mēs esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus var atņemt par nenomaksātiem komunālajiem...


-Vai Krima bija Ukraiņu, vai nebija?
-Vai Tu zini kā Kučma vinnēja otrajās velēšanās? Viņš aplīmēja visu Krimu ar skrejlapām: "Otrā valsts valoda - krievu!", un pēc tam uzmeta. Ir tāda tendence, tāda cilvēku grupa, kuri kā velns no krusta baidās no tā, ka krievu valoda varētu būt otrā valsts valoda, tāpēc, ka tieši uz tā turās visa amerikāņu politika.
-Labi, bet vai Krima bija Ukraiņu, vai nē?
-Jā, pēc 1954.gada bija.
-Vai 1975.gadā notika apspriede Helsinkos, ka robežas ir neaizskaramas?
-Jā!
Vai 1994.gada Budapeštas memorandumā tika izlemts, ka robežas ir neizskaramas?
-Jā!
-Tātad Krima ir Ukraiņu?
-Jā!
-Bet Kēnigsberga, tagadējā Kaļiņingrada pieder Krievijai, pareizi?
-Jā!
-Un Sahalīna arī pieder Krievijai, tā vēsture ir sakārtojusies. Tad kāpēc bija jānāk un jāpaņem Krima?
-Bet kāpēc tad Kosovā sarīkoja referendumu? Mums taču Krima bija autonoma republika, vai pareizi es saku?
-Jā!
-Vai viņiem bija tiesības rīkot referendumu?
-Nezinu, jāskatās konstitūcijā.
-Lūk, viņi sarīkoja referendumu un vairākums nobalsoja par pievienošanos Krievijai.
-Kā viņi sarīkoja šo referendumu, zem krievu automātiem ar zaļo cilvēciņu palīdzību!?
-Pagaidiet, zaļie cilveciņi jau neko nedarīja, nešāva. Galvenais kas bija, bija dota komanda no ASV, nelikt šķēršļus Krimas aneksijai, jo Amerikai bija vajadzīgs kompramāts pret Krieviju. Patiesībā to visu bīdīja ļoti lieli spēles spēlētāji un šajā spēlē valstu vadītāji, tai skaitā Putins, nemaz pārāk lielu lomu nespēlē.
-Labi, tātad Putinu ievilināja lamatās, ja?
-Jā, ir tāda tēma!
-Varu piekrist, šo versiju esmu ne vienu vien reizi dzirdējis! Tātad Putins aizgāja un ielika galvu šajā cilpā, okupejot Krimu?
-Tagad man sakiet, vai viņš Krimu fiziski okupēja, vai izdarīja to ar referenduma palīdzību? Viņš taču faktiski neko neokupēja!
-Nu kas tad ir referendums zem krievijas zaldātu automātiem? Tur taču bija 25000 krievijas karavīru!
-Ha, ha, ha ... klausieties, man tur dzīvo sievastēvs, viņš dzīvo Simferopolē ...
-Viņš ir par Krieviju!
-Jā, viņi visi ir par Krieviju! Viņi visi ir krievvalodīgie, viņi bija pret ukrainizāciju, kuru viņiem uzspieda, viņi nesaprata šo valodu ... šī valoda ir trīskārt laba, bet viņi viņu nesaprata, viņi nesaprata to jurisprudencē, viņi nesaprata to matemātikā, zinātnēs, viņi nesaprata to valodu ...
-Un viņiem to uzspieda un nenāca uz kompromisu!? Piekrītu! Nu labi, bet vai Jums priekš pilnas laimes Krima un Dombass ir vajadzīgi Ukrainas sastāvā?
-Man ir pilnīgi vienalga! Man ir sava iekšējā planēta, sava iekšējā pasaule, iekšējā sajūta un nekur man nekas nepieder - tikai manī. Tāpēc, ka mēs šodien esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus mums var atņemt par nenomaksātiem komunālo pakalpojumu rēķiniem. Tātad, jo tālāk, jo vairāk mēs savā zemē jūtamies kā īrnieki uz svešas zemes! Un tu vēl runā par patriotismu! Mums šeit nekas nepieder, tas viss pieder onkuļiem tur augšā - vienam pieder elektro apgādes uzņēmums un viņš kā grib, ta griež mums rokas ārā, otram pieder gāze un viņš dara ko un kā grib ... par kādu vispār patriotismu šeit var būt runa!?
-Tātad, tu gribi pateikt, ka mēs esam īrnieki savā zemē?
-Ja, tieši to es gribu pateikt! Mums valdībā, parlamentā un vēl viskautkur cīnās par mūsu tiesībām, bet valdība eksistē pati par sevi un tikai tāpēc lai pašapbagātinātos, bet mēs te esam it ka tā starp citu, saproti!? Mēs ejam uz klusu, lēnu izmiršanu, tas arī viss!!! Un vai tad arī šajā aspektā tu turpināsi teikt, ka tās ir Putina izdarības?
-Nē, nē, tās ir mūsu oligarhu, pie varas esošo un bagāto ļaužu izdarības, es pilnībā tev piekrītu!

Fragments no:
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:50  |  Skatīts: 1737x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ