Sejas krēms, kurš atjauno par desmit gadiem - zinātniskā fantastika, vai realitāte ?


 zinātnisks skaistums
Domāju, ka nav pat iespējams pagatavot tādu sejas krēmu, kas uzreiz Tevi padarīs jaunu, skaistu, bez krunkām, pinnēm, brūnajiem plankumiem, tumšajiem lokiem zem acīm, nošļukušajiem vaigiem... Sejas izskats un āda, diemžēl mums vizuāli parāda, ka organismā ne viss ir vislabākajā kārtībā. Un protams, būtu jauki, ja tā nebūtu seja ! Krunciņas uz virslūpas liecina, ka nav pietiekami apasiņots vairogdziedzeris, ap acīm veidojas krunciņas, uz kakla un sejas papilomas, jo kārtīgi nestrādā aknas un nieres, tā pat tumšie loki liecina par nierēm. Arī sirds un kuņģa darbība vai ne darbība uz sejas ir redzama. Brūnie, tā saucamie vecuma plankumi ir ne kas cits, kā pelējuma sēne un balini, kaut vai ar hloru - nekas nelīdzēs.

Ja ir kosmētikas firmas, kuras piedāvā komplektus, kas sastāv no losjoniem, dienas, nakts krēmiem un serumiem, kuru pH līmenis ir zemāks nekā visslimākā cilvēka izdalījumi caur ādu ... vēl pilnam komplektam var veikt kādu botuksa injekciju, tā nospiežot vēl pāri palikušās dzīvās šūnas ... 

Tomēr mans priekšlikums ir sakārtot visu ķermeni un uzlabot vispārējo organisma veselības stāvokli. Pirmkārt atskābinat sevi, ar tējām un homeopātiju attīrīt limfu, ar masāžām un skrubjiem veicināt limfas un asins cirkulāciju, iztīrīt aknas, nieres un zarnu traktu, atbrīvoties no parazītiem, sēnēm, mikrobiem, un visbeidzot arī pabaro mūsu ķermeni ar veselīgu pārtiku, vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, vingrot, regulāri apmeklēt pirti, lietot patiešām augstvērtīgus kremus un sērumus ... un visam tam paralēli - celt organisma aizsargspējas, jeb imunitāti !

Tad izrādās, ka mums ir tas brīnumkrēms, kas atjauno par 10. gadiem !

Pie tam, ja runājam par kompanijas 4Life krēmiem, serumiem un losjoniem, enummi sērijas produktiem - tā ir pilna ādas kopšanas un aizsardzības līnija, kas sevī apvieno 4Life Transfera Faktora spēku, nodrošinot jūsu adai nepieciešamo imūno atbalstu un piegādā tai mikroelementus, barības vielas, vitamīnus, nodrošina ar nepieciešamo mitruma daudzumu un aizsardzību no apkārtējās kaitīgās vides ietekmes.

! Lai arī šī kosmētika ir radīta veselas ādas kopšanai un aizsardzībai, pateicoties enummi kosmētikas unikālajai formulai, kuras sastāvā ir Transfera Faktors,  kura avots ir govs pirmpiens, šī kosmētika uzrāda pozitīvu dinamiku arī atopisku stāvokļu gadījumos un bieži, ar labiem rezultātiem, tiek kombineta dažādu ādas vēžu formu gadījumos.

Kopjot ādu ar enummi, jūs redzēsiet atšķirību, ko sniedz zinātnisks skaistums !

http://imunitatei.lv/
Komentāri (0)  |  2015-01-16 18:16  |  Skatīts: 940x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ