Elektroniskais paraksts — bez notāra apliecinājuma ... pasteidzies līdz 28.11.14 parakstīties par izmaiņām bērnu tiesību aizsardzības likumā !
Lai izteiktu savu piekrišanu referendumam par šo jautājumu, aizpildiet, lūdzu, parakstu vākšanas lapu un ar savu elektronisko parakstu atsūtiet to pa e-pastu: cvk@cvk.lv, kā arī uz info@rod.lv, lai būtu vieglāk saskaitīt savāktos parakstus. Ziņojuma tematā lūdzu norādiet: «Paraksts par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā».

Šī procedūra ir noteikta spēkā esošajā LR Elektronisko dokumentu likumā:

3.pants. (1) daļa. Prasība pēc dokumenta rakstveida formas attiecībā uz elektronisko dokumentu ir izpildīta, ja elektroniskajam dokumentam ir elektroniskais paraksts un elektroniskais dokuments atbilst citām normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

(4) daļa. Elektroniskais paraksts ir tiesisks pierādījums, un elektroniskā dokumenta kā pierādījuma iesniegšana kompetentām iestādēm nav ierobežojama, pamatojoties tikai uz to, ka:

  1. dokuments ir elektroniskā formā;
  2. tam nav droša elektroniskā paraksta.

5.pants. (2) daļa. Papīra dokumenta elektroniskajai kopijai, norakstam vai izrakstam ir tāds pats juridiskais spēks kā oriģinālam.

http://rod.lv/elektroniskais-paraksts-be…

E-paralstu bez maksas varat saņemt šeit:

https://www.eparaksts.lv/lv/Komentāri (0)  |  2014-11-24 04:51  |  Skatīts: 1327x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ