Lai uzturs kļūtu par zālēm, bet par uzturu lai nekļūtu zāles ...
Mūsdienu autori, rakstot par dziedniecības tēmām, liekas, jau krustām šķērsām izpētījuši jautājumus, kas skar auru, čakras, psihoenergoinformatīvās aizsardzības paņēmienus, mantras, mandalas, pat astrālos ceļojumus u.c. Taču eksistē kāda sfēra, kuras svarīgumu nav iespējams pārvērtēt, jo tā ir aktuāla pastāvīgi:

...
Komentāri (0)  |  2016-09-27 22:02  |  Skatīts: 1091x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


... bērnu jaunās slimības – uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma – pamatā ir industriāli ražots ēdiens, kura sastāvā ir konkrētas evielas!
Latviju var izglābt ēdot!

Taču – ar vienu noteikumu: ja pārtika būs veselīga. Un nevis veselīga, ticot reklāmām, bet gan pa īstam veselīga – bez ķīmiski sintezētām krāsvielām, evielām un citām draņķībām. Kā to panākt?

Ļoooti laba intervija ar bioloģijas doktoru, ārstu, farmaceitu G.Beleviču.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-24 23:57  |  Skatīts: 52563x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pret klepu — ar tautas medicīnas līdzekļiem.Klepus ir viens no labākajiem organisma aizsargmehānismiem, ko ne vienmēr ieteicams nomākt. Kad elpošanas trakta nervu galu kairinājuma radītais signāls nonāk klepus centrā galvas smadzenēs, tiek iedarbināts aizsargreflekss — klepus. Visbiežāk klepus rodas vīrusa izraisītu augšējo elpceļu gļotādas iekaisuma dēļ, kas arī rada kairinājumu un pastiprinātu gļotu izdalīšanos. Klepojot no bronhiem izvadām gļotas, mikrobus un citas organismam nevēlamas vielas.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-08 05:43  |  Skatīts: 3530x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vecās, labās fizioterapijas metodes klepus un saaukstēšanās slimību ārstēšanai un profilaksei.Lielākā daļa mūsdienu jauno vecāku savā bērnībā ir izbaudījuši savulaik tradicionālas, bet mūsdienās piemirstas ārstēšanas metodes - sinepju plāksterus, banku vakuuma terapiju, ultravioleto lampu, kāju sildīšanu, masāžas, pasīvā bronhu drenāža un citas procedūras, ko vēl pirms gadiem 25 plaši izmantoja mājas medicīnā saaukstēšanās slimību, īpaši klepus ārstēšanai.
...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 20:25  |  Skatīts: 5786x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Retorisks jautājums – ja zāles tiek ražotas un mēs tās lietojam, lai paliktu veselāki, tad kāpēc mēs un, jo īpaši mūsu bērni, slimojam aizvien biežāk un smagāk?Ļoti tipiska rinda no izmisušas maza bērna mammas vēstules: „Ģimenes ārsts mazā puikas tekošajam deguntiņam un klepum naktī neko labāku par deguna pilieniem un klepus sīrupu ieteikt nespēj.” Un šis raksts ir nedaudz paplašināta atbilde tai pašai māmiņai, cerot, ka te paustās domas noderēs arī Tev.

...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 19:49  |  Skatīts: 7745x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nevajag cīnīties ar slimībām - to nav!Tikai nedaudzi zina, ka Japānā seno, pirmatnējo medicīnu sauc par tradicionālo, tāpēc, ka tā atbilst ārstniecības tradīcijām. Savukārt, mūsdienu „zinātnisko medicīnu” sauc par oficiālo. Kur ir atšķirība?

Mazas nejaušības reizēm noved pie nopietnām sekām. Tā, piemēram, tāpēc ka cilvēks ar katru kāju izdara dažādus soļu garumus, viņš var apmaldīties teritorijā, ko šķērso, ja līdzi nav kompasa. Ar katru soli pavisam, pavisam nedaudz pagriežoties, ceļinieks, tā vietā, lai dotos uz mājām, var nokļūt pavisam pretējā virzienā. Manuprāt, līdzīgs stāsts ir noticis ar vienu no nozīmīgākajām sociālajām disciplīnām – medicīnu. Mūsdienu medicīna pieturas pie principiem, kas ir kardināli pretēji seno mediķu uzskatiem. Pretēji Avicennas, Hipokrāta, Halēna, Paracela, Mudrova, Pirogova un daudzu citu seno laiku ārstu uzskatiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-08 02:14  |  Skatīts: 18955x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Optimāls uzturs ir veselības un maksimālu panākumu atslēga sportistiem un ne tikai !
Pareizs uzturs fundamentāli iespaido veselību, fizisko un garīgo stāju.

Šie vārdi izskanēja uztura konferencē Hotspringsā ASV, kurā piedalījās sportistu uztura eksperti no visas pasaules. Diemžēl, vēl arvien vairums no mums par zemu novērtē individuāli sabalansēta uztura nozīmi labas veselības uzturēšanā un saglabāšanā. Īpaši grēko tieši sportisti, kas meklējot labāko, sasniegumus uzlabojošo superlīdzekli, aizmirst cik svarīgs sportistam ir tieši uzturs !

...
Komentāri (0)  |  2015-09-28 22:51  |  Skatīts: 1060x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par psihiatriju, jeb kā iespējams iznīcināt cilvēku, "cīnoties" par viņa veselību !Teiciens: "Psihi ir visapkārt, bet slimnīcā tiek tikai tie, kurus pieķer" - ir diezgan tuvs īstenībai un tas, ka psihiatri patiesībā paši ir baltos halātos nomaskējušies psihi - arī !

Relatīvisma "psihiatrijā", tas kurš pirmais uzvelk halātu arī ir dakteris ! Lai izprastu psihiatriju, vispirms ir mazliet jāizprot medicīnas industrijas sistēma un likumsakarības. Mēs esam labi iedresēti klausīt augstākstāvošos, vēl vairāk ārstus, viņi taču atbild par mūsu dzīvību un veselību, ir gudri, izglītoti, savu nozari apgūst gadiem, tāpēc noteikti visu zina labāk par mums. Patiesībā nav nekādu augstākstāvošo, jo par savu dzīvi un veselību, esam atbildīgi vienīgi katrs pats ! Padomāsim loģiski, par ko ārsti saņem atalgojumu no valsts - par veselajiem, vai slimajiem ? Pareizi - par slimajiem ! Ja ārsts būtu atbildīgs par veselību, tad būtu atbildīgs par veselajiem, tātad arī ieinteresēts savu pacientu veselībā ! Bet pati sistēma ir uzbūvēta tā, ka tā veselību kā tādu nemaz neparedz, jo tai nav izdevīga vesela sabiedrība. Atklāšu Jums kādu noslēpumu - 95% zāļu vispār neko neārstē un pārējie 5% ir ūdens, ogle, briljanta zaļais, ūdeņradis, marles saites un vēl dažas elementārās pirmās palīdzības lietas.
...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 23:12  |  Skatīts: 16974x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Onkologi atzīst, ka nespēj uzveikt vēzi !Rakstot tradicionālās medicīnas vēsturi, nodaļā par tradicionālajām vēža ārstēšanas metodēm 2O14.gads tiks minēts kā robežlīnija, kad nozares eksperti nonāca pie slēdziena, ka spēle ir beigusies, vismaz, ja runājam par ķimioterapiju. Šajā gadā beidzot kļuva skaidrs, ka ķimioterapija ilgstoši nav devusi nekādus rezultātus. Ne jau tāpēc, ka tā ir barbariska ārstniecības metode, bet gan tāpēc, ka pati par sevi tā ir lemta neveiksmei !
...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 20:21  |  Skatīts: 18487x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mūzikas ietekme uz apziņu un veselību.Mūzika un skaņa gadu simteņiem tikai izmantota dziedināšanai un apziņas transformēšanai. No šamaņu murmināšanas dziļā senatnē līdz gregoriāņu dziedājumiem katedrālēs, skaņas un mūzika vienmēr ir bijusi milzīga nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Tikai salīdzinoši nesen ir uzsākti pētījumi par skaņu fizioloģisko ietekmi uz smadzenēm un organismu kopumā. Šo zinātnes virzienu sauc par psihoakustiku.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-11 06:34  |  Skatīts: 2678x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] |