Latvijas politiskā elite – nožēlojama un pretīga ...


To es saku ikvienam politiķim, kurš šobrīd silda savu bezpalīdzīgo pēcpusi politiskās varas virsotnēs - pozīcijā vai opozīcijā. To es saku ikvienai mēslu vabolei, kura silda savas netīrās roķeles sarunātos, izblēdītos valsts pasūtījumos. To es saku ikvienam gļēvulim, kurš personīgā aprēķina dēļ klusējis vai iesaistījies noziedzīgos kompromisos ar veselo saprātu un sirdsapziņu.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 06:06  |  Skatīts: 2804x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atlaid Saeimu ar vienu klikšķi!Ir pilnveidots OFICIĀLAIS Latvijas Valsts elektroniskās balsošanas portāls, kur nepieceļoties no dīvāna, caur i-bankas identifikātoru ikviens var nobalsot par divām ļoti svarīgām iniciatīvām:

(Šoreiz šī nav mana balss, vai tamlīdzīgs feika parakstu vākšanas vieta, bet oficiāls, CVK apstiprināts instruments tautas nobalsošanai!)

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:36  |  Skatīts: 1524x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Opozīcijas apkarošana ar krimināllikumu -vājas un koruptas varas ierocis,pavērsts pret tautu, jeb...
"Strādājot ar pēdējā laika iniciatīvām kriminālsodu politikas jomā, rodas iespaids, ka esam pašiem nemanot sākuši pildīt kādu “valsts sodu politikas plānu” vai “ieslodzījuma vietu revitalizācijas programmu”, par kuru lielākā daļa no mums varētu gūt priekšstatu, ja palūkotos uz vairākiem Saeimā izskatāmiem Krimināllikuma grozījumiem kopumā." /Saeimas deputāte: Jūlija Stepaņenko/

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:13  |  Skatīts: 1261x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šodien Tev vēl ir iespēja pateikt NĒ savu tiesību ierobežošanai !!!
Ar 2015.gadu, mums zināmais valsts varas režīms ir faktiski nogriezis pilsoņiem tiesības piedalīties savas valsts veidošanā ! Latvijas Republikas Satversmes pirmaja un otrajā pantā ir rakstīs:

1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-29 19:53  |  Skatīts: 1518x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vairāk par to, kas tiek apslēpts zem termina "VASTS NOSLĒPUMS" !
2008. gada nogalē, biežāk nekā parasti, masu informācijas līdzekļos izskanēja vārdi – „slepeni”, „nedrīkst izpaust”, „nav ļauts”, „valsts noslēpums”, „pielaides līmenis”, „tāda vienošanās”, „tādi nosacījumi”… Ekonomiskā krīze pasaulē nesen bija sākusies un runa bija par naudas aizdevumu saņemšanu Latvijas valstij. Daži cilvēki mūsu valstī ļoti steidzās pieņemt šos svarīgos lēmumus. Ļoti steidzās. Un pieņēma. Un „nepiederošiem” nebija ļauts zināt vienošanās saturu un nosacījumus. Tas bija slepeni, ļoti slepeni, ļoti, ļoti slepeni, un ļoti veikli tika kārtējo reizi iebāzts Lielajā Melnajā Kastē (Caurumā) ar uzrakstu „Valsts noslēpumi”. Tikai pēc kāda laika valsts iedzīvotāji tika nostādīti fakta priekšā – tagad visiem („no maza līdz lielam”) būs jāmaksā valsts parāds „aizjūras onkuļiem”.

...
Komentāri (0)  |  2015-07-13 04:38  |  Skatīts: 2286x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šodien portālā "mixnews" parādījies aicinājums aktīvi protestēt pret "europride 2015"https://www.mixnews.lv/ru/exclusive/news/…

Manuprāt simbolu, ko aicina izmantot šī raksta autori, lietošana ir aizvainojoša un nevajadzīgi kurina nepatiku un konfliktus. Mums ir jābūt līdzcietīgiem un jāsaprot, ka homoseksuāliem cilvēkiem ir garīga rakstura novirzes, kas neļauj pacelties virs primitīvo instinktu līmeņa, lai realizētos sabiedrībā pilnvērtīgi. Tam var būt daudz cēloņu - par maz mīlestības bērnībā, iespējams, tie ir pārcietuši vardarbību, vai seksuālu izmantošanu bērna vai pusaudža vecumā. Tāpēc šī izrādīšanās praidā tiem ir būtiska pašapliecināšanās iezīme. Tomēr, ja esam civilizēti ļaudis, mēs nesāksim mētāties ar olām vai aizvainot cilvēkus, kas būtībā pie savas nelaimes nemaz nav vainojami !

...
Komentāri (0)  |  2015-06-10 08:54  |  Skatīts: 1353x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


atbildes uz 24.martā iesniegtajiem aicinājumiem aizliegt eiropride 2015.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-10 08:18  |  Skatīts: 1404x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kāpēc daži sabiedrības aktīvisti tiek diskreeditāti un atspoguļoti nepievilcīgā gaismā ?


Viena no  pamatmetodēm, kā cīnīties ar sabiedrības redzošo un nepakļāvīgo daļu, ir "apsmiešanas" metodika, kuru vairāk pazīst kā "DALLESA DOKTRĪNU".

DALLESA DOKTRĪNA

ALENS DALLES (Allen Welsh Dulles), ASV CIP direktors (1953-1961) projektā par nepakļāvīgajām valstīm, 1961 gadā, rakstīja sekojošo: 

...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 17:13  |  Skatīts: 1622x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesniegums: "Aicinājums aizliegt praidu".


LR Prezidentam, LR Tiesībsargam, Ministru Kabinetam, LR Saeimai   Rīgā, 2015.gada 24.martā

Atsaucoties uz biedrības „Mozaīka”, kas apvieno homoseksuālus cilvēkus, 2012.g. 2.septembra paziņojumu par to, ka Eiropas praida organizētāju ikgadējās tikšanās laikā Marseļā tika pieņemts lēmums 2015. gada „Europride” pasākumu rīkot Rīgā. Mēs, Latvijas sabiedriskās organizācijas un biedrības, vēlamies paust sabiedrības viedokli un vērst amatpersonu uzmanību uz faktu, ka Eiropas praida organizētāji Marseļā šo jautājumu bez Latvijas valsts sabiedrības piekrišanas nebija tiesīgi izlemt. 

...
Komentāri (0)  |  2015-03-27 23:02  |  Skatīts: 1725x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Geju manifests. Maikls Svifts (Gay Community New)


„Mēs pārvērtīsim jūsu dēlus, jūsu vārgās vīrišķības, seklo sapņu un vulgāro melu simbolus, par pederastiem. Mēs viņus pavedināsim jūsu skolās un kopmītnēs, sporta zālēs, ģērbtuvēs, sporta laukumos, jūsu semināros, jauniešu grupās, kinoteātru tualetēs, armijas kazarmās, jūsu diennakts degvielas uzpildes staciju ēstuvēs, jūsu vīriešu klubos, jūsu kongresa namos, visur, kur vīrieši ir kopā ar citiem vīriešiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-03-27 22:38  |  Skatīts: 1827x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |