Globālisma galamērķis - transhumānisms, jeb kāpēc mūs visus piespiež digitalizēties RFID mikročipā ?


Globālisma galamērķis ir pasaules jaunā kārtība (New World Order), kura patiesībā nav kārtība, bet tieši otrādi - totāls haoss. Globālisma uzdeumi ir destruktīvi - tas neko neceļ, neatjauno, neuzlabo, neharmonizē - tas noārda dabisko lietu kārtību, vardarbīgi ielaužoties cilvēku psihē caur masu informācijas propogandu un izglītības sistēmu, dekonstruējot cilvēka apziņu. Globālisms ir vērsts uz visu normālo lietu kārtību destabilizāciju. Mērķis ir nacionālo suverenitāšu, nacionālo ekonomiku, dzimumu, vērtību sistēmu destabilizāciju, lai radītu totālu haosu, kas jau vēlāk ļautu iedibināt centralizētu totālās kontroles varu pār civilizāciju.

Šim nolūkam tiek ieviests transhumānisms, kas savā būtībā ir zinātnisks sātanisma novirziens. Transhumānisms, ko prezentē plašai sabiedrībai ir ļoti humāns, jo tā ideja ir palīdzēt invalīdiem, slimniekiem aizvietot trūkstošos locekļus, vai orgānus ar zinātnes brīnumiem, tas paredz cilvēka trūkumu pilnveidošanu un vēl neapgūtu spēju attīstību. Šādu mērķu realizēšanai, talkā tiek ņemta zinātne - šajā sfērā jau šodien strādā fiziķi, neirologi, filologi, biologi, ekonomisti, filozofi, datorspeciālisti, sociologi, zinātniskie fantasti, politiķi, tieslietu un citi speciālisti. Šos virzienus attīsta lielas privātās kompānijas sadarbībā ar valsts struktūrām visā pasaulē. Vikipēdija par transhumānismu skaidro:
 
Transhumānisms ir filozofiska kustība, kuras pamatā ir pieņēmums, ka cilvēks nav pēdējais evolūcijas posms un tas var pilnveidoties līdz pat bezgalībai. Viena no galvenajām tās idejām ir tā, ka cilvēks var attīstīties, pateicoties labumiem, ko sniedz zinātniskie un tehnoloģiskie atklājumi, tādā veidā uzlabojot savas garīgās un fiziskās spējas.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Transhum%C…

Arī Latvijā ir transhumānistu asociācija:

https://sites.google.com/site/latviatran…

https://www.draugiem.lv/group/16037764/t…

Transhumānistu kustību un ateistu biedrību Latvijā vada viena un tā pati persona:

https://www.draugiem.lv/group/16021897/a…


Vairāk un izvērstāk par transhumānismu ir aprakstījis "Satori" un lasot šo zinātniskās fantastikas vājprātu, tomēr jaušamas zināmas tendences un paralēles, piemēram ar tām pašām mikročipotajam pasēm un ID kartēm. Neliels fragments:


"Cilvēka morfoloģiskā brīvība paredz tiesības uz jebkādas pakāpes ķermeņa modificēšanu, sākot ar dekoratīviem pasākumiem (auskari, tuneļi, tetovējumi, rētas utt.) līdz iedzimtību atceļošiem (dzimuma maiņa, ādas krāsas maiņa), protēzēm (uzlaboti mākslīgie orgāni, domāšanu veicinoši datorčipi smadzenēs) un ar radikālu esamības formāta nomaiņu (prāta augšupielāde datorā, kolektīvie saprāti). Par vienīgo nosacījumu radikālai cilvēka modificēšanai tiek atzīta apzināta un brīvprātīga izvēle. Nav grūti iedomāties, ka dabiskās un mākslīgās domāšanas apvienojums vienā kibernētiskā organismā jeb kiborgā, augšupielādēšanās datorā dzīvei virtuālajā realitātē vai kāds cits morfoloģiskās brīvības izmantojums rada esamības formas, kuras klasiski nepiedēvējam cilvēkam. Biotehnoloģijas ļaus pielabot cilvēka ģenētisko materiālu, uzlabot un klonēt ķermeni, tiekties pēc ķermeņa modifikācijām, kas ļauj adaptēties jaunām vidēm. Cilvēku prāti un atmiņas tiks digitalizētas, augšupielādētas, pārsūtītas pāri lieliem attālumiem un lejupielādētas jaunos bioloģiskos vai sintētiskos ķermeņos."

http://satori.lv/raksts/4510


Pasaule, kādu sev stādās priekšā transhumānisma piekritēji:


Transhumānisma patiesā seja:


Komentāri (0)  |  2015-08-10 22:45  |  Skatīts: 1191x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ