Kā ātri un efektīvi uzveikt gripu un izvairīties no komplikācijām ?Kas ir gripas vīruss ?

Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae (gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

Kā gripas vīruss izplatās ?

Gripas vīruss iekļūst cilindriskajā epitēlijā (mutes un deguna gļotāda), tad šūnā, kur šūnas kodolā pārveido šūnas RNS un tālāk jau organisms producē gripas vīrusadaļiņas ar ātrumu 5x10 piecpadsmitajā pakāpē stundā (Tas ir ļooooti liels ātrums), ar asinsrites starpniecību tie izplatās pa organismu, iekļūst dziļi kapilāros (vismazākie asinsvadi cilvēka organismā – acīs, nierēs uc..) bojājot endotēliju (asinsvadu virsma), izraisot trombocītu skaita palielināšnos, līdz ar to arī paātrinātu asins sarecēšanu, kas tālāk jau var izraisīt nopietnas komplikācijas ... Bez tam, gripas vīruss bojā arī nervu šūnas (slimniekam nepatīk gaisma, sāp acis) un imūnās sistēmas šūnas, neļaujot tai ātri reaģēt, atpazīt vīrusu un saražot antivielas pietiekamā daudzumā.

Animēts ieskats kā gripas vīruss iekļūst cilvēka organismā un izplatās tajā:

https://www.youtube.com/watch?v=e5XCm9bPC4Y#t=20

Vakcinācija ?

Gripas vakcīnas ir vai nu mazefektīvas, vai pavisam neefektīvas, jo gripas vīruss ļoti ātri maina savu struktūru un ir praktiski neiespējami paredzēt kāda štamma gripas vīruss būs nākošais. Tomēr ir arī labā ziņa – mūsu imūnā sistēma spēj atcerēties jau pārslimotu gripas vīrusu un organisms kļūst imūns uz jau pārslimotu gripas paveidu uz visu mūžu.

Kā uzveikt gripas vīrusu ātri, efektīvi un neiedzīvoties komplikācijās ?

1. Palieciet mājās, lai neaplipinātu citus un neturpinātu gripas izplatību, jo jau bez Jums pietiek tādu, kas to jau dara !!!

2. Simptomātiska iedarbība (pretsāpju, pretiekaisuma, pretklepus, prettemperatūras /tikai tad ja temperatīra pārsniedz 38 grādus bērniem līdz 3 gadu vecumam, 38,5 bērniem virs 3 gadu vecumam un 39 grādus pieaugušajiem, pretējā gadījumā Jūs neļausiet imūnai sistēmai palīdzēt sev/ farmaceitiskie, vai homeopātiskie preparāti pēc Jūsu ieskatiem, vai konsultējieties ar savu ārstu);

3. Uzturiet pietiekamu šķidruma daudzumu savā, vai sava bērna organismā (par nepieciešamo šķidruma daudzumu pie konkrēta svara un slimības smaguma pakāpes konsultējieties ar savu ārstu. Pieaugušajiem tie visbiežāk ir 2-3 litri šķidruma diennaktī, bērniem krīzes situācijā Jūs varat vadīties pēc shēmas: tējkarote/ minūtē.
4. Obligāti parūpējieties par pietiekamu antioksidantu daudzumu savā, vai sava bērna ēdienkartē ! C vitamīns vismaz 1g dienā papildus, vislabāk dabīgais, tomēr ja tāds nav iespējams, tad dodiet kāds ir pieejams. Ieteicami augļi un dārzeņi, kas satur C vitamīnu lielā daudzumā – kivi, citrons, upenes, dzērvenes uc..

5. Jūs varat paaugstināt savas imunitātes IQ arī ar Transfera Faktorus saturošiem preparātiem, jo tieši imūnā sistēma būs tā, kas ātri izstrādās nepieciešamās antivielas tieši šim attiecīgajam gripas vīrusa paveidam. Transfera Faktors Trifaktor formula (iegūta no diviem avotiem -pirmpiena un olas dzeltenuma), kas noķerot gripu, pirmajās stundās spēj apturēt vīrusu vairošanos un rezultātā Jūs būsiet vesels pāris stundu, vai diennakts laikā. Transfera Faktoriem piemīt 3 olbaltumvielu frakcijas, kas katra savā veidā padarīs Jūsu imūnās sistēmas darbības efektīvākas: 
- INDUKTORĀ frakcija palīdz imūnai sistēmai būt gudrai paaugstinot kopējo imūnsistēmas gatavību;
- ANTIGĒNSPECIFISKĀ frakcija  palīdz imūnai sistēmai būt ātrai nosakot imūnās atbildes reakcijas specifiku;
-SUPRESORĀ frakcija (nomācošā) palīdz imūnai sistēmai būt efektīvai regulējot imūnās sistēmas atbildes reakcijas intensitāti.
Jūtot gripas, vai citas vīrusinfekcijas pirmos simptomus, pēc iespējas ātrāk uzsāciet Transfera Faktoru terapiju, lai nepieļautu vīrusa nekontrolētu vairošanos un izplatību organismā. Jo ātrāk uzsāksiet, jo ātrāk to apstādināsiet. Kā bērniem, tā pieaugušajiem šajā gadījumā vislabāk palīdzēs Transfera Faktors Trifaktor formula (ar gaiši zilo vāciņu), tad ieņemiet pa 2 kapsulām ik pēc stundas. Tā 10-12 kapsulām diennakts laikā, smagākos gadījumos vairāk.  Preparātu nevar pārdozēt, tāpēc tādas lielas devas, ja nepieciešams, var dot arī bērniem. Ja vīrusu nebūsiet paspējis noķer pirmajās stundās, tad iespējams, pēc šādas shēmas Jums būs jārīkojas arī nākamajā dienā. Vislabāk, ja kapsulas sakošļāsiet mutē un tad norīsiet, lai organisms var sākt jau mutē izķert visus vīrusus un baktērijas.
Gripa ir ļoti nopietna vīrusu infekcija, kas var izsaukt ļoti smagas komplikācijas, tāpēc lieks imūnsistēmas atbalsts, šajā gadījumā, arī profilaktiski nebūs pārspīlēts !!! Ja Jūs vēl esat vesels un vēlaties tāds arī palikt, tad gripas laikā profilaktiski lietojiet Transfera Faktoru Trifaktoru pa 1 kapsulai 3-4 reizes dienā.
Tiem, kurus interesē sīkāka un precīzāka informācija no ārsta infektologa-imunologa puses, par Transfera Faktoru efektivitāti un pielietojumu gripas un vīrusu infekciju terapijā - lūdzu noskatieties video:

(materiāls krievu valodā)

https://www.youtube.com/watch?v=vqocd06UL00


www.imunitatei.lv

Komentāri (0)  |  2015-01-15 22:01  |  Skatīts: 1921x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ