Cilvēks fiktīvajā komercpasaulē.


Izlasot šo terminu, skaidri saproti, uz kādiem pamatiem ir balstīta mūsu valsts. Resp., visa mūsu Satversme ir nomainīta uz vienu vienīgu juridisko fikciju.

Latvija ir juridiska persona, nevis republika, kas reģistrēta kā komercfirma UPIC (Eiropas komercreģistrā). Attiecīgi LR Saeima, ministrijas, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas banka, visas politiskās partijas ir SIA LATVIJA apakšuzņēmumi. Resp, tas faktiski nozīmē, ka mēs neesam nekādi Latvijas pilsoņi, jo tādas Latvijas nemaz nav un tās pilnvarotais, patiesībā bandītiskais grupējums, savas darbības veic uz krāpniecisku līgumu pamata, turklāt, kas slēgti ar katru, LR saukto pilsoni - personu, uz maldu un viltus pamata, kas faktiski nozīmē, ka visi līgumi ar saukto Latvijas valsti, faktiski ir jurididki nederīgi. Nu šeit ir garš video, kuru vajadzētu noskatīties katram, kuram nav vienalga ... es redzu, ka Latvijas vārdā tiek izzāģēti meži, izpārdota zeme, Latvija tiek pievesta pilna ar ārvalstu atkritumiem, kredītverdzībā ir teju katrs LV pilsonis ..., bet patiesībā tā visa ir absolūta fikcija. Nav nekādas valsts, nav valdības, nav banku, nav kredītu, nav sodanaudas, nav NĪNA, nav nodokļu, nav obligāto vakcīnu, ārsta apmeklējumu, nav nekādas juridiskā un personas - mēs esam cilvēki, BRĪVI cilvēki!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:56  |  Skatīts: 1368x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mums ir instrumenti ar kuriem apgūt un izpētīt fizikālo pasauli, bet pašu fiziku mēs nesaprotam.
"Tehnoloģijas nenoliedzami nes labumu cilvēcei, bet tas, kas šodien ir ērtība, rīt var izrādīties graujošs. Mūsdienu zinātne ir kļuvusi par tehnoloģiju vergu. Ja tā nenes labumu, tātad tā nevienam nav vajadzīga. Visus interesē tikai tas, kā uz to nopelnīt. Tā nav pareiza pieeja zinātnei, tāpēc, ka zinātne ir cilvēka bāzes vajadzība - gribēšana zināt ir galvenā cilvēka saprāta daba. Zinātnei un misticismam ir viena sakne, tās atšķir vien principiāla pieeja. Zinātne vēlas visu izpētīt ar fiziskiem līdzekļiem, operējot ar fizikāliem lielumiem, sekojot fizikas likumiem. Balstoties uz fiziskiem līdzekļiem, tu kaut kad ātrāk, vai vēlāk uzgrūdīsies sienai un manuprāt materiālisti atrodas jau pavisam tuvu šai sienai.Tas nozīmē, ka sāk pietrūkt fizisko līdzekļi ar kuriem šodien varam operēt. Mēs jau šodien esam uzdūrušies šai sienai, piemēram mēs nevaram izprast kvantu fiziku, bet mēs varam to aprakstīt formulās un veikt aprēķinus līdz pat padsmit vienībām aiz komata. Mums ir instrumenti ar kuriem apgūt un izpētīt fizikālo pasauli, bet reāli pašu fiziku mēs nesaprotam. Tas vislielākajā mērā attiecas uz mūsu smadzenēm. Smadzenes ir visbrīnumainākais, kas ir radīts uz šīs zemes. Smadzeņu darbību nodrošina tūkstošiem triljonu neironu saišu. Mēs cenšamies saprast fiziskos procesus mūsu smadzenēs, bet notiekošā sarežģītība ir daudz augstāka par tiem. Nepārprotami smadzeņu fizikālā darbība, neironu darbība, signāli un viļņi ir kādas fizikālas iekārtas sastāvdaļa. Neapstrīdami, cilveka ķermenis ir bioloģiska iekārta."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:23  |  Skatīts: 1700x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kam mēs traucējam un kāpēc mūs iznīcina?


Domāju, neviens nenoliegs, ka šodien tiek veikts atklāts karš, jeb genocīds pret cilvēci. Pat vislielākais skeptiķis nevar nepamanīt, ka pasaulē tiek aktīvi virzīti procesi, kuri maigi sakot, ved uz nekurieni. Mazliet paanalizējot var izšķirt 6 metodes ar kurām mūs nogalina:

1.Kari;
2.Pārtika;
3.Farmācijas produkti (medikamenti, vakcīnas);

...
Komentāri (0)  |  2016-10-16 02:44  |  Skatīts: 3119x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par jauno Pokemonu GO spēli, kuras dēļ cilvēki daudzās pasaules valstīs burtiski jūk prātā ..., jeb "LIELAIS BRĀLIS" tagad zinās vēl vairāk!
Šis ir kāds tulkots komentārs, kurš pirmajā brīdī liekas kā sazvērestības teorija, bet iedziļinoties liekas pat ļoti ticami.  Autors raksta: „Man trīs reizes lūdza interviju, lai nokomentēju šo spēli, tāpēc es kā IT speciālists biju spiests iedziļinaties dziļāk tās būtībā un specifikā, tāpēc nācās parakāties angļu valodā pieejamajos pirmavotos.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:21  |  Skatīts: 13469x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par reliģijām, tikai fakti ...Jūdaisms
(ivritā: יַהֲדוּת) ir ebreju reliģija un kultūra, un ir viena no vecākajām zināmajām monoteistiskajām ticībām. Atbilstoši ebreju tradīcijai, Jūdaisma vēsture sākas ar derību starp Ābramu, ebreju ciltstēvu un Dievu (aptuveni 2000 gadus p.m.ē.).

...
Komentāri (0)  |  2016-07-01 01:34  |  Skatīts: 2188x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Faberžē- pasaulē greznākās Lieldienu olas.
Faberžē- pasaulē greznāko Lieldienu olu radītājs. Faberžē darbi noteikti ir tā laikmeta simbols, kad valdīja pārticība, meistarība un skaistums. Darbi, kas ir ne tikai skaisti, apbrīnas vērti, bet arī vēstures liecinieki vistiešākajā nozīmē.

Kā tas sākās?

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 05:20  |  Skatīts: 3022x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Seksuālās enerģijas garīgā nozīme.Vai iespējams transformēt seksuālo enerģiju augstākām apziņas virsotnēm?
Tāda lieta kā seksuālā enerģija nepastāv. Enerģija ir viena un vienāda. Sekss ir viena no izejām, viens no tās virzieniem, viens no enerģijas pielietojuma veidiem.
...
Komentāri (0)  |  2016-01-26 20:52  |  Skatīts: 1604x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par cirku bez dzīvniekiem un politiku bez klauniem!


...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 19:25  |  Skatīts: 1223x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kas pasūta abortus?


Arī Latvijā, ar vien biežāk tiek "diagnosticētas" it kā problēmas ar augli un "indicēti" aborti pēc 16. grūtniecības nedēļas ... 95% gadījumu pēc medicīniskām indikācijām veikto abortu sevi neattaisno - māmiņas, kuras atsakās no šīs te diagnostikas un aborta, pretēji ārstu apgalvojumiem, dzemdē absolūti veselus mazuļus!
...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 04:20  |  Skatīts: 1333x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Solidaritātes nodoklis - solidārs ar ko?Interesanti, ka nevienam politiķim neienāk prātā, ka valstīs ar augstu ekonomosko stāvokli, nodokļi ir ievērojami zemāki, nekā Latvijā ... piemēram, lai saņemtu uz rokas 1000€, nodokļos jāsamaksā:

Latvijā 762€

...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 03:48  |  Skatīts: 2944x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] |