Kas par alkoholu būtu jāzina katram ?
Alkohola ietekme uz neironu savienojumiem cilvēka smadzenēs .


Medicīna alkoholu jau pirms 300 gadiem izmantoja kā narkotisko pretsāpju līdzekli un otrā pasaules kara laikā kā narkozi operāciju laikā. Ievainotajam tukšā dūšā deva izdzert 3 glāzes "kandžu" (pašbrūvēts, augstus grādus saturošs alkoholisks dzēriens), atšķaidītu spirtu 40º, vai degvīnu. Pēc tādas devas, pacients zaudēja samaņu un zaudēja jeb kādu sāpju sajūtu. No narkozes līdz nāvei šķir tikai 1 glāze šāda alkohola. Tomēr anestezioloģijā ātri atteicās no alkohola pielietošanas, jo tam ir ļoti šaurs efektivitātes spektrs un praktiski netverama robeža no narkozes līdz nāvei. Cilvēkam ar lielu ķermeņa masu tās var būt 3,5 glāzes, kamēr cilvekam, kuram svars ir ievērojami mazāks, liktenīgas var izrādīties 2-2,5 glāzes alkohola.
Cilvēka organismā nav neviena orgāna, kurš neciestu alkohola ietekmē, tomēr visvairāk cieš smadzenes, jo tieši smadzenēs šī inde uzkrājas visvairāk. Alkohols nokļūstot organismā, uzsūcas asinīs un ar asinsriti nokļūst smadzenēs, kur noārda smadzeņu garozu. 
1961.gadā, trīs ASV zinātnieki – fiziķi Melvin H.Knisely; Raymond C.Pennington; Herbert A.Moskow, no Dienvidu Karolīnas, Čarlstonas Medicīnas Universitates veica neticamu atklājumu.
Zinātnieki ar garā fokusa mikroskopu pētīja aci, acs tīkleni un tās reakciju uz krāsu, gaismu utml ..., pētījumu laikā zinatniekiem pirmo reizi izdevās ielūkoties asinsvadu iekšpusē un ieraudzīt asinsplūsmu tajā. Tie redzēja asinsvadu sieniņas un to, ka pa šiem asinsvadiem plūst baltie un sarkanie asinsķermenīši. Kādā pirmdienas rīta, zinatnieki nosēdināja savu pētāmo objektu, ielūkojās ar mikroskopu viņa acīs un šausmās sastinga ... pa asinvadiem peldēja neskaitāmi trombi, sarkano asinsķermenīšu – eritrocītu sabiezējumi, kurus veidoja no 10-400 kopā salipuši eritrocīti.
Zinātnieki tos tēlaini nosauca par vīnogu ķekariem. Fiziķi bija pārbijušies, bet cilvekam, it kā likās viss ir kārtībā ... turpinot pētījumus, otrajam, trešajam pētāmajam viss bija kārtībā, ceturtajam atkal novēroja trombus ... sāka noskaidrot kas pie vainas un izrādījās, ka tie divi brīvdienās bija lietojuši alkoholu ! Tūliņ pat fiziķi ķērās pie eksperimenta. Tie pilnīgi normālam cilvēkam, skaidrā prātā iedeva izdzert krūzi alus un jau pēc 15 minūtem zinātnieki viņa asinsvados jau novēroja trombus. Fiziķi bija atklājuši grandiozu atklājumu, jo pierādīja, ka ne tikai mēģenē asinis sarec alkohola iedarbībā, bet šāds pats process notiek arī dzīva cilvēka organismā.Vai Jūsu bioloģijas skolotājs ir parādījis jums eksperimentu, kā asinis sarec mēģenē, alkohola ietekmē ?

Cilvēka smadzenes sastāv no 15 miljardiem neironu savienojumu (nervu šūnu), kas barojas caur mikrokapilāriem (vismazākie asinsvadi organismā). Kad cilvēka asinsvados peld neskaitāmi lielāki un mazāki trombu pikuči, asinis līdz neironam spēj nokļūt knapi vienā rindā un kad šāds trombs nonāk mikrokapilārā, kurš baro neironu, tas bloķē to un 7-9 minūšu laikā šī smadzeņu šūna ir jau neatgriezeniski gājusi bojā. Rezultātā, cilvēka smadzenēs rodas vesela mirušo smadzeņu šūnu – neironu kapsēta. Visās alkohola reibumā mirušo cilveku līķu sekcijās, ārsti pataloganatomi redz vienādu ainu – sarecējušas smadzenes, samazinātu smadzeņu apjomu, smadzeņu virsmu klāj mikrobojājumi, to struktūra ir defragmentēta !!! Patanatomus nepārsteidz šādi fatāli smadzeņu bojājumi, patanatomus pārsteidz tas, kā cilvēks ar tādiem smadzeņu bojājumiem ir spējīgs pārvietoties un vispār izdzīvo ... No ta mēs varam secināt, ka alkohols ir reāls veids saprāta zaudēšanai.Tāpēc alkohols jeb kurā vecumā nav pieļaujams nekādā daudzumā. Pat ja jūs mēģina pārliecināt par zālēm, vai zāļu tiesu, neticiet – alkohols nekādā mērā un daudzumā nav attaisnojams, jo pat ja gūstam it kā terapeitisku efektu, nav zināms, vai guvums būtu attaisnojams pret neatgriezenisko zaudējumu, ko tas nodarīs mūsu smadzenēm !Tiem, kas gribētu redzēt aprakstīto eksperimentu - dzīvē šeit būs:https://www.youtube.com/watch?v=8Vva8JkBNQA

Kāpēc cilveks reibst, vai precīzāk sakot, kapēc alkohola ietekmē mēs zaudējam veselo saprātu ? 


Tatad, iedzerot alkoholu, tas uzsūcas asinsritē, salipina eritrocītus un veido neskaitāmus trombus, kas nonāk smadzenēs, nosprosto mikrokapilārus, kā rezultātā smadzeņu šūnas – neironi nesaņem skābekli un masveidā sāk iet bojā. Šādā veidā, bojā iet pat veseli smadzeņu apgabali, kas atmirstot pārstāj darboties, izraisot dažādiem cilvēkiem dažādas izpausmes – vieniem pirmām kārtām cieš smadzeņu pakauša daļa, kas atbild par vestibulāro aparātu (līdzsvara sistēma), daži paliek „vaļīgi” savā uzvedībā, jo alkohols skar centru, kas kontrolē uzvedības normu robežas, trešajiem tiek traucēta atmiņa. Medicīnā ir zināmi neskaitāmi gadījumikad cilvēks pēc kārtīga rauta neatceras kur bijis, ar ko, kapēc un ko darījis ...

Alkohola ietekmē bojā gājušās šūnas, sākot sadalīties un pūt, izraisa nopietnu intoksikāciju, jeb vispārēju cilvēka organisma saindēšanos. Šeit runa iet tikai par smadzeņu šūnām, bet jāņem vērā, ka no alkohola graujošās iedarbības cieš arī citu orgānu šūnas – aknas, nieres, aizkuņģis, kuņģis, zarnu trakts, muskuļi, sirds utml ..., kuru šūnas arī iet bojā, sadalās un rada intoksikāciju, jeb tautas valodā runājot paģiras. Tieši šīs masveidā bojā gājušās šūnas, nakamajā rītā izraisa galvassāpes, sliktu dūšu un slikto pašsajūtu. Lai atbrīvotos no mirušajām šūnām, organisms sāk pastiprināti pieprasīt šķidrumu un cilvēks izjūt slāpju sajūtu. Pastiprināti lietotais šķidrums sāk skalot organismu un no cilvēka, vārda tiešā nozīmē, ar urīnu, sāk izvadīties smadzenes, jeb tas, kas palicis no tām pāri ...

"Tāpēc, atcerieties, jo vairāk alkohola vakarā izdzersiet, jo vairāk savu smadzeņu nakošajā rītā izčurāsiet !!!"

Visiem zināms arī, ka alkohols tiek pielietots kā universāls šķīdinātājs, kas šķīdina taukus. Ņemot vērā, ka šūnapvalki sastāv no taukiem, pilnīgi droši varam teikt, ka alkohols bojā arī civēka DNS. Pat, ja pieņemam, ka mēs sastāvam no miljardiem šūnu un tad nu liela muiža, ka zaudēsim pāris desmitus tūkstošus ar katru nākamo alus, vai vīna glāzi ..., mēs nevaram būt droši, ka alkohols neskars reproduktīvo sistēmu un šūnas, kas vēlāk būs iesaistītas mūsu nākošo mazuļu formēšanai. Ja vīrietim spermatozoīda atjaunošanās aptuvenais laiks ir 120 dienas un teorētiski, lai pilnībā atjaunotos un varētu radīt veselus pēcnācējus ir tikai kādu laiku jāatturas no alkahola un jāievēro veselīgs dzīvesveids, tad ar sievietēm ir savādāk ..., jo sievietei olšūnas jau no dzimšanas ir dotas tik daudz, cik viņas ir un ja olšūnai tiek bojats kodolā esošais DNS, tad pastāv ļoti liela iespējamība, ka bērniņš nākotnē var piedzimt ar dažādām anomālijām – sākot no garīgas atpalicības dažādās smaguma pakapēs un izpausmes formās, beidzot ar fiziskām anomalijām, tādām kā vilka rīkle, zaķa lūpa, dažādi zarnu un urīnizvadkanālu defekti, sirds vārstuļu, vai starpsienu defekti utml ...

Jūs teiksiet: „Kā tad dienvidu tautas var dzert alkoholu katru dienu un viņiem viss ir kārtībā ?”. Dabā, evolūcijas gaitā dažādas īpašības ne tikai cilvēka organismā, vai nu attīstās, vai lēnām izzūd. Viss ir atkarīgs no dotā reģiona apkārtējiem apstākļiem un vajadzībām, kas nepieciešamas, lai izdzīvotu attiecīgajā vidē. Rūgšanas procesam labvēlīga ir silta vide un jo tālāk uz dienvidiem, jo siltāks, jo rūgšana notiek ātrāk. Alkohola šķelšanai daba ir paredzējusi speciālu fermentu. Tāpēc dienvidniekiem evolūcijas gaitā, daba ir kultivējusi vairāk šī fermenta organismā, jo tā ir dabiska nepieciešamība izdzīvošanai konkrētajā vidē – organisma aizsargmehānisms alkohola intoksikācijas gadījumā. Mums, ziemeļniekiem, šī fermenta ir ļoti maz un jo tālāk uz ziemeļiem, jo mazāk ! Jakutiem piemēram, tā nav gandrīz nemaz. Šis ferments piedzimstot katram tiek dots noteiktā daudzumā un tas izskaidro to, ka jaunībā paģiru nav, vai tik pat kā nav, bet ar gadiem alkohola intoksikācijas kļūst aiz vien smagakas un smagakas. Šo fermentu mēs varam iztērēt paris gadu laikā, plostojot un uzdzīvojot, vai pataupīt visas dzīves garumā kā organisma aizsargelementu alkohola intoksikācijas gadījumā.

Kāds tad ir drošs, zinātniski pamatots patērējamā alkohola daudzums cilvekam ?

"Es negribu nevienu mācīt, jo tas vai dzert, vai nedzert ir mūsu pašu ziņā, tomēr drošākais, zinatniski pamatotais patērējamā alkohola daudzums cilvēkam - ir nulle. Tātad, ja gribat saglabāt veselo saprātu arī pusmūžā un vecumdienās, ja gribat veselus pēcnācējus, ja negribat vecumdienās visu naudu izdot par zālēm un ārstniecības iestādēm, tad nelietojiet alkoholu vispār !"

P.s. Šī informācija tiek apzināti slēpta no cilvēkiem un pretēji tam, lai jau skolās mācītu par alkohola kaitīgo ietekmi uz cilvēka dzīvi un organismu, alkohols tiek propogandēts un reklamēts. Nevienā lielveikalā nav iespējams nokļūt pie kasēm, lai nepaietu garām milzīgiem alkohola stendiem un reklāmām, pretēji tam kā tas ir piemēram Polijā, kur alkoholu tirgo atsevišķā nodalījumā, kurā nepilngadīgas personas pat iekšā netiek !

TV Alkohola reklāmas tiek rādītas pat pirms un starp bērnu un jauniešu pārraidēm. Vieglā alkohola reklamās, par normu tiek uzspiests viedoklis, ka piektdienas vakars nevar normāli sākties bez sidriņa, ka īsti vīri hoķi nevar paskatīties bez cēsu gaiša, ka jauniešu tusiņš nav iedomājams bez šmigas, ka mīlas pārītis romantiskajam vakaram obligāti izvēlēsies sarkanvīnu, ka jāņos tiks dzerts un plītēts kastēm alus ...

Nožēlojami ir tie garā nabagie un viņu interešu pārstāvji dažādās valsts struktūrās, kas naudas un peļņas dēļ ir gatavi otru indēt ! Manuprāt tā ir apzināta tautas nodzirdīšana, jo stulbeņus un slimus ir vieglāk vadīt, turklāt uz tiem vēl ļoti labi nopelnot ! Bet tās ir tikai manas domas, jūs protams, varat darīt kā jums tīk. 

Raksta avots meklejams videomaterialā raksta beigās. Nācās iztulkot vienam jaunietim, kurš ļoti vēlējās zināt filmas saturu, bet diemžēl nezināja krievu valodu. Iesaku noskatīties, īpaši tiem, kuri alkohola lietošanu nelielos daudzumos uzskata par normu. Iesaku noskatīties arī tiem, kas nedzer, bet iedomājas, ka ir cilvēki, kas var "normāli" iedzert!https://www.youtube.com/watch?v=tIKA4xjxMecCeru, ka man izdevās pārliecināt jūs, ka alkohols ir INDE !
Komentāri (0)  |  2015-02-06 23:37  |  Skatīts: 35963x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ