienu mazu neveiksmi taču nepietiks, lai apstādinātu jūs. Var nepietikt pat ar 10, 100 un 1000 neveiksmēm.

4. Izpaudiet sevi.
Ja jūs negribat būt atpazīstams , tā ir vājuma pazīme, un liecina par to, ka jūs padodaties. Ejiet un parādiet sevi apkārtējai pasaulei, un arī sev. Jūs varat un jūs panāksiet to, ko vēlaties. Jūs cietīsiet neveiksmi tikai tad, kad padosieties.

5. Vai kāds to jau ir paveicis pirms jums ?
Ja kāds to ir varējis izdarīt, tad to varat arī jūs. Pat ja tas ir tikai viens cilvēks pasaulē, kas ir to sasniedzis. Tas ir pietiekami svarīgs iemesls, lai nekad nepadotos.

6. Ticiet saviem sapņiem.
Nenododiet pats sevi. Dzīvē var būt daudz cilvēku, kuri jums teiks, ka jūs gribat sasniegt neiespējamo. Neļaujiet nevienam graut savus sapņus.

7. Jūsu ģimene un draugi.
Atļaujiet cilvēkiem, kurus mīlat, kļūt jūsu iedvesmotājiem, lai neatlaidīgi turpinātu virzīties tālāk. Iespējams, jums būs jāsāk skatīties no cita redzes punkta, vairāk jāmācās, vairāk jāpraktizē, bet nekad nepadodaties.

8. Ir cilvēki, kuri atrodas sliktākā stāvoklī nekā jūs.
Tieši tagad ir daudz cilvēku, kuri atrodas sliktākā situācijā un sliktākā apkārtējā vidē, nekā jūs. Jūs gribētu atteikties no 5 km krosa ? Padomājiet par cilvēkiem, kuri nevar staigāt, un cik daudz viņi būtu gatavi atdot par iespēju katru dienu noskriet 5 kilometrus.

9. Uzlabojiet savu pasauli.
Kad jūs sasniegsiet visu, ko vēlējāties sasniegt, jūs varat likt lietā savu veiksmi, lai veiktu izmaiņas pasaulē vai atsevišķu cilvēku dzīvēs.

10. Jūs esat pelnījuši laimi.
Nekad neļaujiet sev apgalvot pretējo. Jūs esat pelnījuši laimi un veiksmi. Saglabājiet šo sajūtu un nekad nepadodaties, kamēr nesasniegsiet savu galamērķi.

11. Iedvesmojiet citus.
Kalpojiet par iedvesmas avotu citiem, atsakoties padoties. Kas to lai zina, ko var sasniegt kāds cits pateicoties tam, ka jūs pats nekad nepadevāties, ar to pašu iedvesmojot citus nekad nepadoties.

12. Jūs jau esat tik tuvu.
Bieži, kad jūs jūtat, ka gribat padoties, jūs atrodaties tik tuvu tam, lai veiktu milzu soli. Jebkurā laika brīdī, jūs atrodaties par mata tiesu no veiksmes.

http://imunitatei.lv/lv/4life_bizness
Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:18  |  Skatīts: 653x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ