III Pasaules karā uzvarētāju nebūs.
ASV ekonomists, finansists, žurnālists, bijušais Reigana valdības finansu ministra vietnieks, bijušais Wall Street Journal redaktors, ekonomikas profesors vairākās universitātēs, vairāku godalgu saņēmējs finansu jomā Paul Craig Roberts:

-Jūs sakāt, ka CIP ir radījis krīzi Ukrainā. Kā jūs domājat, kāpēc viņiem tas ir vajadzīgs?
-Mērķis ir novājinat Krieviju. Ja Ukraina ieies EU sastāvā, turpmāk sekos arī tās iekļaušana NATO. Ja Ukraina kļūs par alianses sastāvdaļu, ASV varēs izvietot savu tehniku un varēs notriekt Krievijas raidītās balastiskās raķetes tieši uz Krievijas robežām. Tieši tā pat, Ukraina tiks izvietotas arī militārās bāzes un tas ietekmēs Krievijas stratratēģisko efektivitati un tātad vājinās tās stratēģisko potencialu un tas neļaus Krievijas valdībai atturēt rietumu dominēšanu pasaulē.

-Bet kapēc gan tas ir vajadzīgs ES?
-ES nav izveles. NATO dalībvalstis faktiski ir amerikāņu impērijas daļa. Šīm valstīm šodien ir mazak neatkarības un pašnoteikšanās tiesības, ka savulaik bija Varšavas bloka valstīm attiecībā uz Maskavu.

-Kijevā pie varas ir nonākuši neonacisti. Vai tā bija viņu plāna daļa, vai situācija vienkārši izgāja ārpus kontroles?
-Te viss nav viennozīmīgi. Es sākuma domāju, ka Vašingtona ir zaudējusi kontroli pār notikumu attīstību Ukrainā, ka viņi ir vienkārši palaiduši garām un kļļūdījušies jaunās varas izvēlē, tomēr mani informācijas avoti liecina, ka Vašingtona jau laicīgi bija sapratusi, ka šie ļaudis nebūs pietiekami spēcīgi, lai realizētu valsts varas sagrābšanu. Tāpēc tiem nācās pielietot organizētu spēku un mani informācijas avoti liecina, ka Vašingtona patiešam strādāja ar labējiem radikāļiem un ultranacionalistiem.

-Obama jau pašā sakumā teica, ka Vašingtona neatzīs Krimas referenduma rezultātus. Prezidentu Obamu neinteresē miljoniem Krimā dzīvojošo ļaužu viedoklis, bet tai pašā laikā viņš nepārstāj runāt par demokrātiju. Tie sanāk kaut kādi dubultstandarti, vai netā?
-Vašingtonas pozīcija ir tāda, ka viss, kas kalpo viņas mērķu sasniegšanai ir likumīgi, bet viss, kas stāv pretī viņas ceļam uz mērķi, ir nelikumīgi, nedemokrātiski un pārkāpj cilvēktiesības.

-Kāpēc Jūs rietumu masu informācijas līdzekļus saucat par melu fabriku?
-Viņi ir zaudējusi savu neatkarību. Rietumu MIL (masu informācijas līdzekļi) nav neatkarīgi, tie savu neatkarību bija zaudējuši jau prezidenta Klintona laikā. Tieši tad piecas lielakās megakorporācias sagrāba zem sevis visus masu informācijas līdzekļus. Šobrīd šīs korporācijas ir miljoniem vērtas un viņu darbība ir atkarīga no valdības licenzēšanas biroja un, ja viņi nerakstīs to, ko vajag valdībai, viņu licenzēs vienkārši netiks pagarinātas un tas nozīmē, ka šo kompāniju cena nokritīs uz nulli. Masu informācijas līdzekļus vairs nevada žurnālisti, tos pārvalda reklāmdevēji, politiskie konsultanti un bijušie ierēdņi. Visi šie ļaudis seko, lai nauda no reklāmam ienaktu bez aizķeršanās un nebūtu pretrunu ar valdības viedokli. Un tas nozīmē, ka ASV MIL uz šo brīdi ir propogandas līdzeklis gan valdībai, gan korporācijām.

-Sankcijas, ja līdz tām nonāks, kurš cietīs vislielākos zaudējumus?
Sankcijas ir solis tuvāk karam un zaudēs no tā visa pasaule.

-Vai iespējama šajā gadījumā situācija, kura būtu izdevīga visam pusēm?
-III Pasaules karā uzvarētāju nebūs.

-Tas ir sākums jaunam aukstajam karam?
-Jauns aukstais karš sākās pirms 25 gadiem, tieši pē PSRS sabrukuma. Reigana padomnieki pārkāpa visas iespējamās vienošanās, kuras Reigans bija saslēdzis ar Gorbačovu. Viņi paplašināja NATO uz austrumiem līdz pat Krievijas robežām. Viņi lauza pilnīgi visas vienošanās, kuras bija saslēgtas ar Maskavu, viņi organizēja un finansēja visas krāsainās revolūcijas bijušajās PSRS republikās, ieskaitot piemēram Gruziju, Josifa Staļina dzimšanas vietu. Šodien Gruzija ir rietumu marionete, iet runa arī par tās iekļaušanu NATO., kas nozīmē vēl vairāk ASV karabāzu ap Krievijas robežām. Un tagad viņi ir ķērušies klāt arī Ukrainai., arī to viņi taisa par savu marioneti, kas nozīmē tieši to pašu – vairāk NATO karabāzu ap Krievijas robežām. Vašingtona ir iestājusies konfrontācijā ar Krieviju un situācija ir galēji nopietna. Viņi saka: „Padodieties, vai būs karš!”. "Mērķis ir vājināt Krieviju, lai tās valdība nevarētu stāvēt pretī Ameriks kontrolētajam režīmam pasaulē."

Sankcijas pret Krieviju, faktiski ir III pasaules kara sākums, kurā uzvarētāju nebūs!
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:50  |  Skatīts: 1875x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ