5G - muļķīgākā ideja cilvēces vēsturē!


Pēdējā laikā visapkārt ļoti daudz spekulācijas ap un par 5G apraides tīkla ieviešanu Latvijā. Tā kā, šķiet, cilvēki ir neizpratnē, bet sabiedrības diskusija tiek virzīta tikai: "jūs neesat fiziķi, jūs esat muļķi, zinātne zina labāk" virzienā, tad nu es kā diplomēts medicīnas fiziķis, ar ievirzi kodolmedicīnā un radiācijas fizikā, kā arī sertificēts dziednieks arī bildīšu pāris vārdus par šo tēmu. (Godīgi sakot, man ne pārāk patīk izcelt savus diplomus, jo es neuzskatu, ka cilvēks no tā, ka ir pabeidzis augstskolu, vai divas, kļūst labāks, viedāks, vai labestīgāks. Parasti jau ir otrādi. Bet šoreiz to ir jēga pieminēt, cīņā ar 5G propogandas lobistiem.)

...
Komentāri (0)  |  2020-01-13 08:41  |  Skatīts: 1652x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Konfektes, vai izjokosim!"
Nesaprotu vecākus, kuri saģērbj savus bērnus zombiju un frankenšteinu maskās, imitējot šuves, nekrozes un asinis ... strādājot bērnu reanimācijā, nereti nācās redzēt to visu dzīvē un es šaubos, vai kāds no šiem vecākiem to tagad vēlas "pa jokam" atkārtot uz saviem bērniem.

Vecāku uzdevums ir bērnus pasargāt, pastāstot, ka tas nav labi un kāpēc, jo kurš gan cits viņiem to izstāstīs? Diemžēl, daudzi vecāki pat nesaprot, cik ļauni tas patiesībā ir un

...
Komentāri (0)  |  2017-11-02 03:57  |  Skatīts: 6264x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


99% mūsdienu mirstību sastāda tikai tas, ka cilvēks ir vērsies pie ārsta.
Mūsdienu medicīna ir nogalinājusi tik daudz cilvēku, cik nav nogalinājuši visi diktatori kopā ņemti. 99% mūsdienu mirstību sastāda tikai tas, ka cilvēks ir vērsies pie ārsta. To es jums saku kā medicīnas profesora dēls. Mūsdienu medicīna iznīcina miljoniem cilvēku, vajag tikai nokļūt slimnīcā - tur izkropļos līdz nāvei! Jums tur izdomā diagnozes, nodod no rokas rokās, jūs tur indē ar farmāciju, veic dārgas operācijas - ar jums tur dara visu, kamēr jūs nenosprāgstat! Un par to no jums izsūc naudu, to zina visi pieaugušie, ka tur nedrīkst pat iekšā iet, jo medicīna ir maksas pasākums. Jūs tikai padomājiet, jūs aizejat pie cilvēka, kurš saņem no jums naudu pie nosacījuma, ka jūs esat slims un tāda cilvēka rokās jūs pilnībā ieliekat savu veselību! Tur jau ir jābūt pilnīgam idiotam, lai domātu, ka viņš jūs izārstēs! Jūs saprotiet pareizi šo - mūsdienu ārsts no jums saņem naudu tikai tad, ja jūs esat slims! Un tas ir mūsdienu medicīnas princips un tā saucas Parcelza medicīna ...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:36  |  Skatīts: 2088x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI BĪSTAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pašreiz ASV ekonomika ir nestabilāka kā jebkad un izeja no šīs situācijas pēc ekspertu vērtējuma ir straujš noieta tirgu paplašinājums. Dēļ tā ASV prezidents Baraks Obama pēdējo mēnešu laikā pastiprina spiedienu gan uz Kongresu, gan uz amerikāņu partneriem jautājumā par forsētu (paātrinātu) divu stratēģisku tirdzniecības līgumu parakstīšanu – Transatlantijas tirdzniecības investīciju partnerību (TTIP) un Trans-Klusā okeāna partnerību (ar Āzijas valstīm, pirmkārt Japānu, un Amerikas kontinentu valstīm).
...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 06:26  |  Skatīts: 1414x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kaņepe, jeb zāle kā maldīgs adaptācijas veids dzīves jēgas meklējumos,nepiepildītā "skaņas" vektorā.I Kaņepes bieži mēdz dēvēt par „vieglajām narkotikām”, un diemžēl ir plaši izplatīts uzskats, ka tās ir nekaitīgas. Bet kā ir patiesībā?

Atkarībā no ražošanas veida no kaņepju lapām iegūst divas narkotiskas vielas:
1. marihuāna – žāvētas un sasmalcinātas kaņepju augu lapas un ziedi;

...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 06:00  |  Skatīts: 2012x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Manas pārdomas par latviešiem un cūkas cepeti.Man nav precīzu ziņu par pavisam senajiem latviešiem, tomēr, ņemot vērā mūsu senču Baltu kultūras viedumu, negribās ticēt, ka tāda tauta varētu ēst dzīvnieku, kurš ir vienu no bīstamako parazītu, tādu kā trihineloze (TRICHINELLA SPIRATIS) un ļotu daudzu citu parazītu, vīrusu un infekciju pārnēsātājs (to patiešām ir ļoooti daudz - TAENIA SOLIUM, SCHITOSOMA JAPONICUM, PARAGOMINES WESTERMANI, PACIOLEPSIS BUSKI, CLONORCHIS SINENSIS, METASTRONGYLUS APRI, GIGANTHORINCHUS GIGAS, BALATITIDUM COLI, TOXOPLASMA GOUNDII, FUSIFORMIS NECROFULUS, SALMONELLA CHOLERA SUIS, TOXOPLASMA GOUNDII un tas vēl nav viss!),

...
Komentāri (0)  |  2016-01-26 17:55  |  Skatīts: 3308x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


GMO pārtikas ražotāju melnais saraksts.„Greenpeace” sastādītais melnais ģenētiski modificētās pārtikas ražotāju saraksts. Jāteic, ka praktiski visus šos produktus var nopirkt arī Latvijas veikalos un tie ir ļoti iecienīti. Te gan jāpiebilst, ka šis ir saraksts vairāk attiecas uz Ziemeļameriku, kur ģenētiski modificētie organismu (ĢMO) klātbūtne pārtikā nav jāmarķē, un Eiropas tirgum šīs kompānijas lielākoties neizmanto ĢMO sastāvdaļas, jo te tas būtu obligāti jāuzrāda sastāvā. Daudzu Eiropas valstu pārtikas uzraudzības dienesti regulāri veic arī pārbaudes testus, lai atklātu slēptās klātbūtnes, tomēr Latvijā nu jau vairākus gadus šādas pārbaudes vairs neveic vispār !

...
Komentāri (0)  |  2015-03-10 06:44  |  Skatīts: 2752x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kas par alkoholu būtu jāzina katram ?
Alkohola ietekme uz neironu savienojumiem cilvēka smadzenēs .


Medicīna alkoholu jau pirms 300 gadiem izmantoja kā narkotisko pretsāpju līdzekli un otrā pasaules kara laikā kā narkozi operāciju laikā. Ievainotajam tukšā dūšā deva izdzert 3 glāzes "kandžu" (pašbrūvēts, augstus grādus saturošs alkoholisks dzēriens), atšķaidītu spirtu 40º, vai degvīnu. Pēc tādas devas, pacients zaudēja samaņu un zaudēja jeb kādu sāpju sajūtu. No narkozes līdz nāvei šķir tikai 1 glāze šāda alkohola. Tomēr anestezioloģijā ātri atteicās no alkohola pielietošanas, jo tam ir ļoti šaurs efektivitātes spektrs un praktiski netverama robeža no narkozes līdz nāvei. Cilvēkam ar lielu ķermeņa masu tās var būt 3,5 glāzes, kamēr cilvekam, kuram svars ir ievērojami mazāks, liktenīgas var izrādīties 2-2,5 glāzes alkohola.
...
Komentāri (0)  |  2015-02-06 23:37  |  Skatīts: 39766x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Palmu eļļa daudzos pārtikas produktos ! Vai ir pamats uztraukumam ?Kaut arī šis raksts Jums apgalvos pretējo, ieteiktu neuzticēties rakstītajam !

...
Komentāri (0)  |  2015-02-04 23:30  |  Skatīts: 1577x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzmanies, ka pats sev nezinot, nepaliec par kanibālu, jeb ko satur e-viela HEK 293 ?No kā izgatavo HEK 293 ?

(HEK 293 – Human Embryonic Kedney)

Sabiedrība nezina, ka daudzi ražotāji, savas pārtikas garšas pastiprināšanai izmanto HEK 293 - cilvēka embrija nieru šūnas, ko iegūst no abortētajiem emrijiem. Izrādās, ka HEK 293 plaši pielieto medikamentos, vakcīnās, kosmētikā un pārtikas rūpniecībā. 

...
Komentāri (0)  |  2015-01-26 03:42  |  Skatīts: 2850x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.