Parunāsim par vakcināciju, jeb atbilde BKUS par profilaktisko pošu negatīvo pusi.


Bērnu slimnīca apgalvo, ka saņemt slimību profilaksi ir katra bērna tiesības, par ko es viņiem pilnībā piekrītu. Nepiekrītu tikai viedoklim, ka vakcinācija ir vienīgā un pareizākā profilakse. Gribētos uzsvērt, ka bērnu tiesības (vecāku tiesības nodrošināt savam bērnam) ir arī izvēlēties citus profilakses veidus!

Vai kāds mediķis var atbildēt uz jautājumu, cik bērni ir miruši no dažādām vakcinācijas izraisītajām komplikācijām, un cik bērni vēlāk dzīvo ar vakcinācijas izraisītām sekām? Uz šo jautājumu atbildes nav, jo šī informācija apzināti tiek slēpta un šāda statistika netiek nemaz veidota, vai, ja tiek, tad netiek publiskota un ir pieejama tikai šauram lokam. Diez vai atradīsiet tādu ierakstu kādā epikrīzē: "nāves cēlonis - komplikācijas pēc vakcinācijas.", izrakstā parādīsies vien dažādu simptomu kopums, kādi ir daudzām citām slimībām.

Latvija ir tik atpalikusi valsts šai jomā, ar autoritatīvu PAREIZĀ viedokļa spiedienu uz sabiedrību, neviens nav gatavs ne diskutēt, ne papētīt, ne padomāt reaāli, kaut vai pieļaut, kaut ar mazu domas kaktiņu, ka iespējams, medicīna šai ziņā ir aizgājusi kaut kur greizi!? Un kas būs, ja pēc 50, 100 gadiem izrādīsies, ka vakcinācija, kāda tā ir šodien, ir nodarījusi lielāku kaitējumu, nekā devusi guvumu?

Kurš ir ieguvējs šajā visā farmlobija šarādē, par to runā visā pasaulē un sīvākie vakcinācijas pretinieki ir tieši paši bijušie mediķi. Pasaulē mediķi plaši diskutē par vakcīnu sastāvā esošo konservantu graujošo ietekmi uz neironu savienojumiem, kas kā blakni izraisa sekundāro autismu un citas nopietnas komplikācijas. (To šajā videomateriālā stāsta arī Latvijā pazīstams un cienīts imunologs dr.Lauris Līcītis: https://www.youtube.com/watch?v=hW6RL6UmQnY&fbclid=IwAR2Tn0Cwu5XLQrq1Df1qi7RvrsqON2xgUyGXXuTNkOc6uQFxB26iZJvwXFc )

Daudzi mediķi arī ir neizpratnē par ārkārtīgi lielo alerğiju un astmu skaitu tieši bērnu vidū, pēdējo 20 gadu laikā, bet tai pat laikā klaji ignorē faktu, ka vakcinācija ir brutāla iejaukšanā jaundzimušā imūnsistēmā, un ar šīm sekām tam būs jācīnās visu atlikušo mūžu.

Nesaku, ka nevajag nekādas vakcīnas un nevienam vispār, bet potēt pilnīgi visus pret visu - ir NEPRĀTS! Bieži redzu nepotētos bērnus, arī komunicēju ar viņu vecākiem, ziniet, veselīgāki par potētajiem viņi ir viennozīmīgi.

15 mirušie astoņu gadu laikā, no kuriem 8 ir gripas gadījumi, nav nopietns arguments, jo gripas štamms katru gadu mainās un nav iespējams paredzēt, kāds tas būs nākošgad. Tātad, būsim godīgi, patiesībā miruši ir 7 nevakcinēti bērni 8 gadu laikā. Un garā klepus statistikā iekļaut 1 mēnesi veco bērnu arī nav korekti, ja visiem zināms, ka garo klepu potē tikai otrajā menesī! Tātad, 6 miruši nevakcinēti bērni 8 gadu laikā.

Vai jūs jokojat!?

Bet tikai objektīvam salīdzinājumam, vai bērnu slimnīca varētu sniegt sabiedrībai pilnu informāciju, piemēram cik no vakcīnu nekontrolētajām infekcijām nomirst potētie bērni, jo par visiem mirušjiem nepotētajiem, mēs uzzinam no preses!?

Pirms ieviest obligāto vakcināciju, vajadzētu veikt nopietnu pētījumu, cik bieži un cik smagi slimo nevakcinētie bērni un savilkt sakarības ar potētajiem, tieši to pašu izdarīt ar mirstības rādītājiem vienu un otru vidū. Tikai tā var objektīvi novērtēt, vai 7 mirušie nepotētie 8 gadu laikā ir daudz, vai maz.

Un k-vitamīns NAV vakcīnācija, šis gadījums vispār ir ļoti nekorekti pievilkts pie infekciju slimībām.

Pie tam, kurš ārsts reāli patiešām ir uzņēmies atbildību par vakcinācijas izraisītajām sekām!? Un tieši kā tas ir izpaudies!? Un kurš ārsts vispār reali ir uzņēmies atbildību vispār!?

Kas attiecas uz "varēja dzīvot ilgi un laimīgi!", parunājiet ar savu kolēği Pēteri Kļavu, ne jūsu varā tas ir un ne vakcinācija to nosaka! Mēs nezinām kāpēc mēs nākam šai pasaulē un mēs nezinām, kāpēc mums jāaiziet. Mēs nezinām, kāpēc viens piedzimst pārtikušā ģimenē, otrs dzērājģimenē, mēs tapat arī nezinām, kapēc viens jau piedzimst kropls un slims, bet otrs kropls paliek savas dzīves laikā. Laikam jau tomēr nevaram visu izskatīt caur vienu prizmu un atcerieties augstās kundzes un kungi ārstu halātos - jūs varat arī kļūdīties un iespējams tiesi tie cilvēki, kuri neļauj vakcinēt savus bērnus, patiesībā pasargā tos no lielas civilizācijas katastrofas!

Mana dziļa pārliecība, ka katrs vecāks, lai kādu izvēli arī būtu veicis, vai potēt, vai nepotēt savu bērnu, dara to ar vislabākajiem nodomiem, vēloties pasargāt savu bērnu. Un paldies Dievam, likums viņiem to pilnībā atļauj.

--------------------------------------------------------------------------

Eiropas Padomes Ministru komitejas 1997. gada 4. aprīlī pieņemtās Konvencijas par cilvēktiesību un cieņas aizsardzību bioloģijā un medicīnā ll nodaļā par PIEKRIŠANU, 5. pantā ir teikts: „Iejaukšanās cilvēka veselībā var tikt veikta tikai pēc tam, kad attiecīgā persona tikusi informēta un brīvi devusi piekrišanu to veikt. Šai personai iepriekš jāsaņem atbilstoša informācija par iejaukšanās mērķi un raksturu, kā arī par tās sekām un risku. Attiecīgā persona jebkurā laikā var brīvi atsaukt piekrišanu.” Pēc definīcijas vakcinācija ir iejaukšanās cilvēka veselībā.

--------------------------------------------------------------------------

Latvijā vecāku tiesības attiecībā uz vakcināciju nosaka Latvijas Republikas Ministru Kabineta 26.09.2000 pieņemto Vakcinācijas noteikumu 22.pants: ”Iedzīvotājiem ir tiesības izvēlēties vakcinācijas iestādi vai ārstniecības personu, kura veiks vakcināciju, kā arī atteikties no vakcinācijas, arī no aizbildnībā esošas personas vakcinācijas.” Savukārt ārstniecības personas pienākums ir pirms vakcinācijas informēt: - par vakcīnas efektivitāti infekcijas slimības profilaksē; - par vakcīnas aizsardzības efekta ilgumu un ieteicamo vakcinācijas atkārtošanu; - par organisma reakciju, kas var rasties vakcinējoties vai pēc vakcinācijas; - par profilakses pasākumiem, lai samazinātu iespējamo blakusparādību smagumu, un gadījumiem, kad nepieciešama ārstniecības personas palīdzība. Ārstniecības personas pienākums ir arī pirms katras vakcinācijas noteikt, vai nav kādas vakcinācijas kontrindikācijas.


https://www.bkus.lv/lv/content/atklata-vestule-par-profilaktisko-posu-nozimi?fbclid=IwAR2EBqRgCgyWzuruIkV3aPp3-TkzTT25m6vUDbsTjmW0zE3n8DtTMmAWs34


Imunologs Arnis Līcītis: "Gripas vakcīna pati par sevi, efektivitātes ziņā ir tikai 2%. Jūs varat nevakcinēties, un tikai 2% jūs saslimsiet un varat vakcinēties un 2% nesaslimt!"

https://www.youtube.com/watch?v=hW6RL6UmQnY&fbclid=IwAR2Tn0Cwu5XLQrq1Df1qi7RvrsqON2xgUyGXXuTNkOc6uQFxB26iZJvwXFc

Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:03  |  Skatīts: 2044x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ