Sešas organisma intoksikācijas stadijas.


1.stadija.
Gandrīz visi mūsu orgāni un sistēmas veic organisma detoksikāciju – nieres, aknas, zarnas, plaušas uc. Asaras, sviedri, menstruācijas, urīns, iesnas, klepus – tie visi ir dabiskās detoksikācijas veidi. Kad organismā ir paaugstināts toksīnu daudzums, pastiprinās izdalīšanās procesi, pirmkārt - sviedri. Kad notiek organisma piešlakošanās, tas sāk aizsargāties un bieži vien šo aizsardzību mēs saprotam kā slimību un steidzīgi sākam novērst tās simptomus – pazemināt temperatūru, lietot deguna pilienus, pretiekaisuma preparātus, nomākt svīšanu ar dezodorantiem un antiperspirantiem. Arī izdalījumu krāsas, smaržas un daudzuma izmaiņas liecina par izmaiņām organismā, un to mēs nedrīkstam ignorēt un nomākt.


2.stadija.
Kad toksīnu uzkrāšanās procesā organismam pietrūkst spēka, palīgā nāk patoloģiskie procesi. Strutas, augonis, panarīcijs, angīna, iekaisuma procesi – ir organisma aizsardzības formas. Angīnas laikā attīrās aknas, bet haimorīts ir tieši saistīts ar aizkuņģa dziedzeri. Bronhi atbild par visu elpošanas sistēmu. Un katrs zobs ir saistīts ar noteiktu iekšējo orgānu.


3.stadija.
Pretiekaisuma preparātu un antibiotiku lietošana likvidē simptomus, bet intoksikācijas process turpina pieaugt un toksīni uzkrāties, kā rezultātā veidojas labdabīgie audzēji – miomas, polipi, cistas. Arī liekās ķermeņa masas pieaugums ir saistīts ar organisma intoksikāciju, kad organisms veido tauku depo, kur noglabāt neizvadītos šlakus.


4.stadija.
Toksīni tiek novirzīti uz šūnām un tiek bojāti šūnu vielapmaiņas mehānismi. Šo procesu simptomātika ir pigmentācija uz ādas, dzimumzīmes. Ja cilvēkam palielinās dzimumzīmju skaits uz ķermeņa, tas nozīmē, ka viņam ir intoksikācija ceturtajā stadijā.


5.stadija.
Šūnu deģenerācija un atrofija. Šūnas nedarbojas pilnā mērā, kā rezultātā tās iet bojā. (aknu ciroze, miokarda infarkts, insults utml)


6.stadija.
Organisms izmisuma stadijā. Organisms koncentrē savus pēdējos spēkus un izveido ļaundabīgu audzēju. Lai cik tas dīvaini nebūtu, arī vēzis ir iespēja organismam attīrīties un aizsargāties no toksīniem. Jaunās vēža šūnas uzņem sevī toksīnus, dodot spēku darboties pārējiem orgāniem. Ir statistikas dati, kas apliecina, ka vēzis kā detoksikācijas veids, var saglabāt cilvēka dzīvību līdz par 10 gadiem. Onkoloģiskās saslimšanas ir signāls, ka intoksikācija ir sasniegusi galējo robežu, un jāveic detoksikācija.


/no dr.J.Volgina folla diagnostikas lekcijām/


Ko darīt?


-NEPIESĀRŅOT,
-ATTĪRĪT,
-ATINDĒT!


https://www.facebook.com/SIRDSDZIEDNICA/

Komentāri (0)  |  2020-01-13 08:46  |  Skatīts: 1301x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ