Galvenās bagāto un nabadzīgo domāšanas veida atšķirības.
Nabadzīga cilvēka psiholoģija:

Nabags, jeb neveiksmīgs cilvēks naudu vienmēr stāda pirmajā vietā.
Cilvēks par naudu un statusu pārdod savu dzīvi - laiku un enerģiju.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 05:11  |  Skatīts: 2312x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mēs piedāvājam Jums kardināli izmainīt savu dzīvi kopā ar 4Life!21. gadsimts, mums neapšaubāmi uzspiež ar vien straujāku un straujāku dzīves tempu. Nemitīgi tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas, jauni atklājumi un produkti,  kas nereti atstāj negatīvu ietekmi  uz mūsu organismu (Wi-Fi, mobilās pārraides stacijas, uc frekvenču viļņi, sintētiskā pārtika, gaiss, nokrišņi ...), radot problēmas visai cilvēcei. Globālās ekoloģijas problēmu un toksisko vielu emisijas dēļ, mūsu organismam pastāvīgi jācīnās ar jaunām slimībām un epidēmijām. Pat pārtika, ko šodien lietojam, nereti ir ļoti kaitīga - mēs nezinām ne šo produktu izcelsmi, ne tehnoloģijas, ne apstākļus, kādos tie tiek audzēti, ražoti, vai gatavoti.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-24 00:50  |  Skatīts: 2276x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ja tieši šobrīd esi dzīves krustcelēs - gribas kaut ko jaunu, gribas paveikt kaut ko nozīmīgu, gribas atstāt aiz sevis kaut ko lielu un paliekošu - tad pievienojies mums !


Jau krietnu brīdi savu draugu vidū redzu cilvēkus, kuri meklē darbu. Ar nožēlu nākas noraudzīties, ka ar vien vairāk cilvēku no mana draugu loka pamet Dzimteni, vai ir jau to pametuši un ir spiesti darīt mazkvalificētu, neprestižu darbu svešumā, tā aizpildot "lētā dabaspēka" nišu Īrijā, Vācijā, Anglijā, ASV, lai gan vairums ir izglītoti, inteliģenti un visādā ziņā perspektīvi. Šodien, pateicoties destruktīvajam, visā pasaulē valdošajam depopulācijas un dezinformācijas režīmam, aiz borta ir atstāts milzīgs skaits inteliģentu un sirdsgudru cilvēku ! Un tas man ļoti sāp ..., un katru reizi man rodas vēlēšanās palīdzēt ! Un katru reizi kaut kas attur ... nu ko es uzbāzīsos, varbūt cilvēks negribēs, varbūt neinteresē šī tēma, varbūt ne šoreiz ...

...
Komentāri (0)  |  2015-05-13 08:36  |  Skatīts: 3597x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.