Pēdējā gadsimta izcilākais politiķis, pie tam apveltīts ar lielisku humora izjūtu!


-Es neattiecos uz Eiropas līderiem, vismaz viņi tā domā.

-Krievija iejaucās vēlēšanu gaita. Eksperti saka, ka neesot iespējams šos faktus izdomāt. Tur ir simtiem faktu pret Krieviju – IP adreses, pirkstu nospiedumi, kaut kādi kodi un visi tie norāda uz Krieviju un nav nevieni pierādījumi, kuri norādītu uz vēl kādu nebūt citu.

-Kādi pirkstu nospiedumi? Labāk uzreiz sakiet ragu un nagu nospiedumi ... kas tie ir par nospiedumiem? Tātad, IP adreses vispār var izdomat cik uziet, jūs zināt cik daudz ir tādu speciālistu? Viņi izdarīs tā, ka tas būs sūtīts no jūsu mājas IP adreses, ka jūsu bērni ir sūtījuši – jaunākais jūsu bērns, kuram ir tikai 3 gadi, tā viņi izdarīs. Tagad ir tādi speciālisti IT tehnoloģiju jomā, ka viņi jums sadomās kas vien ienāk prātā un pēc tam ko gribēs, to uztaisīs par vainīgu! Tie nav pierādījumi, tas ir mēģinājums pārcelt šo problēmu no slimas galvas veselajā. Kaut gan problēma nav mūsos, bet amerikāņu iekšpolitikā. Trampa komanda izrādījās daudz efektīvāka priekšvēlēšanu gaitā. Es pats dažreiz tā padomāju, nu šauj pār strīpu, goda vārds!, tā ir taisnība. Otra komanda vienkārši pārrēķinājās un šo kļūdu negribas atzīt, gribas novelt, ka mēs esam tādi, ka kaut ko neesam sapratuši, vai pārdomājuši. Vieglāk ir pateikt: mēs neesam vainīgi, tie krievi atkal iejaukušies mūsu vēlēšanās, bet mēs nē, mēs neesam vainīgi! Kādā sakarā šeit vispār krievi, vai tad krievi nodarbojās ar to, velkot vienu kandidātu caur visu to virtuvi, par sliktu otram? Vai tad mēs to darījām? To taču viņi paši savā iekšienē darīja! I I I Z B E I D Z I E T! Bet ja par iejaukšanos runājam, tad jūs labāk paskatieties, ko jūsu kolēģi pie mums dara – viņi vienkārši ar abām kājām ir iekāpuši mūsu iekšpolitikā, uzsēdušies uz galvas, kājas parkarinājuši un kožļā kožļeni, izklaidējas! Un tas notiek sistemātiski, daudzu gadu garumā – rupja, neceremoniāla, tai skaitā pat diplomātiskajos darījumos, iejaukšanās mūsu iekšpolitikā! Beidziet to vienreiz – gan jums, gan mums būs vieglāk! Tas vispār man atgādina antisemītismu – visā ebreji vainīgi! Pats idiots, izdarīt neko nevar, bet vainīgi ēbreji! Jūs pati esat lasījusi tās atskaites? Ne-e!

-Es lasīju brīvi pieejamo publisko versiju, kura nebija noslepenota.
-Publisko, sabiedrisko versiju, tātad nekādu ... Tas ir kā anekdotē par uzvalka šūšanu? Pogas labi piešūtas? – labi!, kabatas labi? – labi! Pret pogām ir kādas pretenzijas? - Nav, piešūtas uz mūžu, bet uzvalku nēsāt nav iespējams. Mums ir tāds satīriķis Arkādijs Raikins, kurš šo tēmu ir labi apspēlējis. Un arī tagad jūs man sakāt, ka neesat lasīusi slepenās atskaites, bet es lasīju. Pat tajās atskaitēs nav nekā konkrēta, tur ir tikai pieņēmumi un secinājumi, kas balstīti uz pieņēmumu pamata. Viss, tā vienkārši ir histērija kaut kāda, un jūs nekādi nevarat to izbeigt ... nesaprotu, varbūt kādu tableti jums iedot, vai!? Ir kāda tablete, lūdzu iedodiet! Goda vārds! Kā teica vienā organizācija, kurā es agrāk strādāju – dodiet konkrētas adreses un telefonus, kur ir tas viss?
Neko nedrīkst, izņemot to, ko atļauj. A kurš atļauj? – priekšniecība, a kas ir priekšniecība?

– nu tur tālu ... Ziniet, pasaule vispār ir viscaur noausta no pretrunām un mūsu uzdevums, visu augsta ranga politiķu uzdevums ir neskatoties uz visām šīm pretrunām, iet nevis strupceļā, bet meklēt ielas, pie tam divvirziena ielas. Mēs te sēžam apspriežam visādas lietas, Indijas pārstāvis ir viens no pasaules lielākās valsts pārstāvjiem, arī Krievija ir samērā nozīmīga , tāpat Eiropas savienības pārstāvis, mazo postpadomju savienības valstu pārstāvis – tas viss norāda uz to, ka pasaule ir pārstājusi būt vienpolāra, bet nē, amerikāniete sēžu te un komandē visus un man pat pēdējo vārdu nedod! (joks) Starp citu, mums ir jābūt pateicīgiem prezidentam Trampam, runā, ka šodien Maskavā pat sniegs esot bijis, a šeit lietus, drēgns ... tagad visu var novelt uz viņu un nosaukt par Amerikanisko imperiālismu! Bet mēs to protams nedarīsim. Tā kā, mums vēl ir laiks un ja mēs visi strādāsim konstruktīvi, mēs varam vēl kaut ko sarunāt!

Don't worry be happy!

Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:02  |  Skatīts: 1790x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ