Jēdzieni vara un smadzenes, ir gandrīz nesavienojami.


Jēdzieni vara un smadzenes, ir gandrīz nesavienojami, jo vairumā gadījumu, tas, ko dara vara, nav nekādā mērā savietojams ar smadzenēm un vairums darbībās veselā saprāta pazīmes nav novērotas. Un visus tas ļoti uztrauc. Tas ir ļoti aktuāls temats, tāpēc, ka tas, kas pietrūkst varai, ir tas, kas pietrūkst smadzenēm. Un tas ir ļoti savdabīgi, jo tiem, kuriem ir smadzenes, gribetos vairāk varas un tiem, kam ir ļoti daudz varas, parasti gribās lai būtu vairāk smadzeņu.

...
Komentāri (0)  |  2018-04-17 07:14  |  Skatīts: 1638x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ASV šodien pat neslēpj, ka izskata visu pasauli kā akciju sabiedrību, kurā tie ir lielākās akciju paketes turētāji.


"... Jēdzienam 'bads' jau labi sen nav nekā kopēja ar to priekštatu, ko par šo jēdzienu domā lielākā cilvēces daļa. Ar to pārtikas daudzumu, kurš tiek saražots, pietiktu, lai pabarotu ikvienu pasaulas iedzīvotāju un bads rodas viennozīmīgi politisku iemeslu dēļ, ne tādēļ, ka nebūtu iespējams nogādāt pārtikas produktus un tīru ūdeni nelaimes skartajās vietās.

...
Komentāri (0)  |  2018-04-17 06:10  |  Skatīts: 1764x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


III Pasaules karā uzvarētāju nebūs.
ASV ekonomists, finansists, žurnālists, bijušais Reigana valdības finansu ministra vietnieks, bijušais Wall Street Journal redaktors, ekonomikas profesors vairākās universitātēs, vairāku godalgu saņēmējs finansu jomā Paul Craig Roberts:

...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:50  |  Skatīts: 1925x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mēs esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus var atņemt par nenomaksātiem komunālajiem...


-Vai Krima bija Ukraiņu, vai nebija?
-Vai Tu zini kā Kučma vinnēja otrajās velēšanās? Viņš aplīmēja visu Krimu ar skrejlapām: "Otrā valsts valoda - krievu!", un pēc tam uzmeta. Ir tāda tendence, tāda cilvēku grupa, kuri kā velns no krusta baidās no tā, ka krievu valoda varētu būt otrā valsts valoda, tāpēc, ka tieši uz tā turās visa amerikāņu politika.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:50  |  Skatīts: 1827x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Irinas Berežnojas piemiņai ... (25.10.2015).


"Maikls ļoti pārdzīvo, ka Sīrijā no krievu bumbām iet bojā ne pie kā nevainīgā amerikāņu nauda. Bet Maikl, ja nopietni, tad klausoties jūs, es vienkārši gribētu pateikt citu Hamptingtona citātu, ka rietumi ir iekarojuši pasauli nevis ar savu ideju, vērtību, vai reliģijas pārākumu, bet gan ar organizētās noziedzības pārākumu un diemžēl rietumu iedzīvotāji ļoti bieži par to piemirst, bet NErietumu iedzīvotaji to neaizmirsīs nekad. Ziniet, ir acīmredzami, ka mēs šodien esam liecinieki globālās pasaules kartības nomaiņai. Mēs par to esam daudz runājuši un jāatzīst, ka tīri diplomātiski pasaule jau ir nogurusi, ka valsts, kura ir radījusi ISIS, Alkaida, Guantanamo, valsts, kura vienīgā ir uzmetusi atombumbu uz civilajiem iedzīvotajiem Hirosima un Nagasaki, kura regulāri izved savas bruņotās intervences, organizē neskaitamas krāsainās revolūcijas visā pasaulē – un šī valsts māca visai pasaulei demokrātiju un cilvēku tiesību ievērošanu! Un protams, ir pienācis laiks tam darīt galu! Pie kā ar savu iejaukšanos jūs esat noveduši Ukrainu mēs arī varam vērot jau pietiekami ilgu laika periodu! Haotizācija pēc Irākas, Lībijas piemēra, kas pirmkārt jau tiek veikta lai destabilizētu Krieviju un tas ir acīmredzami! Kā piemēru mēs redzam velēšanu klaunādi, īsi pastāstīšu par to – tam vispār nav ne mazakā sakara ar demokrātiju un likumību, bet esmu pārliecināta, ka ASV un rietumi tās atzīs kā pašas likumīgākās un demokrātiskākās vēlēšanas, neskatoties pat uz to, ka pirmkārt 12 no 15 CVK darbinieku, pilnvaras ir beigušās jau 2014.gada 1.jūnijā, tātad uz prezidenta vēlēšanu rezultātu pasludināšanas brīdi ..."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:34  |  Skatīts: 1748x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pēdējā gadsimta izcilākais politiķis, pie tam apveltīts ar lielisku humora izjūtu!


-Es neattiecos uz Eiropas līderiem, vismaz viņi tā domā.

-Krievija iejaucās vēlēšanu gaita. Eksperti saka, ka neesot iespējams šos faktus izdomāt. Tur ir simtiem faktu pret Krieviju – IP adreses, pirkstu nospiedumi, kaut kādi kodi un visi tie norāda uz Krieviju un nav nevieni pierādījumi, kuri norādītu uz vēl kādu nebūt citu.

...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:02  |  Skatīts: 1884x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Brīvība, tas ir pamodināt slāpes un parādīt ceļu uz aku.


"21.gadsimts ir tas laiks kad cilvēks vislielākajā mērā var savienoties ar saviem iekšējiem resursiem, atklājot savus iekšējos noslēpumus un tai pat laikā, vislielākajā mērā tas viņam arī tiek liegts, jo no viņa ir noslēpts personības izaugsmes zināšanu kodolos. Viņš saprot, ka tas atrodas kaut kur blakus, bet nekādi nespēj savienoties ar to. Un jo šādu zināšanas ir vairāk, jo tās aiziet tālāk no viņa.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:50  |  Skatīts: 1817x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Korupcijas anatomija.


-Volfa kungs, man laikam jānoformulē jautājums savādak. Mēs ko, tiešām esam tik naivi? Mūsu ekonomiskā sistēma ir nepārtraukts pieaugums, tāpēc no kara nekādi nav iespējams izvairīties. To taču vajadzētu saprast!
-Šai sistēmai ir izdevies apmanīt cilvēkus un novirzīt tos no patiesības, jo šodien ir ļoti grūti saskatīt visas šīs saistības. Tas tačuu nemaz nav tik viegli, piemēram, ja mēģināt izskatīt Grieķijas trijnieku – viss, ko viņi dara, tas ir rada labvēlīgus apstākļus bankām un pievāc parasto iedzīvotāju naudu, bet mehānismi ar kuru palīdzību viņi to dara nepavisam nav vienkārši! Bet cilvēkiem visu laiku tiek iestāstīts, ka tās ir palīdzības programmas, kuras viņi realizē. Ja jūs man iedosiet 3.minūtes laika ....
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:12  |  Skatīts: 1866x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tiklīdz Assadu novāksim, caur Sīriju uz Eiropu palaidīsim lētu Kataras gāzi un izspiedīsim Gazprom.
Viens no maniem amerikāņu draugiem ceļo pa pasauli, ar visai neskaidriem mērķiem, atšķiras no citiem, maniem ārzemju draugiem ar brīnišķīgu humora izjūtu, pārsteidzošu vaļsirdību un precizitāti prognozēs. Sauksim to nosacīti par Devidu. Kad mēs pēdējo reizi tikāmies es viņam jautāju:
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 05:29  |  Skatīts: 2919x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kāpēc tauta mīlēja Staļinu?Jakovs Kedmins par Staļinu:

Vispār Krievija ir neiedomājama zeme, jo nav vairs neviena valsts pasaulas vēsturē, kura tā vēl mīdītu savu vēsturi, aplejot to ar samazgām un noslaukot tajā kājas. Nav neviena valsts vadītāja, kuru jūs nebūtu apmelojuši, izķengājuši, nebūtu apvainojuši visos grēkos un demonizejuši! Neviena! Tas ir viens no iemesliem, otrs iemesls, ka jūs pat nopietni nespējat paskatīties uz to, kas tas vispār bija, kāda ir mūsu valsts vēsture pirms pieciem gadim, pirms desmit, pirms divdesmit! Viss tiek pielīdzināts ideoloģijai, vai propogandai, neiedziļinoties būtībā kas tā vispār bija par parādību. Kā nu tas bija, tā tas ir un protams, jūs neuzzināsiet patiesību tagad.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:31  |  Skatīts: 2266x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] |