Parunāsim par veselību, jeb konkrētāk, - par mūsu finanšu veselību.
Atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas (PVO) 1948. gadā pieņemtajai definīcijai:  "Veselība ir viena no cilvēka pamattiesībām,   tā nav tikai slimības neesamība, bet pilnīga  fiziska, garīga un sociāla labklājība, kā dzīves kvalitātes, personīgās un ģimenes labklājības pamats."

Būtībā mūsu veselības pamats ir visi šie te aspekti, kas nav atraujami viens no otra. Kā tu varēsi būt fiziski un psihiski vesels, ja strādāsi bez brīvdienām, nedodot laiku sev atpūtai? Kā Tu varēsi būt psihiski vesels, ja nemitīgi cīnīsies ar trūkumu, jo nepietiek līdzekļi pat pamatvajadzībām? Nomācošs vairums Latvijas ģimeņu ar bērniem dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Mēs bieži vien vainojam visus sev apkārt un nereti tajā ir liela daļa taisnības. Mēs patiešām dzīvojam netaisnīgā pasaulē, kurā tiekam nelietīgi izmantoti kā resurss. Bet ir jāsaprot, ka ar šādu attieksmi mēs netiksim uz priekšu ne solīti. Viens no iemesliem kāpēc netiekam uz priekšu, mēs sakām: "Viss sliktums nāk no naudas, nauda ir slikta, nauda laimi nenes ...", bet tai pat laikā ejam uz darbu viņai pakaļ, jo esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus var atņemt par nenomaksātu NĪN, vai komunālajiem maksājumiem.

Swedbank peļņa šogad sastādot 59 miljoni. Jūs spējat iedomāties!? 59 miljoni!!! Katrs eiro, ko viņi uzskata par peļņu, ir augļojot izkrāpts no mūsu iedzīvotājiem!
Tātad, faktiski, mēs visi Latvijas iedzīvotāji kopā ņemti, šogad esam palikuši nabagāki par 59 miljoniem. Un šie ir tikai dati par vienas bankas "veiksmesstāstu", bet šādu banku un kreditēšanas kantoru taču ir simtiem! Ziniet kā tas ir iespējams?  Mēs visi esam ievilkti tādā pasaules redzējumā, kurā dzīve bez naudas vairs nav iedomājama, mēs visi to lietojam, lietojam attālinātās maksājumu sistēmas, banku kartes, banku pakalpojumus, banku pārskaitījumus, pa  retam arī skaidru naudu. Vienvārdsakot, esam šajā SVF finanšu kartelī līdz ausīm un spējam tik maksāt %. Domājat, tas ir pareizi, ka visas finanses šodien ir sakoncentrētas pāris simtu alkatīgo rokās?

Vēl vairāk, Zviedru laikraksts vēsta: „Zviedrija bija pirmā Eiropas valsts, kas 1661. gadā laida klajā banknotes, un tagad zviedri ir pirmie, kas tik ievērojami pietuvojušies tam, lai no banknotēm atteiktos pavisam.” http://www.db.lv/bez-kaklasaites/zviedri-varetu-pirmie-atteikties-no-skaidras-naudas-253526 . Vai zināt ko tas nozīmē mums? Tieši tā arī ir tā „TOTĀLĀ KONTROLE”, kura neizbēgami tuvojas un ātrāk, vai vēlāk  Zviedrijas piemēram sekos visas pasaules valstis!

Un tagad mūsu smadzenes ir nonākušas absolūtas kognitīvās disonanses priekšā un rodas iekšējs konflikts. No vienas puses mums liekas, ka nauda ir slikta, bet no otras, ja tā padomā, vai visa nauda ir vienāda, ar naudu taču var darīt arī labas lietas. Patiesībā ir jāizšķir veidi kādā tā ir nākusi. Ja tā ir nākusi godīgā darbā, ārstējot cilvēkus, stādot kartupeļus, mācot bērnus, palīdzot cilvēkiem, tai ir pilnīgi cita enerğētika, nekā naudai, kura nopelnīta uzturot spēļu zāles, alkohola, cigarešu tirdzniecību un es pat vēl nerunāju par koruptīvo naudu, naudu, kura iegūta tirgojot narkotikas, cilvēkus, vai ieročus.  Ļoti svarīgs aspekts, uz kā balstās liela daļa šodienas pasaules biznesi ir arī bailes. Bailes pazaudēt māju, bailes sasist mašīnu, bailes zaudēt darbu, saslimt, bailes zaudēt tuvinieku. Faktiski bailēs balstās visu apdrošināšanas kompāniju bizness, visa farmācija, vakcīnu bizness ir viena vienīga baiļu industrija. Maz kas zina, ka mīlestībai pretēja emocija ir nevis naids, bet gan bailes un visu baiļu pamatā ir viena sakne - bailes no nāves. Bailes ir destruktīvākā no emocijām ar viszemāko vibrācijas frekvenci, kāda vien var būt, bailes noārda visu, bailes iznīcinu visu.

Tātad, faktiski mēs varam izšķirt augstas un zemas vibrācijas naudu - tādu, kuru varam saukt par koncentrētu, darbā patērētās enerğijas summu un nekrietnu, uz citu bēdām un nelaimes balstītu naudu. Lūk arī iemesls, kāpēc mums intuitīvi nepatīk nauda! Patiesībā nauda nav ne laba, ne slikta, visu izšķir enerğētika, ko tā satur un nolūks, kam to paredzēts tērēt!

Latviešu dzejnieks Jānis Pliekšāns, ko pazīstam ar pseidonīmu Rainis (1825-1929) ir teicis „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, jeb pārfrāzējot to mūsdienu leksikā  - izdzīvos, kas mainīsies.

Šobrīd daudzi ir nonākuši tajā punktā, kad nav vairs, ko zaudēt un ja mēs neuzsāksim  kaut ko beidzot patiešām vērienīgu, drīz nebūs ko zaudēt arī tiem, kam šodien vēl ir kaut kas palicis. Mēs redzam kā mūsu acu priekšā notiek totāla valsts un iedzīvotāju aplaupīšana un faktiski neko tur nevaram izdarīt, nevaram mainīt neko, nevaram iejaukties, apturēt, vērst par labu. Vai Tevi apmierina, ka Tavs dzīvības enerģija aiziet naudas pelnīšanai un izdzīvošanā no algas līdz algai, ka tev nav ne laika, ne naudas  bērniem, ģimenei, vaļaspriekiem? Ja tā turpināsies, mūsu bērnu perspektīva – ir verdzība ārvalstu korporācijām, esot par degvielu to izaugsmei.  Atliek tikai bezspēkā nolaist rokas noraudzīties. Tomēr, mēs kaut ko mainīt varam gan, mēs varam mainīt domāšanu, varam ķerties klāt tiem instrumentiem, kuri mums šobrīd ir doti, vismaz pamēģināt tos lietot. Lai nesanāk kā tai anekdotē, kur kāds vīrs noslīka jūrā, jo bija palaidis garām 3 iespējas izglābties, jo pats Dievs redz viņu glābšot, bet nesaprata, ka tās 3 iespējas jau bija viņa sūtītas. Varbūt šī ir tā Dieva sūtītā glābšanas laiva? Tad nu ir piedāvājums vismaz pamēģināt sākt pārvērsties.

Tu tikai padomā, ja Tev šodien būtu jāiegulda 500$, lai pēc 10 gadiem dabūtu 500 000, vai tu atrastu iespēju sadabūt nepieciešamo summu, ko ieguldīt savā nākotnē!? Nešaubos, ka šādu summu atrastu katrs.

Šodien stāvam pavisam jaunas ēras priekšā, kurā vadošā loma vairs nebūs globālai SVF finanšu piramīdai. Faktiski, mēs esam nonākuši lielu pārmaiņu priekšā, kad katrs no mums var piedalīties pavisam jaunas un vēl nebijušas ekonomikas radīšanā. Šī tehnoloģija tika radīta speciāli digitālajai pasaule. (Neaizmirsīsim, ka to lietojam ik dienu, kad norēķinamies bezskaidrā naudā.) Šo jauno Blockchain tehnoloģiju 2009.gadā radīja kāds dumpīgs programmētājs zem pseidonīma Satoši Jukomota. Viņs radīja jaunu pašstabilizējošu valūtu, kurai nav ne robežu, nav jālūdz bankai, vai valdībai to lietot, nav jāmaksā nodevas, nav minimālās, vai maksimālās summas ierobežojumu, nav jāuztur banku kartelis, bagātinot to ar katru jaunu bankas darījumu. Blockchain sistēma ir paredzēta momentānai tiešo maksājumu veikšanai tieši no cilvēka cilvēkam, bez bankas, vai kāda nebūt cita starpnieka  iesaistīšanās. Šī sistēma nav balstīta piramīdā, šī sistēma ir balstīta partnerībā, neviens to nevar pārņemt savās rokās, izmainīt, vai rediģēt kaut ko tajā. Kamēr visa pasaule panikā  „glābj” bankas, kuras grimst pašu radītajā inflācijā un kredītprocentos, kriptovalūtas iet savu uzvaras gājienu. Arvien vairāk un vairāk cilvēku pievienojas šai sistēmai un atgūst sen zaudēto brīvību. Margarita Tečere savulaik teica: „Nav nekādas citas brīvības, kā vien finanšu un ekonomiskā brīvība!”.  Sistēmas izstrādātājs Satoši Jukomota izstrādāja šo finanšu modeli balstoties absolūti jaunā, līdz šim nebijušā finanšu stratēģijā, tā ir jauna domāšana,  līdz šim nebijis ekonomikas modelis. Šī valūta nepieder pāris desmitiem cilvēku, kuri regulē visu pasauli ar ieročiem, finanšu krīzēm un inflāciju. Šī valūta pieder cilvēkiem, visiem mums – TEV un man tai skaitā. Šīs sistēmas priekšrocība ir tā, ka šī ir digitāla nauda ar skaidras naudas īpašībām, kas nodrošina darījuma absolūtu anonimitāti. Neviens nevar kontrolēt jūsu naudas plūsmu, neviens nevar izsekot kontam, tā nav pakļauta ne nodokļiem, ne inflācijai. Šī sistēma strauji ieņem vadošo lomu pasaules ekonomikā un kā liecina fakti, šīs realitātes priekšā mēs nonāksim visi ātrāk, vai vēlāk un neviens mums neprasīs gribam to, vai nē.

Tāpēc ir piedāvājums ieklausīties mūsu dižgarā Rainī un sākt vismaz pamēģināt pārvērsties. Vai Tu gribētu būt savas pasaules radītājs? Vai tu gribētu vairāk laika pavadīt ar saviem mīļajiem? Vai tu gribētu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi? Vai tu gribētu radīt apstākļus, lai tavi līdzcilvēki varēti dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi? Varbūt tev ir sapnis uzcelt rūpnīcu, nodibināt piensaimniecību, audzēt mežus, vai jebkā savādāk uzlabot dzīvi un ekonomiku Latvijā? Varbūt tev ir talants, kura attīstībai ir vajadzīgs brīvs laiks un līdzekļi? Tad šis projekts ir radīts tieši tev! Nāc, mainīsim šo pasauli kopā un padarīsim to par labākām mājām mums visiem!

Lai tuvāk iepazītos ar šī projekta būtību, acinam sekot mūsu jaunumiem FB lapā 

BitClub mining Latvia

https://www.facebook.com/bitclubmininglatvia/

Komentāri (0)  |  2017-12-08 21:10  |  Skatīts: 950x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ