KAS ŠAJĀ VIENĀDOJUMĀ-ĻAUNĀ INFEKCIJA IZRAISA SASLIMŠANU, BET VAKCINĀCIJA PASARGĀ-NETIEK ŅEMTS VĒRĀ?


Es pati esmu bijusi vakcinācijas piekritēja, jo tas taču ir zinātniski! Atceros, cik sajūsmināta par to biju, kad kādā ceturtajā klasē par to pirmo reiz izlasīju kādā grāmatā. Mans prāts to pieņēma un tam ticēja. Mana ticība vakcīnām bija tik liela, ka pieaugušā vecumā pat pēc divām nelaimīgām gripas vakcinācijām, kad abas reizes smagi saslimu, es joprojām turpināju vakcinēties pret citām saslimšanām. Man pat bija izgatavotas atgādnes, lai pēc 10 gadiem neaizmirstu par difteriju un stingumkrampju poti, kā arī par kārtējo ērču encefalīta revakcināciju. Savas veselības problēmas, kas man radās es nesaistīju ar saņemtajām vakcīnām. Kad dzirdēju viedokļus par problēmām, kas rodas bērniem pēc vakcinācijām, sāku pētīt šo jautājumu, tomēr man toreiz pietrūka informācijas, lai pieņemtu sev izsvērtu un skaidru lēmumu. Kad pienāca bērnam kārtējā vakcinācijas reize, sāku vaicāt pediatrei. Viņa neieklausījās un autoritatīvi nosūtīja mani ar bērnu uz vakcināciju.

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 09:20  |  Skatīts: 1781x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Parunāsim par vakcināciju, jeb atbilde BKUS par profilaktisko pošu negatīvo pusi.


Bērnu slimnīca apgalvo, ka saņemt slimību profilaksi ir katra bērna tiesības, par ko es viņiem pilnībā piekrītu. Nepiekrītu tikai viedoklim, ka vakcinācija ir vienīgā un pareizākā profilakse. Gribētos uzsvērt, ka bērnu tiesības (vecāku tiesības nodrošināt savam bērnam) ir arī izvēlēties citus profilakses veidus!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:03  |  Skatīts: 1976x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Vakcinācijas ēnas puses."


Mēs esam kustība "Norūpējušies vecāki" un vēlamies līdzdalīt ikvienam to, ko esam atzinuši sev un saviem bērniem par labu esam. Šoreiz līdzdalam semināra "Vakcinācijas ēnas puses" videoierakstu.

1.daļa "Es, kā vecāks, gribu zināt, ko piedāvā manam bērnam veselības veicināšanai."

...
Komentāri (0)  |  2018-05-31 18:27  |  Skatīts: 2454x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Beidzot ir oficiāli atzīts, ka vakcīnas izraisa autismu!!!
Lielbritānijas valsts iestāžu ierēdņi jau 30 gadus ir maldinājuši vecākus par riskiem, kas saistīti ar bērnu vakcinēšanas programmu, slēpjot un ignorējot pētījumus, kas pierāda, ka vakcīnas, piemēram, pret masalām, cūciņām, masaliņām (MMR), var izraisīt paliekošus bojājumus vai pat nāvi.

...
Komentāri (0)  |  2017-12-05 01:07  |  Skatīts: 1934x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Obligātās vakcinācijas likumu Kalifornijā, Džims Kerijs nosauc par "Valdības fašismu" !!!Būtībā šis likums ir tiešs cilvēktiesību pārkāpums !!!

Konvencija par cilvēktiesību un cieņas aizsardzību bioloģijā un medicīnā:
1. Ikvienam ir tiesības uz to, lai tiktu respektēta viņa privātā dzīve attiecībā uz informāciju par viņa veselību.
...
Komentāri (0)  |  2015-07-13 04:20  |  Skatīts: 1348x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecākiem tas nav jāzina ! Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju ?Šis ir Lielbritānijas piemērs, kā valsts iestādes slēpa satraucošu informāciju par vakcīnu drošumu. Sabiedrības rīcībā nonāca slepenu komitejas sanāksmju protokoli, kuros fiksēti svarīgi lēmumi. Mums, protams, gribētos domāt, ka tā notiek visur citur, tikai ne Latvijā. Šī ir viela pārdomām.
...
Komentāri (0)  |  2015-07-11 09:07  |  Skatīts: 1438x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Itālijā pēc gripas vakcīnas miruši jau 13 cilvēki, kuri iespējams ar gripu pat nebūtu saslimuši ...


Grūti teikt kā būtu labāk - mirt no slimības, vai no vakcīnas pret konkrēto slimību, tomēr vienu var teikt pilnīgi droši - nevakcinējoties pastāv lielāka iespēja ar šo slimību nesaslimt nekad !!!


Vakcīnas sastāva tā saucamajā “darbīgajā daļā” ietilpst aktīva viela, kas, pēc vakcinētāju apgalvojumiem, veidojot antivielas, ierosina imūnās sistēmas atbildes reakciju: dažas vakcīnas satur veselas, nedzīvas baktērijas vai vīrusus, citas - dzīvus, novājinātus, vēl citas - baktēriju vai vīrusu daļas.

...
Komentāri (0)  |  2015-02-18 09:36  |  Skatīts: 1250x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


DABISKĀ HIGIĒNA


VESELĪBA IR VESELĪGA DZĪVESVEIDA REZULTĀTS. NEVESELĪGA DZĪVESVEIDA REZULTĀTS JEB SEKAS IR SLIMĪBA. NELIKVIDĒJOT CĒLOŅUS, NAV IESPĒJAMS LIKVIDĒT SEKAS.

Kā atbilde uz medikamentozās ārstēšanas nespēju atbrīvot cilvēkus no slimībām ir veidojusies Dabiskās Higiēnas mācība*un kustība. Tā savu nosaukumu guvusi no sengrieķu ārstniecības dieva Asklēpija meitas Higiejas vārda. ...
Komentāri (0)  |  2015-01-25 06:25  |  Skatīts: 2100x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēsturiski fakti, kas izmainīja oficiālās medicīnas kursu ..., vai meli uz kuriem balstās arī vakcinācijas teorija ...


Žurnāls "Psiholoģija Mums", 2006 Nr.2 (59.-65.lpp.)

Autore: Aelita Folkmane - Burgere.

"Mēģinājums parādīt daudzdimensiju panorāmu nelielā žurnāla rakstā ir līdzvērtīgs mēģinājumam pārrakstīt daudzu biezu sējumu saturu uz pastmarkas. Tomēr uzdrošināšos vismaz nedaudz aizsākt sarunu par šo tēmu..."

...
Komentāri (0)  |  2015-01-07 23:04  |  Skatīts: 2083x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunā reliģija - medicīna un viņu dievs vakcīna .., jeb kā mēs esam zaudējuši veselo saprātu, uzticot savas dzīvības pasaules manipulatoriem !!!


Kārtējo reizi masu medijos parādījušies sirdi plosoši vakcinētāju teksti no sērijas «bērniņš uz nāves gultas tāpēc, ka nebija vakcinēts» un «cik vecāki neapzinīgi, ka neizmanto savas tiesības bērnu vakcinēt». Šādi teksti bija gaidāmi – kā jau tradicionāla vakcinētāju reakcija uz aktīvāk paustu informāciju par reālajām vakcinācijas problēmām.

...
Komentāri (0)  |  2015-01-05 08:51  |  Skatīts: 1488x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |