Pavasaris ir pats piemērotākais laiks lai izdzītu parazītus !


 ābols

1. Pēc PVO (pasaules veselības organizācija) datiem, apmēram 90% iedzīvotāji ir kādu no parazītu nēsātajiem;

2. Paaugstināta riska grupas ir bērni un cilvēki, kuri ir kāda nebūt majdzīvnieka īpašnieki;

3. Parazīti organismā dzīvo nemanāmi, jeb slēpjas ! Pašus parazītus sākam pamanīt tikai tad kad tie organismā jau ir savairojušies parāk lielā daudzumā;

...
Komentāri (0)  |  2015-03-15 06:37  |  Skatīts: 3355x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


No Profesora imunologa-homeopāta E.Beisembajeva par psoriāzes iemesliem ...


 
Psoriāze pāries, ja  izārstēsiet trihinelozi ! 

Ne katra trihineloze ir psoriāze, bet katra psoriāze  noteikti ir trihineloze.
...
Komentāri (0)  |  2015-02-06 21:49  |  Skatīts: 2169x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vai mums ir vajadzīgs papildus D vitamīns ?Jau krietnu laiku uzbāzīgi durās acīs neskaitāmie reklāmraksti par it kā zemo D vitamīna līmeni mūsu organismā un aicinājumu skriet un noteikt tā līmeni asinīs. Godīgi sakot, dažreiz tiešām gribās, lai ārsti labāk paklusē un ārstē slimniekus ..., lai nenodarītu vēl lielāku ļaunumu papildus tam, ko jau tā nodara, nozīmējot saviem pacientiem kaudzēm medikamentu !

...
Komentāri (0)  |  2015-01-21 04:43  |  Skatīts: 2823x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sejas krēms, kurš atjauno par desmit gadiem - zinātniskā fantastika, vai realitāte ?


 zinātnisks skaistums
Domāju, ka nav pat iespējams pagatavot tādu sejas krēmu, kas uzreiz Tevi padarīs jaunu, skaistu, bez krunkām, pinnēm, brūnajiem plankumiem, tumšajiem lokiem zem acīm, nošļukušajiem vaigiem... Sejas izskats un āda, diemžēl mums vizuāli parāda, ka organismā ne viss ir vislabākajā kārtībā. Un protams, būtu jauki, ja tā nebūtu seja ! Krunciņas uz virslūpas liecina, ka nav pietiekami apasiņots vairogdziedzeris, ap acīm veidojas krunciņas, uz kakla un sejas papilomas, jo kārtīgi nestrādā aknas un nieres, tā pat tumšie loki liecina par nierēm. Arī sirds un kuņģa darbība vai ne darbība uz sejas ir redzama. Brūnie, tā saucamie vecuma plankumi ir ne kas cits, kā pelējuma sēne un balini, kaut vai ar hloru - nekas nelīdzēs.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-16 18:16  |  Skatīts: 887x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā ātri un efektīvi uzveikt gripu un izvairīties no komplikācijām ?Kas ir gripas vīruss ?

Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae (gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-15 22:01  |  Skatīts: 1764x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā parūpēties par sevi, lai pēc iespējas izvairītos no veselības problēmām un nodzīvotu ilgu mūžu ?


 Cilvēka asins normāls PH svārstās no 7,36 - 7,44, kur 1 ir ļoti skāba vide, 7 PH skalas viduspunkts un 14 ļoti sārmaina vide. Ja asins skābums sasniedz PH 7,1 cilvēkam neatgriezeniski iestājas nāve ! Cilvēka organisms visas savas dzīves laikā tiecas ieņemt homeostāzi, jeb līdzsvaru, nepārtraukti nodrošinot dzīvību uzturošo ph vidi. 

...
Komentāri (0)  |  2015-01-13 07:36  |  Skatīts: 2026x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ievads jēdzienā: Dabiskā Higiēna


Cilvēka aura nav kā sīpols, kuru var nolobīt pa kārtiņai. Visus septiņus ķermeņus kā telpisku struktūru vislabāk attēlo krievu tradicionālā lellīte Maružiņa – tajā katra nākošā lellīte ietver sevī visas par sevi mazākās lellītes. Tāpat arī cilvēka energo-informatīvajā sistēmā katrs augstākais līmenis sevī ietver (to caurstrāvo) visi zemākie līmeņi, bet pats par sevi tas ir apjomā lielāks par zemākajiem līmeņiem. Tāpēc arī, piemēram, mums šķiet, ka sajūtas, kas ir mūsu ēteriskajā ķermenī, mēs izjūtam fiziskajā – patiesībā tas mums nevis “šķiet”, bet mēs izjūtam šīs sajūtas tīri ģeogrāfiski tajā pašā telpā, kurā atrodas fiziskais ķermenis. Līdzīgi ir ar emocijām, kad mums “sirds sažņaudzas sāpēs”, “ceļgali trīc aiz bailēm”, “kamols sakāpj kaklā” no neizteikta teksta vai neizpaustām emocijām, “galva plīst pušu” no šķietami neatrisināmas dilemmas, utt.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-07 22:36  |  Skatīts: 1135x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Guntis Belēvičs: Mūs grasās noindētIntervija ar bioloģijas doktoru, ārstu, farmaceitu un briežaudzētāju Gunti Belēviču: par brīvās tirdzniecības līgumu, kas bīstams ne tikai Latvijai, par lielražotāju vēlmi iznīcināt nacionālas valstis, par to, kā glābties no šiem draudiem.

– Eiropas Savienība un ASV gada beigās gatavojas slēgt vienu no nozīmīgākajiem līgumiem visā modernās politikas vēsturē – Transatlantiskās tirdzniecības un investīciju partnerības līgumu (TTIP). Skaidrs, ka tas ietekmēs ikvienu dzīves jomu arī Latvijā. Ko šis līgums nozīmē?

...
Komentāri (0)  |  2015-01-06 02:18  |  Skatīts: 936x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mazliet par ebola vīrusu un citām nopietnām saslimšanām, kurām raksturīgs letāls iznākums ...


Jauni vīrusi un infekcijas iekaros pasauli un tas ir normāli un mums ar to ir jārēķinās, jo tā ir civilizētās pasaules progresa nepatīkamā puse ... dažas vakcīnas un ķīmiskās zāles spēj pasargāt un glābt no daudzām šobrīd zināmajām infekcijām, tomēr arī vīrusi un infekcijas nepārtraukti mutē un pilnveidojas, pielāgojas zālēm, bieži vien padarot tās pat par barotni savai attīstībai.

Tāpēc, mums būs labāk, ja mēs pēc iespējas ātrāk sapratīsim, ka vienīgais kas spēs mūs glābt, ir mūsu pašu personīgā organisma aizsargsistēma, jeb

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 08:10  |  Skatīts: 889x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas tas ir Transfera Faktors ?


Transfera Faktori darbojas kā imūnmodulātori, tie transportē:

1. Antigēna specifisko šūnu vadīto imūno informāciju uz T- limfocītiem un mijiedarboties ar antigēna determinantu;

2. Specifisko antigēnu vadīto imunitāti no sensitivizētiem donoriem uz nesensitivizētiem akceptoriem, izmantojot limfocītu lizātus.

Transfera Faktors palīdz imūnai sistēmai:

Transfera Faktori

...
Komentāri (0)  |  2015-01-03 19:50  |  Skatīts: 1570x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 [5] [6] |