Kā cīnīties ar augstu tC bērniem, un izvairīties no hipertermijas krampjiem ar alternatīvām metodēm?


Pēdējā laikā ļoti aktuāla tēma, tāpēc pāris ieteikumi no manas pieredzes. Lai arī jaunākie pētījumi liecinot, ka hipertermijas krampji neatstājot nekādas paliekošas sekas uz smadzenēm, es tomēr ieteiktu pieturēties pie parastās prakses, neļaut temperatūrai uzkāpt augstāk par 39 grādiem bērniem no 6 gadu vecuma, un līdz 6 gadu vecumam būtu jāsāk reağēt jau pie 38,5, zīdaiņiem pat pie 38 tC. Tāpat es arī neieteiktu uzreiz sākt ar ķīmiskajiem prettemperatūras sīrupiem un svecītēm, kamēr nav izsmeltas visas alternatīvās iespējas, jo šie preparāti tikai kavēs imūnsistēmas darbību un paildzinās slimošanas laiku.

1.Izvēdinam telpas, piegādājam slimniekam skābekli.

2.Ļoti labi palīdz aukstums (dvielī ietīts leduspūslis, sniegs, vai, ja nekas tāds nav pie rokas, kaut vai saldēti dārzeņi, vai pelmeņu paka, kas tajā brīdī atrodas saldētavā) uz cirkšņiem, sprandas, aknas, liesas, galvas. Ar ledu un aukstumu, protams uzmanīgi, esiet visu laiku klāt, uzielieciet aukstumu uz bērna galvas, paturies pāris minūtes, tad noņemiet, pārlieciet citā vietā. Var vienlaicīgi pielietot vairākus aukstuma avotus, kamēr divi ir darbībā, tikmēr divi atvēsinās saldētavā. Zīdainim pietiks ar kaut ko vienkārši no ledusskapja, ir arī tādi speciali maisiņi, ko var iegādāties e-bay utml portālos pie "medical" precēm. Tos var pielietot kā situs, uzsildot mikroviļņu krāsnī, tā arī aukstus, kā atvēsinošus apliekamos.

3.Ātra, vēsi remdena dušiņa gan atvēsina, gan nomazgā toksīnus un šlakus, tā ļaujot ādai elpot. To ieteicams vismaz no rīta un vakarā, noteikti jānomaina tīra gultasveļa.

4.Var norīvēt arī ar šņabi, tas izlīdzina ķermeņa tC. Rīvēšana labi palīdz, kad plaukstas un pēdas ir ledus aukstas, tad rokās uzvelk cimdus, kājās zeķes, pieliek siltus termoforus, pašu pliku un ķermeni norīvē ar apmēram, līdz 20 grādiem atšķaidītu šņabi, lai ķermeņa tC izlīdzinātos. Kaut arī es esmu pret alkoholu, pat končās, tortēs un zālēs, tomēr metode ir ļoti efektīva, un, ja nav nekas cits pa rokai, tad labāk, nekā ķīmiskie prettemperatūras līdzekļi.

5.Ventilātors tādās reizēs ir miljons, tur gan visu laiku jākontrolē, lai nepārcenstos, jo ar šo metodi tC nokrīt ļoti ātri. Lieto tāpat kā rīvējot, bērnu atstāj tikai pamperī un plānā krekliņā, ja pēdas un plaukstas aukstas, tad uzvelk cimdus, zeķes, termoforus un pagriež vēsā gaisa plūsmu tieši uz slimnieku. Jūsu uzdevums ir neļaut tC uzkāpt augstāk par 38,5 tC. Tas nozīmē, ka termometrs visu laiku būs procesā. Ventilātoru slēdz iekšā un ārā pēc vajadzības.

6.Un visu laiku labākais prettemperatūras līdzeklis no homeopātijas, ir Belladonna globe 6 ik pa 15 min. (cik gadiņi, tik graudiņi +1, zīdainim līdz gadam 1 graudiņš) pirmajs stundas laikā, pēc tam 1x stundā. Ja belladona nelīdz, tad tieši tāpat rīkojas ar Aconit 6. Apmēram pēc 6-8 h var gaidīt rezultātus, dažreiz ātrāk. Tad tC atlaidīs, pēc kāda laika atkal uzkāps vēlreiz, tā apmēram 3x. Viss kopā aizņems kādas 3 dienas, tad sāks iet uz atlabšanu. Tas tā ir, ja neiejaucās ar ķīmiju. Ja ir lietoti ķīmiskie prettemperatūras preparāti, tad atlabšanas laiks pagarinās.

Esmu novērojusi, ka katram vīrusam ir sava raksturīga tC, ko organisms cenšās noturēt. To tad arī vajadzētu viņam ļaut. Tā trenējas imūnsistēma. Mehāniskie līdzekļi ļauj imunitātei cīnīties, bet nekavē atlabšanas procesu.

Nereti ir dzirdēts, ka vecāki, domājot, lai imunitāte trenējas, ļauj bērnam cepties pat 40-41 tC. To gan nevajadzētu darīt, 39 ir pēdējā lietderīgā tC, ko ir vērts pieļaut, jo 40° jau vairs nav savienojami ar dzīvību un normālām, dzīvībai svarīgo orgānu funkcijām. Vienkārši nav jēgas, tāda tC palielina tikai acidozi un slodzi organismam.

Par ēšanu uz trijām dienām droši varat aizmirst. Kad organisms cīnās ar slimību, vismazāk tam ir vajadzīga papildus slodze gremošanas sistēmas darbināšanai. Tieši tāpēc bērni bieži vien arī atsakās no ēdiena. Izrādās, ka šim procesam tiek lietots ļoti daudz mūsu dzīvības enerģijas. Tikai tad, kad gremošana ir apstājusies, sākas organisma attīrīšanās, jeb pārslēgšanās pašizdziedināšanās režīmā.

Un nekādā gadījumā neizmirstam par veco, labo algoritmu ar ūdeni - tējkarote/ minūtē, vieglāk ir dzirdīt pa mililitriem no špricītes. Ūdenim var piebēr klāt nedaudz sodas (naža galu uz glāzi), lai noņem acidozi (skābumu), jo atveseļošanās labāk noris sārmainā vidē.

Komentāri (0)  |  2019-02-14 07:36  |  Skatīts: 7827x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ