Kas tas ir Transfera Faktors ?


Transfera Faktori darbojas kā imūnmodulātori, tie transportē:

1. Antigēna specifisko šūnu vadīto imūno informāciju uz T- limfocītiem un mijiedarboties ar antigēna determinantu;

2. Specifisko antigēnu vadīto imunitāti no sensitivizētiem donoriem uz nesensitivizētiem akceptoriem, izmantojot limfocītu lizātus.

Transfera Faktors palīdz imūnai sistēmai:

Transfera Faktori ir trīs dažādu olbaltumu frakciju sajaukums, kas nodrošina imūnās sistēmas reakciju.

BŪT GUDRAI

Transfera Faktors palīdz imūnai sistēmai būt gudrai

INDUKTORĀ frakcija (stimulatori) nodrošina intensīvu imūnās sistēmas treniņu un apmācību, lai tā vienmēr būtu gatavībā atpazīt infekciju, vai vīrusu.

Mūsu imūnsistēma saņem informāciju par problēmu un kā ar šo problēmu tikt galā.

Transfera Faktori ir informatīvas molekulas – tas ir dabas radīts  veids kā informācija tiek nodota imūnai sistēmai, lai tā varētu  adekvāti reaģēt uz draudiem.


BŪT ĀTRAI

 Transfera Faktors palīdz imūnai sistēmai būt ātrai

ANTIGĒNSPECIFISKĀ frakcija  atpazīst jeb kura veida infekciju, vai vīrusu un ātri reaģē, aktivizējot NK killeru (galētājšūnu) reakciju, kas ievērojami samazina baktēriju vairošanās ātrumu.

Baktēriju izdzīvošanas noslēpums slēpjas to neticami ātrajā vairošanās spējā. Lai kļūtu par spēku, kas spēj mūs iznīcināt, dažreiz slimību izraisošajām baktērijām ir vajadzīgas tikai dažas minūtes.

Transfera Factors palīdz imūnai sistēmai ātri reaģēt. Transfera Factors ievērojami samazina baktēriju vairošanās ātrumu, kā rezultātā ar ātri reaģējošu imūno sistēmu baktērijām nav daudz izredžu turpināt vairoties un izdzīvot.

BŪT EFEKTĪVAI


SUP RESORĀ frakcija (nomācošā) spēj atpazīt infekcijas radītos bojājumus un nomierināt imūno sistēmu, atgriežot tās funkcijas sākotnējā līmenī.

Imūnai sistēmai jābūt gatavai atcerēties vīrusus un mikrobus ar kuriem organisms jau ir saskāries lai tā varētu izvēlēties visefektīvāko cīņas veidu ar tiem.

TF nodrošina imūno sistēmu ar šādu informāciju, kas palīdz tai  daudz ātrāk un efektīvāk atvairīt katru jauno uzbrukumu.

www.imunitatei.lv

Komentāri (0)  |  2015-01-03 19:50  |  Skatīts: 1695x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ