MUMS ZOG MŪSU NĀKOTNI ...Ievietoju FB savas pārdomas par tā saukto „Dobeles traģēdiju”. Pēc vētrainas diskusijas, pārdomās radās turpinājums.
DOBELES TRAĢĒDIJA???
Kāda traģēdija - tā ir likumsakarība! Beidzot sākiet apjēgt, ka ar šodienas politiku un likumiem, tāda lūk ir tā iezīmētā 21.gs. Latvijas nākotne! Vājākie aizies bojā, stiprākie kaut kā ķepurosies - kas aizbrauks pavisam, kas piepelnīsies ārzemēs, kas nomirs neizturot konkurenci, cik daudz pašnāvību valstī, par to jau skaļi nerunā ... Fakts ir viens - mūsu valstī izvērstais genocīds sit augstu vilni! Protams, tūliņ saskries gudrie un sāks rakstīt, ka ne jau valdība to devu pārdeva, ne lika pirkt, kaut gan, par to es arī nebūtu tik droša, jo esmu pārliecināta, ka bez laba "jumta", šie te dīlerīši šeit nevarētu tā šeptēties ... un vai tad nu policija nezina kur tad ir tās točkas, kur pārdod spaisus, alko, smagākas, vieglakas narkotikas!?

CILVĒKI NODZERĀS UN NONARKOJAS NO B E Z C E R Ī B A S !!! - tas viss ir laimes aizvietotājs - surogats, kurš ļauj kaut uz mirkli aizmirsties ... Mūsu valsts ir BEZCERĪBAS VALSTS un par tādu to ir padarījuši daži simti alkatīgi, varaskāri, galvā slimi garā nabagie!”
www.facebook.com/kristine.liep...
Bieži dzirdu sakām: "Valsts esam mēs paši", un „sāciet ar sevi!”. Šīs divas frāzes daudzkur tiek liktas kā arguments, kad runa iet par valsti. Gribētos pajautāt, vai jūs maz saprotat, ko jūsu pateiktais vispār nozīmē? Sāksim ar pirmo: "Valsts esam mēs paši". Pirmkārt jau būtu jānoskaidro, kāda vispār ir valsts nozīme un kā vēsturiski veidojās tāds sociāls veidojums kā valsts - kāda iemesla dēļ cilvēki - ģimenes - dzimtas - ciltis, apvienojās tādās struktūrās kā valstis? Šie apsvērumi ir dažādi, bet pats galvenais no tiem noteikti ir visa veida drošība visos tās aspektos. Valsts galvenais uzdevums ir sniegt saviem iedzīvotājiem, pirmkārt jau psihoemocionālo drošību un aizsardzību.

Valsts sastāv no ģimenēm un dzimtām. Ģimene sastāv no vecākiem, vecvecākiem un bērniem, dzimtas tas jau būs plašaks apvienojums no brāļiem, māsam, brālēniem, māsīcam, tantēm, onkuļiem. Tātad, valsts sastāv no vīriešiem, sievietēm, bērniem un vecajiem cilvēkiem. Vīriešu, kā fiziski spēcīgākās cilvēces daļas uzdevums ir aizsargāt savas sievietes un bērnus, jeb tautas nākotni, vecie ļaudis savukārt jāsaglabā to pieredzes un vieduma dēļ. Katram savas funkcijas, katram savi uzdevumi. Tikai tā senais cilvēks spēja izdzīvot un turpināt sevi laikā un telpā. Tāpēc, ar laiku, racionālāk un efektīvāk bija apvienoties sākumā ciltīs, bet velāk valstīs. Valsts piederīgie izvirza savus pārstāvjus, kas nosaka tālāko virzienu un ved tautu nākotnē, par to saņemot atlīdzību naudā, vai graudā, vai darbaroku veidā. Tātad, valsts pamatfunkcija ir nodrošināt tautas drošību, labklājību un iziešanu jaunā, gaišā nākotnē. Tas nenozīmē tikai militāru aizsardzību, tas nozīmē visu kopējo valsts attīstības koncepciju gan īstermiņā, gan ilgtermiņā - iedzīvotāji maksā nodevas, par to pretī saņemot drošību un aizsardzību – stabilu, uz attīstību vērstu politiku, militāro aizsardzību, vecuma pensiju, atbalstu bezdarba, vai invaliditātes gadījumā. Starp citu, par šo drošību un aizsardzību, viens iedzīvotājs savas dzīves laikā, vidēji valstij nodokļos samaksa ap 450 000 eiro! Un valstij savukārt ir jābūt tai, kas godīgi pilda savu uzdevumu, strādājot iedzīvotāju labā – tā cilvēkus motivē, virza, strukturē formā un saturā, izstrādājot ilgtermiņa mērķus un realizējot tos. Par to mēs arī maksājam ierēdņiem un amatpersonām.

Ģimene ir kā maza valsts, vai valsts kā liela ģimene, kurā psihiski vesels cilvēks var izaugt tikai emocionāli un ekonomiski drošā vidē. Šo pašu drošības un aizsardzības sajūtu savā ģimenē saņem bērni. Ja bērns savā ģimenē šo sajūtu nesaņem, sāk veidoties dažādas, bailēs balstītas psihiskās novirzes.

Mūsu valsts politikā šobrīd nevar saskatīt ne virzienu, ne mērķus, ne koncepciju, ne attīstības plānua, ne ideoloģiju! Paraugoties uz masu mediju ziņām, kas ir galvenais valsts saziņas instruments ar tās iedzīvotājiem, mūsu valstī šodien tiek virzīta iebiedēšanas un baiļu politika - teju vai katru dienu lasām par jaunu nodokļu ieviešanu, tiek slēgtas skolas, samazināti pabalsti, iznīcināta ražošana, tātad darbavietas, kas ir viens no galvenajiem stabilitātes kritērijiem, cilvēki tiek kacināti ar dārgiem un neefektīviem projektiem - vid durvīm par 100 000 eiro, dārgām, nevienam nevajadzīgām bibliotēkām, zelta tiltiem utml, it kā ar to jau nepietiktu, tiek kurināts nacionālais naids un žvadzināti ieroči pie kaimiņvalsts robežām. Tas destabilizē ikviena, pat vislīdzsvarotākā cilvēka psihoemocionālo stāvokli.

No psihoanalīzes redzespunkta raugoties, mēs cilvēki esam kā bērni, zaudēdami drošības un aizsardzības sajūtu, ko mums būtu jāsaņem no valsts, sākam meklēt dažādus veidus kā atgūt stabilitāti, līdzsvaru, zaudēto ticību un cerību, katrs sevi līdzsvarodams kā mācēdams - kāds to meklē garīgās apziņas paplašināšanas virzienā - meditējot, lūdzot, apmeklējot baznīcas un reliģiskās sektas, kāds to meklē alkoholā, seksā, mīlestībā, naktsklubos, ceļojumos, darbā, naudā, hobijos, naidā, narkotikās ... katram pēc savas apziņas līmeņa, pēc prāta un garīgajām spējām, audzināšanas, izglītotības, interesēm un iekšējās būtības, jeb vektora (SVP https://kristineliepina.1s.lv/26-tiem-kas-n... ), šis veids ir savādāks!

Par to, ka valstī ir šāds negatīvs psihoemocionālais fons, ir vainojama tikai augstākās valsts institūcijas, kuras, manuprat, dara to mērķtiecīgi. Jo bailēs iefiksēts cilvēks nespēj domāt ne par ko citu, kā vien par savu baiļu objektu, kas ļauj ar viņu vieglāk manipulēt.
Tāpēc ar pilnu pārliecību gribu apgalvot, ka mūsu valsts politiku virzošās amatpersonas
ZOG TAUTAI CERĪBU UZ GAIŠU UN LAIMĪGU DZĪVI SAVĀ ZEMĒ, PĀRTICĪGU UN LAIMĪGU NĀKOTNI, NODROŠINĀTĀM VECUMDIENĀM!! ZOG NE TIKAI MŪSU NODOKĻUS, BET ARĪ MŪSU NĀKOTNI - TIEŠĀ UN PĀRNESTĀ NOZĪMĒ! ZOG DROŠĪBAS UN AIZSARDZĪBAS SAJŪTU, KURAS PAMATMĒRĶIS IR VALSTS!

Un tagad par: „sāciet ar sevi!” - mēs tauta, jau sen esam sākuši, vairums to dara jau ļoti sen, ļoti daudzi savu izvēli ir izdarījuši un dzīvo sirdsapziņas dzīvesziņu, bet interesanti būtu uzzināt,

kad ar sevi sāksiet JŪS, cienījamās amatpersonas, valdība, deputāti, politiķi ...???

Komentāri (0)  |  2017-01-13 06:10  |  Skatīts: 4327x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ