99% mūsdienu mirstību sastāda tikai tas, ka cilvēks ir vērsies pie ārsta.
Mūsdienu medicīna ir nogalinājusi tik daudz cilvēku, cik nav nogalinājuši visi diktatori kopā ņemti. 99% mūsdienu mirstību sastāda tikai tas, ka cilvēks ir vērsies pie ārsta. To es jums saku kā medicīnas profesora dēls. Mūsdienu medicīna iznīcina miljoniem cilvēku, vajag tikai nokļūt slimnīcā - tur izkropļos līdz nāvei! Jums tur izdomā diagnozes, nodod no rokas rokās, jūs tur indē ar farmāciju, veic dārgas operācijas - ar jums tur dara visu, kamēr jūs nenosprāgstat! Un par to no jums izsūc naudu, to zina visi pieaugušie, ka tur nedrīkst pat iekšā iet, jo medicīna ir maksas pasākums. Jūs tikai padomājiet, jūs aizejat pie cilvēka, kurš saņem no jums naudu pie nosacījuma, ka jūs esat slims un tāda cilvēka rokās jūs pilnībā ieliekat savu veselību! Tur jau ir jābūt pilnīgam idiotam, lai domātu, ka viņš jūs izārstēs! Jūs saprotiet pareizi šo - mūsdienu ārsts no jums saņem naudu tikai tad, ja jūs esat slims! Un tas ir mūsdienu medicīnas princips un tā saucas Parcelza medicīna https://lv.wikipedia.org/wiki/Paracelzs , pirms tam bija Galēna medicīna https://lv.wikipedia.org/wiki/Gal%C4%9... .

Medicīna nedrīkst būt maksas, medicīna nedrīkst būt ķīmiska, medicīna drīkst būt tikai dabiska - dabiskās zālītes, minerāli, ķirurģija (Galēns pats bija ķirurgs Aleksandrijas gladiātoru skolā.). Tieši pie šīs medicīnas mums ir jāatgriežas un tieši šādas ir tās reformas, kas būtu jāveic medicīnā! Būtu jāņem labākie Paracelza medicīnas kadri, kuri ir ar mieru noslaucīt visu šo ārprātu ar kuru viņi šobrīd nodarbojas, lai viņi jau varētu strādāt Galēna medicīnas ietvaros, bez nekādas ķīmijas, izmantojot tikai naturālo medicīnu. Daļa no Galēna medicīnas ir iekļāvusies arī Paracelza medicīnā. Piemēram rokas lūzums, jūs domājat, ka šinu, ģipšu uzlikšanu un kaulu imobilizāciju ir izdomājusi mūsdienu medicīna? Nē, to zināja jau tūkstošiem gadu pirms mums. Tieši šī arī ir Galēna medicīna. Jo visiem dzīves gadījumiem mums ir doti dažādi augi. Piemērm penicilīns ir meli - tā ir īsta inde mūsu organismam. Es jums tūliņ uzskaitīšu īstos, dabiskos antibiotiķus - tas ir jods, kas ir jauna valrieksta un čačas https://lt.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ca%... uzlējums, bišu propoliss, bišu maize, medus, dzērvenes, mārutki, ķiploki, sīpoli, baziliks, ingvers, kanēlis, eikalipts, krustnagliņas, lauru lapas, ābolu etiķis uc ...

Un tos visus penicilīnus mums ir iesmērējusi mūsdienu medicīna, mūsdienu saucamie ārsti no Paracelza medicīnas un penicilīns ir nogalinājiis milzums daudz cilvēku, kaut vai tagad redzam sekas uz meticilīnrezistento baktēriju izraisītajām infekcijām. Aizvien pieaugošās rezistences dēļ visas izstrādātās antibiotikas var kļūt nederīgas, padarot neiespējamas pat visvienkāršākās operācijas. Antibiotiku rezistence ir „lielākais globālais drauds” cilvēku veselībai. Par to brīdina pat pati Pasaules Veselības organizācija (PVO). Savā jaunākajā ziņojumā PVO norāda, ka baktēriju rezistence pret antibiotikām arvien pieaug. Ja pagātnē, lietojot antibiotikas, varēja novērot efektivitāti gandrīz vienmēr, mūsdienās vairākās valstīs daļa no tām vairs nav iedarbīgas pat vairāk nekā pusē gadījumu. Un tas nozīmē totālu imunitātes sabrukumu visā sabiedrībā kopumā. No turienes arī HIV un citas infekcijas ... Jo kas tad ir HIV, tas ir (no angļu: Human immunodeficiency virus), jeb Akūts cilvēka imūndeficīta vīruss. Tas ir kad organisms pārstāj cīnīties ar ienaidnieka uzbrukumiem (infekcijām, vēža šūnām, iebrucēju ar svešu DNS). Un to visu izraisījušas ir vakcīnas, antibiotikas un cita ķīmija ar ko tiek pičkāti (autora leksika) bērni jau no agras bērnības. Ievērojiet, ka HIV uzradās tieši Āfrikas reģionā, kur uz iedzīvotājiem kā reiz tika izmēģinātas visas šīs rietumu vakcīnas. HIV ir antibiotiku un vakcīnu kopprodukts, kā rezultātā organisms pārstāj cīnīties ar slimībām. HIV tas nav infekcija un pat ne geji ar lezbietēm, HIV tie ir ārsti. Tieši ārsti pataisa cilvēkus par invalīdiem, kuri nespēj vairs cīnīties ar ārējās vides uzbrukumiem.

Jūs tikai padomājiet kādus tik palīglīdzekļus medicīna nelieto - agresīvus ķīmiskus līdzekļus, aborta materialu, transplantoloģiju, narkotikas. Aptieku tīkli ir visīstākā narkomafija. Katrā aptiekā ir pieejama ķīmija, kuru sajaucot var iegūt narkotiskas vielas, kas formāli ir dažādas zāles, bet patiesībā visīstākās narkotikas. Kā jūs domājat, no kurienes tad LSD un citas ķīmijas ražotāji (krokodils uc..) ņem tās komponentes viņu pagrīdes ražošanai!? Protams aptiekās!!! Un šie visi produkti nogalina miljoniem bērnu! Tāpēc ziniet - aptiekās nav nekā veselībai derīga! Ja nu vienīgi bindes, elastīgās saites, jods, ogle un vēl dažas lietas.
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:36  |  Skatīts: 2035x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ