Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" tiem, kas domā, ka vitamīni papildus nav nepieciešami !


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" (ASV) Tas, ko Jūs tūlīt izlasīsiet var pilnībā pārvērst Jūsu uzskatus par veselību un mūsdienu medicīnu, kā arī radikāli mainīt Jūsu un Jūsu tuvinieku dzīvi.

Ārsts Vollks ir ļoti populārs Amerikā. 1991. gadā viņš tika izvirzīts Nobela prēmijai.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:10  |  Skatīts: 3901x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dabas radīts bioloģiskais izdzīvošanas fenomens ... Dieva dāvana ikvienam !


Transfera Faktors ir imūnsistēmas normalizēšanas sistēma.  Pēc savas izcelsmes  Transfera Faktors ir polipeptīds, kas ir īsas olbaltumvielu ķēdītes, bet tās nav olbaltumvielas. Dažreiz speciālisti saka, ka tie ir mazi olbaltumi, bet tā nav. Tie ir peptīdi, kas parasti satur aptuveni 44 dažādu kombināciju aminoskābju fragmentus. Tas ir svarīgi, jo organisms  uz olbaltumvielām var reaģēt ar alerģisku reakciju, jo organisms tās var uztvert kā svešķermeni, atšķirībā no dabīgas izcelsmes aminoskābēm, kas nekad nerada alerģiskas reakcijas ne bērniem, ne pieaugušajiem ! Transfera Faktors ir viens no tādu dabīgas izcelsmes aminoskabju avotiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:34  |  Skatīts: 1161x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību ?Ja Jūsu mazulis kaut reizi ir bijis slims, tad Jūs noteikti piekritīsiet man: „Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību!” Tieši tā – dārgāks, jo pārrēķinot izdevumus, kurus esam spiesti izdot par ārsta apmeklējumu, medikamentiem, analīzēm, transportu, speciālu pārtiku, papildus konsultantiem, utml, mums jārēķinās arī ar darba kavējumu, šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā vēl samazinātiem ienākumiem... Un kur nu vēl, ja runājam par ārstēšanos slimnīcā, kur jārēķinās ar papildus izmaksām par uzturēšanos un nokļūšanu līdz stacionāram! Bet, ja bērni ir divi, viens - slimnīcā, bet otrs mājās. Slimības lapas būs jāņem abiem vecākiem un visticāmāk, būs jāiesaista kāda ome vai krustmāte, kas atradīsies pa vidu un skries ar buljoniem, iepirkumiem, zālēm, pieskatīs mazuli slimnīcā, kamēr mamma aizbrauks uz mājām nomazgāties, sakopties un apraudzīt mājās slimojošos...  Šeit ar šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā ar samazinātiem ienākumiem nāksies saskarties arī tētim... Saprotams, ka arī omei būs neplānoti izdevumi un rūpes, un, ja arī ome vēl ir strādājošs cilvēks, tad, iespējams, arī viņa nopelnīs mazāk nekā būs plānojusi!  

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:17  |  Skatīts: 700x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


JO VESELĪBA IR VĒRTĪBA ...
Reāli to novērtējam tikai tad, kad ar mums kaut kas atgadās, kad slimības, vai traumas rezultātā esam spiesti sadzīvot ar sāpēm, kustību ierobežojumiem, vai diskomfortu.

Ja parūpēsimies par sevi šodien, mūsu organisms paldies pateiks jau rīt, jo galvenā nozīme mūsu veselības saglabāšanā ir

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 23:56  |  Skatīts: 766x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Profesors A.Čižovs PRETNOVECOŠANĀS PROGRAMMA tagad arī Latvijā !


„Pirmo reizi mūsu rīcībā ir nonācis līdzeklis, kas reāli darbojas organisma atjaunošanā un pretnovecošanā un, kura efektivitāte ir reāli pierādīta plašos klīniskajos pētījumos. Pielietojot šo programmu, ir iespējams ievērojami samazināt bioloģisko vecumu, kā arī atjaunot visu organisma orgānu sistēmu funkcijas. Ilgus gadus strādājot pie dzīvildzes jautājumiem, mēs ar pārliecību varam teikt, ka neviens cits preparāts uz zemes, līdz šim vēl nav spējis sniegt šādus rezultātus”.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 22:27  |  Skatīts: 709x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] 6 |