Viss, kas būtu jāzina par kompetenču izglītību un izglītības reformu Latvijā.


-Pieejamajos projekta aprakstos nav saprātīga redzējuma, kur skolas uzsākšanas vecums, bērna mācību slodzes nosacījums būtu arī zināšanu kvalitātes un psiholoģiskās harmonijas garants. Gluži pretējās domās ir bērnu neirologi, apgalvojot, ka skolas gaitu uzsakšana 6 gadu vecumā ir ārkārtīgi liels stress tieši šajā periodā, kad notiek nopietnas pārmaiņas bērna nervu sistēmā.

...
Komentāri (0)  |  2018-05-31 18:54  |  Skatīts: 996x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


kad sieva "sēž" mājās ar bērnu ...Ģimenē aug mazulis, ko mājās auklē un aprūpē mamma. Lielākā sabiedrības daļa, ieskaitot bērniņa tēti, bieži vien domā, ka viņi smagi strādā,  kamēr lūk viņas, mājās tik sēž un atpūšās. Lūk mazs ieskats jaunās māmiņas ikdienā:

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 06:02  |  Skatīts: 1383x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas jauno sociālo reklāmu kampaņu ...Informatīvās videofilmas un sociālās reklāmas par bērnu un pusaudžu apdraudējumiem internetā un ...

Domāju, ka laba sociālā reklāma tiešām ir vajadzīga, bet, vai nesanāk tā, ka ar šo konkrēto reklāmu, reklamējot ļaunumu, nodevību, neiecietību un noziegumu, panākam gluži pretēju efektu? Ja šo saturu aizvietotu ar sociāla rakstura reklāmu, kura reklamētu augstākās vērtības - godīgumu, taisnīgumu, tikumību, patiesumu, mīlestību, draudzību, labestību, žēlsirdību ... - tad drīz vien mēs dzīvotu daudz labakā sabiedrībā, kurā šīs filmiņas, kļūtu liekas ! Nav jau tā, ka aiz katra stūra sēž kāds izvarotājs, zaglis, vai apņirdzējs! Patiesībā pasaule mums apkārt ir daudz labāka un draudzīgāka, nekā šajās filmiņās tiek krāsots! Lai uzlabotu situāciju šajā lauciņā, valstī ir japanāk tāda situācija, kurā noziedznieks izjūt sociālu kaunu no sabiedrības par to, ko grasās izdarīt ... kur noziedznieks zina, ka sods būs neizbēgams!

...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 04:04  |  Skatīts: 915x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bērni ir tautas nākotne, jeb kāpēc mūsu valstī nav dabas dotu VADOŅU?
Tie, kas mani kaut nedaudz pazīst, zina, ka aizraujos ar Sistēmisko Vektoru psihoanalīzi, caur kuru es redzu pasauli un notiekošos procesus, iespējams nedaudz savādāk ... Lai izprastu, ko es gribu pateikt, nedaudz ievadīšu Jūs Sistēmiskās Psihoanalīzes pamatprincipos.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-06 06:17  |  Skatīts: 2218x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nepārprotami, mūsu valstī tiek virzīti procesi, kas liecina par morālu sabrukumu.Skatījos Sabiedrisko mediju raidījumu "Tieša runa" Kā skolās apgūt tikumību? Vai dzeja ir cenzējama? 
un domāju, cik gan I.Viņķelei par šo ir samaksāts. Līdz beidzot savilku paralēles ar kādu nejauši lasītu
...
Komentāri (0)  |  2015-10-10 04:41  |  Skatīts: 1098x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai tu esi indigo pieaugušais ?Wendy H. Chapman

Jā, tu vari būt pieaudzis Indigo. Viņi nesāka uzrasties tikai tagad. Viņi ir auguši skaitā arvien vairāk un vairāk, un tagad viņu ir tik daudz, ka viņus vairs nav iespējams ignorēt. Vai tu esi pieaugušais Indigo?

...
Komentāri (0)  |  2015-09-28 23:04  |  Skatīts: 1892x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biznesu var uztaisīt uz visneiedomājamākajām lietām, pat uz abortētiem embrijiem !Kā sak', lai manta neiet zudumā, pievienosim mirstīgās atliekas vakcīnām, CocoColai, pārveidosim sportistiem paredzetos proteīna kokteiļos, pārtikas piedevās, skaistumkopšanas līdzekļos - dārgos krēmos un serumos ...


...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 20:58  |  Skatīts: 1456x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


stāvokli, kad sirds pukst, bet smadzenes jau mirušas - sauc par komu ..., jeb parunāsim par tikumību un netikumu sabiedrības vairākuma izpratnē !


Jēdziens tikumība nav gumijas autobuss, ko staipīt pēc sava prāta ! Tikumībai ir tikai viens mērķis un tā ir dzīve, kas rāda augstākos morāles standartus sabiedrībā. Starp citu, angļu – Latviešu vārdnīcā vārds „tikumība” ir paskaidrots šādi:

...
Komentāri (0)  |  2015-06-18 22:37  |  Skatīts: 1719x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiropas Savienības ģimenes noārdīšanas programma .LGBT jeb LGBTI

L – lesbietes, G – geji, B – biseksuāļi, T – transgenderi  + I – interseksuāļi
LGBT ir viena no pasaulē ietekmīgākajām un bagātākajām organizācijām. Tās mērķis – pilnīga morāles, tradicionālas ģimenes un izpratnes par cilvēku izdeldēšana. Esiet uzmanīgi! Zem tāda vārdu salikuma kā “dzimumu līdztiesība” tagad slēpjas

...
Komentāri (0)  |  2015-06-11 06:15  |  Skatīts: 1241x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iepazīstināt lai brīdinātu, jeb kurā gadījuma nozīmē informēt ar vecumam neatbilstošu saturu !


Patiesībā faktus sagroza DeFacto ! Sižeta pasūtītāji zina, ka šo raidījumu skatās milzīgs daudzums tās sabiedrības daļa, kuri sevi uzskata par "normālajiem", tāpēc sita tieši pa šo slāni, kuri ir sabiedrības labklājīgākā, izglītotā un domājošā daļa ... diemžēl, lielākā daļa dzīvo citā informatīvajā telpā, jeb realitātē, ko tiem ir  noformējis kāds cits un ielicis TV, interneta un citos mēdiju resursos.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-10 09:05  |  Skatīts: 913x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] [4] [5] |