Bieži slimojoši bērni.Pēdējā laikā bieži slimojošu bērnu paliek ar vien vairāk un vairāk un pie tā bieži vien ir vainojama ārstu nekompetence.  Sekojot ārstu norādījumiem, lietot antibiotikas, prettemperatūras un pretiekaisuma preparātus, hormonus, antihistamīnus utml.., pat pie visparastākajām saslimšanām, bieži vien pastāv liela varbūtība, ka nākotnē bērna veselība nonāks līdz astmai vai biežām saslimšanām.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 04:01  |  Skatīts: 1473x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par vēzi ...


Ārstēšanas līdzekļu slēpšana

Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. Katrs ceturtais. Ar katru dienu mūsu brīvība tiek ierobežota vai atņemta, lai it kā „pasargātu sabiedrību no terorisma draudiem”, bet vienlaikus cilvēki cieš un mirst no slimības, kuru asinsradniecīgās ģimenes (bloodline families) un viņu farmaceitiskais kartelis sistemātiski atsakās ārstēt. Dr. Richard Day, Rokfelleru kontrolētās eigēnikas firmas 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:43  |  Skatīts: 900x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā uzveikt gripas vīrusu ātri un efektīvi ?Kas ir gripas vīruss ?
Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae(gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:22  |  Skatīts: 836x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" tiem, kas domā, ka vitamīni papildus nav nepieciešami !


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" (ASV) Tas, ko Jūs tūlīt izlasīsiet var pilnībā pārvērst Jūsu uzskatus par veselību un mūsdienu medicīnu, kā arī radikāli mainīt Jūsu un Jūsu tuvinieku dzīvi.

Ārsts Vollks ir ļoti populārs Amerikā. 1991. gadā viņš tika izvirzīts Nobela prēmijai.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:10  |  Skatīts: 4363x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dabas radīts bioloģiskais izdzīvošanas fenomens ... Dieva dāvana ikvienam !


Transfera Faktors ir imūnsistēmas normalizēšanas sistēma.  Pēc savas izcelsmes  Transfera Faktors ir polipeptīds, kas ir īsas olbaltumvielu ķēdītes, bet tās nav olbaltumvielas. Dažreiz speciālisti saka, ka tie ir mazi olbaltumi, bet tā nav. Tie ir peptīdi, kas parasti satur aptuveni 44 dažādu kombināciju aminoskābju fragmentus. Tas ir svarīgi, jo organisms  uz olbaltumvielām var reaģēt ar alerģisku reakciju, jo organisms tās var uztvert kā svešķermeni, atšķirībā no dabīgas izcelsmes aminoskābēm, kas nekad nerada alerģiskas reakcijas ne bērniem, ne pieaugušajiem ! Transfera Faktors ir viens no tādu dabīgas izcelsmes aminoskabju avotiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:34  |  Skatīts: 1480x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību ?Ja Jūsu mazulis kaut reizi ir bijis slims, tad Jūs noteikti piekritīsiet man: „Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību!” Tieši tā – dārgāks, jo pārrēķinot izdevumus, kurus esam spiesti izdot par ārsta apmeklējumu, medikamentiem, analīzēm, transportu, speciālu pārtiku, papildus konsultantiem, utml, mums jārēķinās arī ar darba kavējumu, šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā vēl samazinātiem ienākumiem... Un kur nu vēl, ja runājam par ārstēšanos slimnīcā, kur jārēķinās ar papildus izmaksām par uzturēšanos un nokļūšanu līdz stacionāram! Bet, ja bērni ir divi, viens - slimnīcā, bet otrs mājās. Slimības lapas būs jāņem abiem vecākiem un visticāmāk, būs jāiesaista kāda ome vai krustmāte, kas atradīsies pa vidu un skries ar buljoniem, iepirkumiem, zālēm, pieskatīs mazuli slimnīcā, kamēr mamma aizbrauks uz mājām nomazgāties, sakopties un apraudzīt mājās slimojošos...  Šeit ar šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā ar samazinātiem ienākumiem nāksies saskarties arī tētim... Saprotams, ka arī omei būs neplānoti izdevumi un rūpes, un, ja arī ome vēl ir strādājošs cilvēks, tad, iespējams, arī viņa nopelnīs mazāk nekā būs plānojusi!  

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:17  |  Skatīts: 797x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


JO VESELĪBA IR VĒRTĪBA ...
Reāli to novērtējam tikai tad, kad ar mums kaut kas atgadās, kad slimības, vai traumas rezultātā esam spiesti sadzīvot ar sāpēm, kustību ierobežojumiem, vai diskomfortu.

Ja parūpēsimies par sevi šodien, mūsu organisms paldies pateiks jau rīt, jo galvenā nozīme mūsu veselības saglabāšanā ir

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 23:56  |  Skatīts: 837x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Profesors A.Čižovs PRETNOVECOŠANĀS PROGRAMMA tagad arī Latvijā !


„Pirmo reizi mūsu rīcībā ir nonācis līdzeklis, kas reāli darbojas organisma atjaunošanā un pretnovecošanā un, kura efektivitāte ir reāli pierādīta plašos klīniskajos pētījumos. Pielietojot šo programmu, ir iespējams ievērojami samazināt bioloģisko vecumu, kā arī atjaunot visu organisma orgānu sistēmu funkcijas. Ilgus gadus strādājot pie dzīvildzes jautājumiem, mēs ar pārliecību varam teikt, ka neviens cits preparāts uz zemes, līdz šim vēl nav spējis sniegt šādus rezultātus”.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 22:27  |  Skatīts: 788x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] 6 |