Aizsūti pasaulē labu domu un tā atgriezīsies pie tevis ...


 

Sveicināti mīļie draugi un domubiedri tuvumā un tālumā!
Lai gaišas un labas dienas jūsmājās Latvijas simtgades gadā!

 
Saulstāvju / Vasaras saulgriežu laikā (no 15.jūnija, līdz pat Jāņiem - 24. jūnija rītam) deviņas/desmit dienas no vietas Saule riet un aust teju vienā un tajā pašā laikā. Mums un arī daudzām citām tautām šīs ir īpašas dienas, lai smelties iedvesmu, mieru un tīrību dabā, stiprināt vienotību ar visu dzīvo, labo, ar Visumu, ar Gaismas, dzīvības un veselības avotu. Akcija ir veids kā šo laiku pavadīt auglīgāk - bagātināt un piepildīt šīs izsenis nozīmīgās dienas ar laikā saskaņotu labas gribas paušanu mieram un gaismai Latvijā/ Latvijai un pasaulei.

Vasaras saulstāvju/saulgriežu laikā no 15. līdz 24. jūnijam
dāvāsim savas sirds labestību Latvijai un pasaulei, cilvēkiem un Dabai
meditācijas vai pateicības klusumā, lūgšanas vai laba vēlējuma vārdos
ar nodomu, cerību vai sapni par Labā vainagošanos, sākot ar katru no mums,
Labā paša veidā vismaz 3 –7 minūtes katru dienu vienā vai vairākos
kopīgos laikos – plkst. 7.00, 13.00, 19.00, 22.00.


Patiesās sirds jūtās un vienotībā pieaug kopīgais spēks un spēja veidot labāku nākotni.
Būsim sparīgi, dosimies uz priekšu, neļausim sev iestigt pagātnē, lai gaustos vai meklētu vainas. Uzmundrināsim viens otru – iet un augt, neņemt no pagātnes neko, kas tumšs un šaubīgs. Augsim no mazākas gaismas uz lielāku gaismu, no šaurākas sirds uz visu aptverošu sirds plašumu! Mācīsimies, nemitēsimies meklēt, redzēt un novērtēt labo sevī un citos, lolot labo un vairot labo! Lai skaidrs un rāms mūsu prāts un sirds! Lai Labais top, lai Gaisma vieno!
Līgo – vieno!

Ja jūtat paustajā ko vērtīgu, tad dalieties ar šo ierosmi, lai tā aizsniedz tos, kuri nav vienaldzīgi un kūtri. Droši izmantojiet mobilo telefonu un datoru dotās iespējas, uzliekot atgādinājumus par akcijas laikiem. Pielikumā pievienotās afišas var brīvi izmantot, lai pārsūtītu draugiem un ievietotu, jūsuprāt, piemērotās vietnēs. Un vēl, lūdzu, droši rakstiet savas atsauksmes, dalieties ar savām labajām izjūtām, jo tās ir vērtīgas.

Valdis Svirskis
projekta "Latvijai un pasaulei" brīvprātīgais koordinētājs
uzziņām: pieraksti@inbox.lv , 29697059

www.latvijaiunpasaulei.lv/kapec-pie-dal...
https://www.latvijaiunpasaulei.lv/ka-pie-dalitiesP.S. Šogad labās gribas akcija vasaras saulstāvjos/saulgriežos ritēs jau ceturto gadu pēc kārtas.
Patiesi – akcija dzīvo, jo to uztur un tajā piedalās tik daudzi labas gribas ļaudis! Pateicība, pateicība, pateicība.

Nākamā projekta „Latvijai un pasaulei” labas gribas akcija būs īpaši veltīta Latvijas simtgadei un ir iecerēta vairāk nekā simts dienu garumā. Vispilnākais un bagātīgākais mūsu tradicionālajā kultūrā ir saistāms ar apzīmējumu trejdeviņi ( 9x3=27). Latvija pastāv kā četri lielie vēsturiskie novadi ( lai gan pieņemts Kurzemi ar Zemgali apvienot): Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale. Ja mēs to visu saskaitām, tad trejdeviņas labā vēlējumu dienas ar šo četru novadu satvaru, tad kopā sanāk 27x 4=108. Sanāk mazliet vairāk par 100, bet tas pat simboliski, jo seno indoeiropiešu tautu kultūrā 108 ir pazīstams kā spēcinošs, pilnīgojošs skaitlis (dažkārt saka, ka 108 ir trejdeviņi uz četrām debess pusēm). Protams šie skaidrojumi nav tik svarīgi, cik svarīga ir mūsu sirds attieksme un atdeve. Ja jūtamies iedvesmoti, tad lai ar Dievpalīgu izmantojam šo iespēju un ejam labā ceļu ar labo gribu Latvijai un pasaulei no 3. augusta līdz pat 18. novembrim!


Darbs dara darītāju. Labā griba – esamību!

Komentāri (0)  |  2018-06-14 21:44  |  Skatīts: 1523x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ