6 veidi, kā sevi pasargāt no negatīvās enerģijasVai esi kādreiz iegājis telpā un sajutis, ka negatīva enerģija tevi apņem kā bieza migla?
Vai strīda laikā sajutis spriedzi? Atšķirīgi jūtīgi cilvēki negatīvo enerģiju sajūt atšķirīgi, taču ikviens var to viegli absorbēt sevī, ja nav pasargāts. Lūk, 6 padomi, kā sevi no tās pasargāt.

1.Vīraka dedzināšana.
Vīraka kociņu kvēpināšana ir populāra prakse Ziemeļamerikas iedzimto iedzīvotāju tradīcijās, īpaši šamanismā. Ja jūti savā mājā negatīvas enerģijas spriegumu, apstaigā to ar vīraka kociņu rokās, ļaujot, lai smaržīgie dūmi sasniedz ikkatru stūrīti.

2.Zvani.
Zvanu skandināšana ir populārs Fen Šui paņēmiens, lai ar skaņas viļņiem negatīvās vibrācijas pārvērstu pozitīvas enerģijas plūsmā. Paskandini zvaniņu telpā, kurā notikusi kāda negatīva situācija, lai atjaunotu tās enerģētisko līdzsvaru. Starp citu, dzēriena glāžu saskandināšanas tradīcija aizsākās viduslaikos, kad cilvēki ticēja, ka alkoholoskos dzērienos mīt ļauni gari un glāžu saskandināšana tos aizbiedē prom, padarot dzērienu drošu lietošanai.

3.Sālsūdens vannas.
Sērfotāji un cilvēki, kas daudz laika pavada jūras vai okeānu tuvumā parasti ir laimīgāki, un viens no iemesliem ir tas, ka viņi regulāri atbrīvojas no negatīvās enerģijas sālsūdens ietekmē. Ja nav iespējas nopeldēties jūrā, pieber savai vannai sauju vai divas ar jūras sāli, pamērcējies 20 minūtes – tu manīsi, cik attīrīts pēc tam jutīsies savs ķermenis un gars.

4.Kristāli.
Ir milzumdaudz dažādu kristālu, kas var palīdzēt izkliedēt, absorbēt vai noņemt negatīvo enerģiju. Tu vari tos nēsāt kā rotaslietas vai turēt savās mājās.

5.Sarauj saites.
Mēs visi nēsājam sev līdzi neredzamas saites, kas saista mūs ar ikvienu, ko jebkad esam pazinuši. Ar tiem cilvēkiem, ar kuriem mums bijušas negatīvas attiecības, veidojas arī negatīvas saites. Iztēlošanās, kā tu šīs saites sarauj, palīdzēs tev atgūt pozitīvo enerģiju, bet to var izdarīt arī ar īstām (vai iedomātām) šķērēm! Tas var šķist absurdi, bet pamēģini ar šķērēm kopā ar iztēles spēku pārgriezt visas saites, kas varētu sev līdzi nest negatīvo enerģiju. Fiziski veicot pārgriešanas darbību, tu noskaņo arī savu garu atlaist negatīvo pagātni un doties tālāk.

6.Pašaizsardzība
Lielisks veids, kā pasargāt sevi no negatīvas enerģijas, ir iztēloties ap sevi spēcīgu, aizsargājošu auru, no kuras visa negatīvā enerģija, kas vērsta pret tevi, atlec nost un atgriežas tur, no kurienes nākusi. Pirms gulēt iešanas šādu aizsardzību ir jāuzliek pret dažādiem neredzamās pasaules parazītiem, tad vislabāk ir uzbūvēt ap sevi kupolu kā olu, no kura nekas labs ārā neiziet un nekas ļauns iekšā netiek. Tas ir arī labs triks, ko iemācīt bērniem, lai viņi jau jaunā vecumā spētu pasargāt sevi no vienaudžu zobgalībām un citiem negatīvas enerģijas izpausmes formām. Nekad nenovērtē prāta spēku par zemu – ja vien to pareizi noskaņo, tam piemīt spēja radīt pozitīvas enerģijas lauku, dziedēt tevi un pasargāt no briesmām.

Mazliet uzlabots nācis no šī avota:

http://zvaigznutulks.lv/6-veidi-kaa-sevi…

Komentāri (0)  |  2016-03-06 05:49  |  Skatīts: 952x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ