Gripas laiks - ko darīt?


 
Gripas vīruss iekļūst cilindriskajā epitēlijā (mutes un deguna gļotādā), tad šūnā, kur šūnas kodolā pārveido šūnas RNS un tālāk jau organisms producē gripas vīrusa daļiņas ar ātrumu 5x10 piecpadsmitajā pakāpē /stundā, ar asinsrites starpniecību tie izplatās pa organismu, iekļūst dziļi kapilāros (vismazākie asinsvadi cilvēka organismā – acīs, nierēs uc..) bojājot endotēliju (asinsvadu virsma), izraisot trombocītu skaita palielināšnos, līdz ar to arī paātrinātu asins sarecēšanu un trombu veidošanos, kas tālāk jau var izraisīt nopietnas komplikācijas ... Bez tam, gripas vīruss bojā arī nervu šūnas (slimniekam nepatīk gaisma, sāp acis) un imūnās sistēmas šūnas, neļaujot tai ātri reaģēt, atpazīt vīrusu un saražot antivielas pietiekamā daudzumā. Vīruss burtiski paralizē nervu un imūnsistēmu.
 
Ko darīt!?
 
1.Noteikti palieciet mājās, lai neaplipinātu citus un neturpinātu gripas izplatību, jo jau bez Jums pietiek to, kas to jau dara!
 
2.Simptomātiska iedarbība. Gripa parasti sākas strauji, sausā veidā, pirmajā dienā vienīgie simptomi var būt tikai augsta tC, drudzis, nespēks, galvas sapes, nepatika uz gaismu, izteikta kaulu laužšana. Šajā gadījumā vienīgais kas jums nepieciešams – ir miers, silta gulta, silta tēja, kāds pretsāpju līdzeklis pēc paša ieskatiem. Otrajā, trešajā dienā parasti pievienojas klepus, iesnas, ščavas, kakla sāpes un pārējie simptomi. Pievienojiet pretklepus sīrupus, pret to var lieliski cīnīties ar tautas medicīnas metodēm https://kristineliepina.lv/?a=420&m=1 , vai homeopātiju, kurā jūs atbalstu atradīsiet visu iespējamo simptomu gadījumiem https://kristineliepina.1s.lv/?a=56&m=1 . Deguna pilienu vietā es iesaku degunu skalot ar jūras ūdeni, jo lielākā daļa deguna pilienu veido spazmu deguna gļotādas kapilāros, tā paildzinot atveseļošanās laiku.
 
 
4.Obligāti uzturiet pietiekamu šķidruma daudzumu organismā. Dzeriet regulāri, siltus, spēcinošu, ar c- vitamīnu bagātinātus dzērienus, jo mazo kapilāru trombu risks ir ļoti augsts gripas gadījumā. Tas ir bīstami VISIEM iekšējiem orgāniem.
 
5.No ēšanas varat pilnīgi noteikti atteikties, lai organisms visus savus spēkus un enerģiju var veltīt atlabšanai. Ja tomēr izlemjat uzņemt maltīti, ēdienam jābūt pilnvērtīgam, viegli un ātri sagremojamam, kas ilgi neaizkavējas zarnu traktā. Tas var būt jogurts, spēcinošs buljons, kāds auglis. Un neaizmirstiet parūpēties par pietiekamu antioksidantu daudzumu! C vitamīns vismaz 2-3g dienā, vislabāk protams būtu dabīgais, tomēr ja tāds nav iespējams, tad lietojiet tādu, kāds ir pieejams. Ieteicami augļi un dārzeņi, kas satur C vitamīnu lielā daudzumā – kivi, citrons, upenes, dzērvenes uc..
 
6.Vakcīna. Gripas vakcīnas ir vai nu mazefektīvas, vai pavisam neefektīvas, jo gripas vīruss ļoti ātri maina savu struktūru un ir praktiski neiespējami paredzēt kāda štamma gripas vīruss būs nākošais. "Gripas vakcīna pati par sevi, efektivitātes ziņā sasniedz tikai 2%. Jūs varat nevakcinēties, un tikai 2% jūs saslimsiet un varat vakcinēties un tikai 2% nesaslimt!", tā imunologs dr.Lauris Līcītis.
 
7.Paaugstiniet savas imunitātes IQ ar Transferfaktorus saturošiem preparātiem, jo tieši imūnā sistēma būs tā, kas ātri izstrādās nepieciešamās antivielas tieši šim attiecīgajam gripas vīrusa tioam. Transferfaktors Trifaktor formula (iegūta no diviem avotiem -pirmpiena un olas dzeltenuma) „noķers” gripu pirmajās stundās un apturēs vīrusu vairošanos 12h laikā. Rezultātā Jūs būsiet vesels pāris stundu, vai diennakts laikā. (var iegādāties homeopātiskajās aptiekās https://www.homeopatiskaaptieka.lv) Neliels pieredzes stāsts: https://kristineliepina.lv/54-biezi-slimojosi-berni/
 
8.Gripa ir ļoti nopietna vīrusu infekcija, kas var izsaukt ļoti smagas komplikācijas, tāpēc obligāti izguliet to! 5 –7 dienas, ir normāls gripas izgulēšanas laiks.
 
Un neuztraucieties par naudu, ko nenopelnīsiet šajās dažās dienās, jo iztērēsiet krietni vairāk, ja būsiet spiests gulēt mājās un ārstēt gripas komplikācijas - plaušu karsoni, haimorītu, vai nieru mazspēju.
 
Un nobeigumā, atceramies, ka novārdzis organisms būs vislabākais gripas upuris, bet, ja cilvēks būs labi atpūties, regulāri paēdis veselīgu, līdzsvarotu maltīti, regulāri padzēries, ievēros veselīgu dzīvesveidu, izgulējies, psihiskā līdzsvarā, regulāri mazgās rokas, un pēc iespējas izvairīsies no vietām, kur sanāk kopā daudz ļaužu, tad gripai viņu neuzveikt. Un papildus pāris grami C vitamīna dienā, gripas laikā arī galīgi netraucēs!
 
Esiet veseli!
Komentāri (0)  |  2019-02-14 09:10  |  Skatīts: 5069x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ