Deviņi augi pret parazītiem.


1.Krustnagliņas - šim augam ir ļoti spēcīga baktericīda ietekme un tā sastāvā esošais kariofelēns, vispār nogalina gandrīz visus miktobus. Tas iekļūst asinsritē un nogalina ne tikai pašus mikroskopiskākos parazītus, bet pat to kāpurus.

2.Ķiploks - spēcīgs antibiotiķis. Nogalina ap 60 dažāda tipa sēnītes, 20 dažādas baktērijas, un pat dažus no populārākajiem vīrusiem. Tā sastāvā esošais adžokens un allicīns, lieliski likvidē parazītus.

3.Ķirbja sēklas - tās ir toksiskas daudzu parazītu oliņām, dabīgo tauku dēļ, ko tās satur un kurkubitīnam, to sastāvā, ir antiparazitāra iedarbība. Tas paralizē tārpus tā, ka tie vienkārši nokrīt no zarnu sieniņām.

4.Papaija - šis ir ļoti īpasš augs tāpēc, ka ne tikai nogalina cērmes, bet arī visu citu veidu parazītus visā organismā. Viņas spēks slēpjas sēklās.

5.Ingvers - paātrina asinsriti un gremošanu. Un vēl palīdz pret sliktu dūšu un vēdera uzpūšanos. Ingvers izvada no jūsu kuņģa toksīnus, kas ir lieliska profilakse pret jebkuru infekciju.

6.Asais pipars, jeb čili - šim unikālajam augam piemīt visspēcīgākā pretparazītu ietekme. Tas dabon prom jebkuru pelējumu, sēni, vai parazītu no zarnu sieniņām.

7.Kurkuma - šai brīnišķīgajai garšvielai arī piemīt pretparazitāra iedarbība, un vel tai piemīt arī spēcīga pretvēža un pretiekaisuma iedarbība. Lai tās iedarbība būtu efektīvāka, pieberiet tai arī šķipsniņu melnos piparus.

Šīs ir garšvielas ir sastopamas gandrīz katrā virtuvē. Lietojot tās uzturā regulāri, parazīti organismā neuzkavēsies.

Komentāri (0)  |  2018-04-17 06:25  |  Skatīts: 2987x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ