Slānekļa gāzi sola pēc trim gadiem ... uz mūsu bērnu nākotnes rēķina !!!Titulbildē redzamās  ainavas var vērot Kanādā pēc slānekļa gāzes izstrādes ! Lieki piebilst, ka zeme ir tā piepumpēta ar ķimikālijām, ka nav saimniecībā lietojama !!!

Sabiedrība ir slānekļa gāzi visnotaļ atbalstoša. Pirms daudziem gadiem, kad sākās pirmie ieguves mēģinājumi, tie nebija pilnveidoti līdz galam; tagad tehnoloģijas ir stabilas. Slānekļa gāzes ieguve nozīmē daudzas labi apmaksātas, augsti kvalificētas darba vietas. Prezidents Baraks Obama pagājušogad tika pārvēlēts, pateicoties labajiem ekonomikas atveseļošanās rādītājiem. Tieši tie divi štati, kuros slānekļa gāzes urbšana notiek visintensīvāk – Ohaio un Pensilvānija –, nodrošināja Obamam uzvaru. (Ohaio ir blīvi apdzīvots štats ar lielu balsotāju skaitu, kas pēdējo 100 gadu laikā veido statistiku: kurš uzvar ASV prezidenta vēlēšanās Ohaio, uzvar visās vēlēšanās – I.L.) 

http://nra.lv/ekonomika/latvija/122239-slanekla-gazi-sola-pec-trim-gadiem.htm

Jo sabiedrība nezina kā iegūst slānekļa gāzi !!! Nedomāju, ka Latvijai būtu jāatbalsta šāda ekoloģiska zemes iznīcināšana !!!

Dīvainas sakritības pēc, Ukrainā šobrīd notiek iedzīvotāju izsvēpēšana tiesi no tiem rajoniem, kuros ir atrastas lielas slānekļa gāzes krātuves ...

Krīze Ukrainā ir nevis tur dzīvojošo krievu dēļ, bet slēpjas Ukrainas zemes dzīlēs, kurās ir pasaules trešās lielākās slānekļa gāzes iegulas.

Tās gatava apgūt ASV firma Chevron. Izmantojot atstrādāto tehnoloģiju, viņi gatavi jau pirmajā gadā ražot ~ 3 miljardus m3 gāzes un ar laiku ~10 miljardus m3 gāzes! Pilnīgi iespējams, ka tad visa Eiropa varēs nepirkt gāzi no Gazprom un tā būs Krievijai gan ekonomiskā, gan politiskā katastrofa...

Īpaši daudz gāzes ir tieši Doņeckas un Luganskas apgabalos. Saskaņā ar līgumu ar šī laika Ukrainas vadītājiem Chevron ir „savākuši” ~80 tūkstošus ha lielu teritoriju (citos avotos daudz vairāk...) un grib sākt darbus.

http://pietiek.com/raksti/ukrainas_savadais_kars

https://www.youtube.com/watch?v=VHUMCGmjGsM

https://www.youtube.com/watch?v=vY7eS6GzPRg

Komentāri (0)  |  2014-11-22 05:55  |  Skatīts: 695x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ