Kā efetīvi cīnīties ar COVID19 vīrusa izraisītajiem simptomiem un neiedzīvoties komplikācijās!?


 
Tātad, vīruss nekad nesākas plaušās, tas no augšas - mutes, deguna, pa kurieni iekļuvis, laižās uz leju - uz plaušām. Viņa mērķis ir elpvada epitēlija šūnas. Mūsu uzdevums ir apturēt to un neļaut tam aiziet tālāk par mutes un deguna dobumu. Tas ir mūsu spēkos pilnīgi noteikti.
 
Vīrusam nepatīk karstums, tāpēc ir jādzer daudz karstas (virs 30°) tējas un c-vit bagātus dzērienus.
 
1.temperatūru līdz 39 grādiem nevajag dzīt nost, kad iet augstāk par 39.5, tad aukstums pie galvas, uz sprandas un aknas. Ideāli der ventilātors, tas tC nodzen ātri un efektīvi (šo metodi lietojām reanimācijā).Kā cīnīties ar augstu temperatūru: https://kristineliepina.lv/593-ka-cinities-ar-augstu-tc-berniem-un-izvairities-no-hipertermijas-krampjiem-ar-alternativam-metodem/
 
2.karsti dzērieni 4x dienā 500ml, vai 8x pa 250ml virs 30 grādiem (tādu mierīgi var iedzert), var taisīt no upeņu, aveņu zaptes, citrons, laims, zāļu tēja ar medu arī derēs. Ja nekā tāda nav, tad var dzert vienkārši karstu medusūdeni, var arī bez medus, galvenais karstu. Vīrusam nepatīk karstums.
 
3.ja ir iekaisis kakls, skalot 4x dienā ar sālsūdeni 1 tējkarote uz glāzi silta ūdens, kamēr tukša glāze. Pēc skalošanas izsmērē kaklu ar lugola šķīdumu kārtīgi (ir parastajās aptiekās, nav dārgs un ir ļoooti efektīvs), pēc lugola 30 min. neko nedzert un neēst. Starplaikos pa 10 pilieniem propolisu eļļā pilināt kaklā un (degunā).
 
4.degunu arī skalo ar sālsūdeni, bet ja nevar iešņaukt paštaisīto, tad jānopērk aptiekā jūras ūdens (tumši zilais) un kārtīgi jāizšņaukājas, ko nevar dabūt uz āru, to velk uz iekšu, pēc iespējas nerīt nost, bet spļaut podā. Degunu šņaukt tualetes papīrā un sašņaukātos papīrus arī podā. Pēc kārtīgas deguna apstrādes, sapilināt to pašu propolisu eļļā lai ietek dziļi aizdegunē. (Pudelīte ir bez pilinātāja, tāpēc jāpiepērk pipete.) Degunu šādi apstrādā 2-4x dienā, atkarībā no simptomiem. Ja ir kārtīgas iesnas, tad 4x vajadzēs.
 
5.Ja ir arī pievienojies klepus. Daudz jādzer karsts šķidruma, lai epitēlijs mitrinās un veicinās tā atdalīšanās. Elpot kumelīšu tvaikus (kumelītes var arī nopirkt aptiekā), lai veicinātu atklepošanos. Vismaz 2-4x dienā. Lai veicinātu atklepošanos ir ieteicams arī lēnām pavingrot, derēs visi vingrojumi, kur galva iet uz leju. Vajag to 'dīķi' saskalot, vienkāršiem vārdiem runājot un tad pasēdēt noliecoties uz leju, lai gravitācija velk to visu zupu uz āru. Vecās, labās fizioterapijas metodes klepus un saaukstēšanās slimību ārstēšanai un profilaksei.
Bet tas būs drusku vēlāk, kad iekaisušais epitēlijs jau sāks lobīties un klepus sāks palikt produktīvs, sāks atklepoties. Klepum var pasūkāt arī mukaltīnu. Pelašķu tēja ar medu, rutks ar medu, sīpols ar medu ... iemetīšu pāris linkus vēl uz tautas medicīnas receptēm pret klepu un homeopātiju. Protams bankas, sinepju plāksterus, ja būtu kas uzliek, būtu vispār lieliski. Ja nav kas māk uzlikt bankas un plāksterus, var piparu plāksteri nopirkt aptiekā un pats sev uzlīmēt. Pats galvenais ir daudz dzert karstus dzērienus un čurāt :) . Pret klepu ar tautas medicīnas līdzekļiem. https://kristineliepina.lv/420-pret-klepu-—-ar-tautas-medicinas-lidzekliem/
 
6.Par ēšanu var nepārdzīvot, organisms labāk atveseļojas bada stāvoklī, jo tad visus savus spēkus var veltīt paš dziedināšanai. Galvenais dzert daudz 3-4litri dienā būtu ideāli. Ja tomēr gribās ēst, tad ātri un viegli sagremojamu, vitamīniem un šķiedrvielām bagātu pārtiku.
 
7.Vēl vismaz 3x dienā vajag ieskriet vēsā, bet ne aukstā dušiņā, tas veicina atveseļošanos, jo toksīni, ko organisms lielā daudzumā izmet uz ādas, neļauj elpot un attīrīties organismam caur ādu, un ar to kavē atveseļošanās procesu. Šāda duša ļoti labi palīdzēs arī pie augstas temperatūras.
 
8.tiem, kas nebaidās pielietot arī homeopātiju, šeit mājas aptieciņa ātrai simptomātiskai palīdzībai.
 
9.ja kādam ir saglabājusies vecā labā kvarca lampa, būtu īstais laiks slēgt iekšā. https://kristineliepina.lv/494-veca-laba-kvarca-lampa-jeb--kalnu-saulite-/
 
10.ja dikti sāp galva, var veikt arī zarnu trakta detoksikāciju ar parasto aktīvo ogli. Sakožļā 10 ogles uz nakti un norij uzdzerot glāzi ūdens. Tas ļaus pa nakti uz zarnu trakta virsmas izmestos toksiskos atkritumus absorbēt oglē un izvadīt ārā, neļaujot tiem uzsūkties asinsritē un izsaukt galvassāpes.
 
11.ja kādam mājās ir 'scenar' iekārta, arī tā ir jāliek lietā nekavējoties. (bet to jau, kam tā ir, noteikti zināt paši! :) )
 
12.un tad vel tie paši vecie, labie ieteikumi, kurus jau rakstīju priekš gripas "sirds dziednīcā" https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2347315488823395&id=1855150591373223
13.C-vitamīns lielās devās (arī manā praksē pārbaudīts) ir pie šī vīrusa noderīgs. Kāds Kīnas ārsts dalās pieredzē par to, ka Ķīnā ir dokumentēti 50 vidēji smagu un smagu ar COVID19 slimu pacientu gadījumi, kad ir ticis dots vitamīns C intravenozi - 10-20g diennaktī i/v infūzija 8-10 stundu laikā. Vienā ļoti smagā gadījumā - 50g (5000mg) 4 st laikā. Neviens no šiem 50 pacientiem NAV nomiris.(paldies Marika ka patulkoji)
 
 
15.Slimības vēsture un ieteikumi saslimšanas gadījumā no pasaules vadošajiem pulmanologiem.
Divos vārdos vēlreiz par koronovīrusa paveidu COVID19. Vīruss pats nevienu nenogalina, cilvēki, kas nomirst, nomirst no vīrusa izsauktas komplikacijas, bakterialas infekcijas plaušās - plaušu karsoņa. Vīruss ir bīstams ar to, ka pa tā plosīšanās laiku, tas "nograuž" elpceļu imūnšūnas - limfocītus un tad, kad tās ir nepieciešamas baktēriju novēršanai, to vienkārši vairs nav. Tāpēc no šīm komplikacijām cieš tieši cilvēki ar jau vāju imunitāti. Visbīstamākās ir 7-9 diena, jo bakteriālā infekcija savu pīķi sasniedz tieši šajā laikā, kad cilvēks var aiziet pāris h laikā. (Itāļu ārstam Urbani, sākās plaušu tūska lidmašīnā no sars, kas ir radniecīgs vīruss covid un noris līdzīgi. Vajadzēja 3h, lai izraisīta vīrusa sekas šim ārstam beigtos letāli, slimnīcā, intensīvās terapijas nodaļā.) Tāpēc, pat ja esat ar vīrusu izslimojis vieglā formā, turpiniet vērot, lai nepastiprinās klepus un nepievienojās elpošanas grūtības!!! Tas ir patiesi bīstams mirklis. Šis lodziņš ir ļoti, ļoti īss!!! Kas mums ir jādara? - jāstiprina imunitāte, jāizvairās no vīrusa, paliekot majās, cik iespējams, jāsargā savi vecāka gadagājuma cilvēki un jācīnās visiem spēkiem, ja esat to noķēruši, lai tas nenokļūst elpceļos. Kā to izdarīt, jūs jau zināt, zemāk ir daudz ieraksti, atrodiet sev piemērotākās metodes un TURAMIES!!! Un ievērojie, ar šo vīrusu gandrīz nemaz neslimo bērni! Tas nozīmē, ka jauni, stipri organismi pārcieš to ļoti labi. (papildināts 25.03.20)
 
16.Ingveru, medu un kurkumu pret koronovīrusu! Pārbaudīts Indijā! (Oļegs Genadjevičs Torsunovs) (papildināts 26.03.20)
 
Fotto saldētas upenes no mana dārza, lielisks C-vit avots 🍋🍋🍋!
 
Esiet veseli!
 
Iespējams, tiks papildināts ...

Lai nebūtu nekādi pārpratumi, paskaidrošu:

Es esmu medmāsa ar 12 gadu pieredzi bērnu reanimācijā, esmu reģistrēta ārstniecības persona ārstniecības personu reģistrā, medicīnas fizikas maģistrs, medicīnas tehnoloģiju inženieris un arī sertificēts dziednieks.

Tātad, paskaidrošu tiem, kas nezina, tieši medmāsas dara visu to aprūpes darbu pie slimniekiem - dod zāles, smērē smēres, liek sistēmas, bankas, plāksterus utml, kā arī tieši medmāsas var ieteikt bezrecepšu zāles slimniekiem pēc saviem ieskatiem, ar to viņas arī ir BEZRECEPŠU, jo ir paredzētas brīvai iegādei pēc pieprasījuma katram. Medmāsas ir arī tās, kas veic visa veida kopšanas darbu un iesaka slimniekam kā labāk apkopt sāpošu  kaklu, brūces, arī pēcoperāciju brūces, kā palīdzēt atkrēpoties, kādas nemedikamentozas metodes lietot pie temperatūras, kādā pozīcijā gulēt, lai mazāk mocītu klepus, kā izvēlēties pareizos pretizgulējumu līdzekļus, kruķus, spieķi, piemērotu apģērbu uc palīglīdzekļus utml ...). Resp, medmāsa ir visu laiku kontaktā ar slimnieku un tieši viņa ir tā, kas pirmā pamana visas izmaiņas un izvērtē, ka pacientam piemēram nu gan ir jau laiks antibiotikām, vai citām nopietnākām zālēm. Tad medmāsa sūta pacientu pie ārsta, vai ārstu pie pacienta, lai tiktu veiktas papildus izmeklēšanas un pacientam tiktu piemeklēti atbilstoši ārstniecības līdzekļi. Šis raksts pilnībā atbilst manām kompetencēm. Šajā raksta es dalos savā pieredzē ar metodēm, kuras pielietoju gan savā ģimenē, gan citu dziedināšanai un kuras ir devušas lieliskus rezultātus manā praksē.

Bet īpaši vēlos piemetināt, ka šīs visas metodes ir pilnīgi pieejamas arī katram cilvēkam mājas apstākļos, tev nav jābūt ne ārstam, ne medmāsai, ne dziedniekam. Mūsu veselība ir tikai mūsu pašu rokās, un tās ir mūsu tiesības, es pat teiktu, ne tikai tiesības, bet arī pienākums! Pienākums pret sevi, saviem berniem, saviem vecākiem, saviem draugiem, savu zemi un cilvēci.

Atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas (PVO) 1948. gadā pieņemtajai definīcijai:

"Veselība ir viena no cilvēka pamattiesībām, tā nav tikai slimības neesamība, bet pilnīga fiziska, garīga un sociāla labklājība, kā dzīves kvalitātes, personīgās un ģimenes labklājības pamats."

Izejot no hipotēzes, ka veselība ir cilvēka normāls fizioloģisks stāvoklis, visa veida labklājība ir mūsu mērķis, kas nozīmē, ka ja būsim absolūti veseli, mūs pavadīs arī materiālā labklājība, bez kuras neapšaubāmi, šeit uz zemes iztikt nevar.

Šeit paustā informācija ir mana dziļa pārliecība un es neatkāpšos no tās un neliekšos neviena priekša, kamēr vien dzīvošu! Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem, to Dievs ir vēlējies, sūtot mani uz šo zemi un es to darīšu un jo lielākus šķēršļus man liks, jo ar lielāku sparu un entuziasmu es strādāšu cilvēces labā.

 

"Viņi mēģināja mūs norakt, bet nezināja, ka mēs esam sēklas ..."

 

LAI MIERS UN VESELĪBA KATRĀ MĀJĀ!

 


Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 10. pants pasludina, ka ikvienam ir tiesības brīvi paust savus uzskatus. Šīs tiesības ietver uzskatu brīvību un tiesības netraucēti saņemt un izplatīt informāciju un idejas bez iejaukšanās no sabiedrisko institūciju puses un neatkarīgi no valstu robežām.
Šīs tiesības nosaka arī LR Satversmes 100. pants, un tas ir pamats ikviena cilvēka brīvībai paust savus uzskatus, nebaidoties no ierobežošanas, sodīšanas vai vajāšanas.
CENZŪRA IR AIZLIEGTA!!!
Komentāri (0)  |  2020-03-26 09:08  |  Skatīts: 28504x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ