Iesaku: /Sievietes, kuras skrien ar vilkiem/
"Stipra sieviete daudzējādā ziņā līdzinās veselīgai vilcenei: viņai piemīt nekļūdīgs instinkts, mūžīga gudrība un apbrīnojama drosme – īpašības, ko dāvājusi Pirmatnējā Sieviete. Diemžēl aplamas kultūras normas un vērtību sistēmas šo pirmatnējo spēku ir apspiedušas un nicinājušas tik ilgi, ka mūsdienu modernā sieviete biežāk jūtas pazudusi, apdraudēta un vāja, nevis iekšējas pārliecības un drosmes iedvesmota."
“Pirmatnējās Sievietes prombūtnē sievietēm nav ausu, lai sadzirdētu savu sirdsbalsi vai saklausītu skaņas, ko rada iekšējo ritmu saviļņošanās. Bez viņas klātbūtnes sievietes iekšējo dzirdi slāpē kāda rēgaina roka un daudzas mūža stundas paiet stindzinošā garlaicībā vai tukšā sapņošanā. Viņas prombūtnē sievietes zaudē pārliecību par savas dvēseles spēku.”

„..mēs tikām mācīti kaunēties par savām ilgām.”.
Kā atjaunot saikni ar dabisko būtību? Lasot ceļa zīmes, kas ieaustas sensenās pasakās, mītos un teiksmās. Atkodētas un izskaidrotas, tās atklās jums Pirmatnējās Sievietes pēdu nospiedumus. Sekojiet tiem! Vienalga, vai esat veiksmīga vai neveiksmīga sieviete, mājsaimniece, māksliniece vai uzņēmēja, – šī grāmata ir jūsu atslēga uz īsto dzīvi, uz zinīgas, spēcīgas un savvaļīgas sievietes pasauli."
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:06  |  Skatīts: 2030x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ