Farmkompānijām nav izdevīgi, ka mēs neslimojam, jo tad tās negūst peļņu!
1.Nav tā, ka nāvejošas slimības nevarētu izārstēt - zāles var radīt jebkurai saslimšanai. Problēma ir tajā, ka cilvēki nesaprot, ka farmkompānijas nav labdarības organizācijas un, ja attiecīgās slimības slimnieku skaits ir neliels, tām nav izdevīgi ieguldīt naudu pētījumos!

2. Ir arī tādas slimības, ko sauc par nabadzīgo valstu slimībām, kā piemēram malārija, kurai principā zales izdomāt var, bet farmkompānijas nekad neieguldīs naudu šādā projektā, jo Kongo, Mozambikā un citās valstīs, kurās šī slimība ir, cilveki nespēj par šādām zālēm samaksāt.

3.Farmācijas kompānijas strādā ar miljoniem $ peļņu un sanāk, ka būtībā tām ir izdevīgi, ka mēs slimojam, jo, ja neviens cilvēks vairs nesimotu vispār, nekāda peļņa vairs nesanāktu.

4.Tomēr, pie tā, ka mēs slimojam ir vainojami vēl divi faktori - rezistence, jeb pieradums pie zālēm (antibiotikām), kā rezultātā konkrētās zāles vairs nepalīdz un milzīgais pārtikas industrijas lobijs, kur dažs labs pārtikai paredzēts produkts tiek ražots, piemēram no minerālmēsliem ...

https://www.youtube.com/watch?v=FTWkITj8G2A
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:59  |  Skatīts: 2068x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ