Sistēmiskā-vektoru psiholoģija (7) Muskuļu vektors, jeb fundamentālā dzīvās vielas masa.


Bez šī vektora mūsdienu civilizācijas eksistence būtu neiespējama. Pieraduši pie ierastās mūsdienu labiekārtotās vides, cilvēki pat neaizdomājas no kurienes rodas pārtikas produkti veikalu plauktos, kurš strādā TEC tepat kaimiņos un pateicoties kam strādā kanalizācija. Tas viss turas uz muskuļu vektora pleciem.

Raksturīgākie izteicieni:

Spēks ir — prātu nevajag.

Grūti mācībās — viegli kaujā.

Kur tie visi, tur es ar!

Vispārīgais raksturojums:

Skaits populācijā: tīrā veidā 38%, komplimentāri 95%.

Arhetips: fundamentālā dzīvās vielas masa.

Loma sugā: miera laikā – celtnieks.

Kara apstākļos – mednieks karotājs.

Komforta krāsa:  melna.

Komforta ģeometrija: taisnstūris.

Novietojums kvartelī: iekšējā telpas kvarteļa daļa, intraverts.

Domāšanas tips: praktisks, uzskatāmi - darbīgs. 

Psihes īpatnības

Muskuļu vektors ar sevi formē kvarteļa iekšējo telpas daļu. Tas ir visa dzīvā pamats. Visas muskuļu vektora īpašības ir novirzītas četru bāzes vajadzību nodrošināšanai: ēst, dzert, elpot, gulēt.   

Muskuļu vektors ir visdaudzskaitlīgāk pārstāvēts. 95% cilvēku ir muskuļu vektors, tomēr tikai par 38% no tiem, mēs runājam kā par muskuļu vektora pārstāvjiem. Kāpēc? Lieta tāda, ka kompleksā ar citiem apakšējiem vektoriem (anālo, ādas, uretrālo), muskuļi tikai pastiprina anālā, ādas, vai uretrālā vektora vēlmes, pilnībā saplūstot ar to īpašībām. Tieši tāpēc par cilvēku ar anālo + muskuļu vektoru, mēs teiksim „spēcīgs anālā vektora” cilvēks, par cilvēku ar uretrālo + muskuļu vektoru, mēs teiktim „spēcīgs uretrālis” utml. Tāpēc par muskuļu vektoru mēs saucam tikai  tos cilvēkus, kuri, kuriem nav neviena cita apakšējā vektora.

Atlikusie 5% cilvēku piedzimst bez muskuļu vektora. Jāsaprot, ka tas, ka cilvēkam nav muskuļu vektors, nenozīmē, ka cilvēks ir bez muskuļu masas uz kauliem, tieši tāpat kā ja cilvēkam nav redzes vektors, nenozīmē, ka cilvēkam nav acis. Tas nozīmē tikai to, ka cilvēkam nav tādas erogēnās zonas. Tieši tā pat kā cilvēks bez redzes vektora netiecas apjūsmot skaisto, pārdzīvot dziļus emocionālos stāvokļus, tieši tā pat cilvēks bez muskuļu vektora netiecas palielināt savu muskuļu masu un nesaņem gandarījumu no fiziska darba. Muskuļu karkass tādam cilvēkam ir salīdzinoši vājš, pie tam, to izmainīt nevar ne ar kādiem vingrinājumiem.                                             

Tālāk mēs runāsim par muskuļu vektora ļaudīm tīrā veidā.

Pirmatnējā ciltī muskuļu vektora cilvēki pildīja karavīra lomu karā un celtnieka lomu alā. Tieši muskuļu daļa bija tā, kas pirmā nodrošināja cilts izdzīvošanu, sadabūjot pārtiku medībās, aizstāvot cilti no ārējiem draudiem un iekarojot jaunas teritorijas.  Uretrālā vadoņa virspavēlniecībā un ādas vektora komandieru vadībā, nežēlojot savas dzīvības, viņi medībās un karā nogalināt. Vēlāk tieši muskuļu vektora cilvēki formēja lielāko pamatsastāva daļu armijā. Tie viegli ņēma citu dzīvības, tikpat viegli atdodot savējās. Atdot savu dzīvību kaujā, ir muskuļu vektora lielākā vērtība. Šodien muskuļu cilvēku karotāja loma aiziet it kā pagātnē. Visa pretestība turās uz ierobežošanas politikas. Atsevišķi lokāli konflikti iegūst jaunas formas un mūsdienu armijai ir svarīgāk būt apbruņotai un tehniski nodrošinātai, nekā iet tuvcīņās. Ierindas muskuļu kaujinieku loma arvien vairāk un vairāk zaudē savu nozīmi, viņu vietas pāriet speciālistu rīcībā, spējīgiem pārvaldīt ultramūsdienīgu kara tehniku. Tādēļ galvenais muskuļu cilvēku darbības lauks šodien ir visai cilts izdzīvošanai svarīgs, lietderīgs fiziskais darbs.

Ir jāsaprot, ka bez muskuļu vektora cilvēka, mūsdienu civilizācija nespētu pastāvēt. Pieraduši pie ierastās mūsdienu labiekārtotās vides, cilvēki pat neaizdomājas, no kurienes rodas pārtikas produkti veikalu plauktos, kurš strādā TEC tepat kaimiņos un pateicoties kam strādā kanalizācija. Tas viss turas uz muskuļu vektora pleciem.

Pie tam, pats svarīgākais, ko muskuļu vektora cilvēks var darīt – tā ir celtniecība. Sevišķi tas bija nepieciešams postpadomju telpā, kur ļoti trūka dzīvojamās platības, kas deva tieši muskuļu cilvēkam izpausties savā jomā, jo kurš gan labāk par viņiem spēj uzcelt ne tikai māju, bet pat veselu pilsētu.

Divi muskuļu cilvēka bāzes stāvokļi ir dusmas un monotonija. Dusmas spēj novest viņu pie stāvokļa – karš, kad viņš vienkārši iet un nogalina. Absolūta monotonija stāvoklī miers, kad stundu pēc stundas, dienu pēc dienas viņš ceļ māju, strādā šahtā, ar zemi ...

Muskuļu cilvēki ir ļoti miermīlīgi, pārslēgt tos no stāvokļa monotonija, stāvoklī dusmas, ir ļoti grūti, bet ir iespējams. Tas nenotiks tik ilgi, kamēr netiks apdraudēts viņu vajadzību nodrošinājums (ēst, dzert, elpot, gulēt).

Tas nozīmē, ka nekādā gadījumā nevajag atņemt muskuļu vektora cilvēkam jumtu virs galvas, raut šķīvi no rokām un strauji modināt. Muskuļu vektora cilvēkiem būtu arī jābūt ļoti uzmanīgiem ar spirtotiem dzērieniem: Bremzējot galvas smadzeņu garozu, alkohols gluži kā džinu no pudeles, izlaiž brīvībā arhetipisko muskuļu mednieku-karotāju, radītu nogalināt.

Muskuļu cilvēki nekad nedomā kategorijās „Es”. Visa viņu apkārtējās vides un pasaules uztvere ir balstīta kategorijās „Mēs”. Cilvēks bez muskuļu vektora nekad nespēs pievienoties šim „Mēs”. Lai kāds tas arī nebūtu, viņš nekad nebūs daļa no vienotā monolītā muskuļu „Mēs”, nekad nebūs viņu vidū savējais. 

Muskuļu vektora cilvēka pasaule ir sadalīta pēc teritoriālās piederības „mēs - savējie” un „mēs - svešie”: mūsu sēta - sveša sēta, mūsu iela - sveša iela, mūsu cilts - sveša cilts.

Dzīvi viņi iekārto tā, lai maksimāli saglabātu savu kopienu. Pie tam, orientējas vispārpieņemtā – lai viss būtu kā pie cilvēkiem, kā visiem. Atdalīšanās no „Mēs”, muskuļu cilvēks uztver ļoti sāpīgi. Vieninieka kamera cietumā, ir pats lielākais pārbaudījums šādam cilvēkam. 

Muskuļu cilvēki ir absolūti vadāmi. Viņi nekad neies protestēt un graut visu sev apkārt paši par sevi, bez ierosinājuma no malas. Viņiem nav tā saucamā personīgā viedokļa, jo viņiem primārais ir kopējais „Mēs”, nevis atsevišķs „Es”. Uz jautājumu: „Ko jūs domājat par šo situāciju?”, muskuļu vektora cilvēks atbildēs: „A kas? Kā visi, tā arī es”. Muskuļu cilvēks rīkojas tā kā viņu ir iemācījuši.

Par ko kļūs cilvēks ar muskuļu vektoru, ir atkarīgs no tā, kurš būs tas, kuram uz viņu būs ietekme. Ja viņam blakus būs bijis arhetipisks ādas vektora pļēgurs, arī muskuļu vektora cilvēks sāks dzert. Šeit arī ir galvenā mūsdienu alkoholisma problēma. 

Muskuļu vektora cilvēka domāšana ir praktiska, uzskatāmi – darbīga. Kā parādīja, tā arī darīs. Ne tāpēc, ka domās, ka tā ir pareizi, tā ir labāk, bet tāpēc, ka tā parādīja un pateica: „Dari tā!”. Pie tam, viņu nekādā gadījumā nevar nosaukt par dumju. Viņam ir īpašs prāts. To ko varēs izdarīt muskuļu cilvēks, to nekad nevarēs izdarīt neviens cits vektors. Tik viegli un precīzi naglu iedzīt sienā, vai sazāģēt dēli, uzcelt žogu nevar neviens cits. Tieši tā arī vajag mācīt muskuļu vektoru – parādot visu „uz pirkstiem”. Ja uzdevums ir uzturēt ugunskuru, lai nenodziest, tad vajag parādīt, kā tieši ir jāpiemet pagales un no kurienes viņas ņemt, vajag visu paskaidrot līdz sīkākajai detaļai.   

Muskuļu vektora cilvēks, kā neviens cits, ir piesiets pie savas zemes. Pie tam, viņš ātri spēj piemēroties jebkurai videi ārpus pilsētas. Pilsētā viņš maldās, bet atliek tikai viņam ieiet mežā, viņš ātri spēj saorientēties un mācēs izdzīvot: var gan koku nogāzt, gan zaru būdu uzcelt, gan putnu vakariņām noķert. 

Muskuļu vektora vīrietis ar aizdomām izturas pret seksu, īpaši, ja tas notiek, kā viņam liekas, „ne tā kā pie cilvēkiem”, piemēram pirms kāzām. Savukārt muskuļu vektora sieviete, centīsies pēc iespējas ātrāk apprecēties – viņas ķermenis ir tieši radīts bērnu dzemdēšanai. Tikko kā viņa sasniedz reproduktīvo vecumu, viņai rodas milzīga vēlēšanās ne jau pēc seksa, bet pēc bērniem. 

Vajag saprast, cik ļoti svarīgi ir uzturēt iedzīvotāju skaitu. Lai cik varena būtu tauta, ja tās skaits ir mazs, viņu vietā atnāk citi. Muskuļu cilvēku fiziskais spēks, ļauj radīt tiem pašu lielāko pēcnācēju skaitu, tieši viņi ir tie, kuri rada daudz bērnu. Daudz vairāk, nekā citu vektoru pārstāvji. Sliktā muskuļu stāvoklī, valstī būs slikta demogrāfija un otrādi. 

Līdz dzimšanai naba ir kanāls, caur kuru muskuļu cilvēka erogēnā zona savienojas ar ārējo pasauli. Piedzimstot šis kanāls aizveras, bāzes vajadzību kanāla nepārtraukta nodrošināšana ar (ēst, dzert, elpot, gulēt) tiek pārtraukta. Muskuļu vektora bērns to izjūt kā ciešanas – tagad viss būs jādara pašam.

Turpmākā dzīve norit sajūtās, nāve ir pestīšana. Muskuļu vektora cilvēki nebaidās no nāves. Tie izjūt to kā atgriešanos sākotnējā stāvoklī, mātes miesās, kur viņam bija tik labi, kur visas viņa bāzes vajadzības bija apmierinātas. Muskuļu cilvēki saka: „No kurienes nācis, tur arī atgriezīšos, atgriezīšos pie mātes zemes”.

Tieši šī iemesla dēļ, muskuļu vektora cilvēki, vienmēr atdzīvojas redzot nāvi. Tieši viņi ir tie, kuri vislabāk spēj organizēt bēres, piemiņas vakarus, tiecas apglabāt „kā pie cilvēkiem”.

Muskuļu vektora bērni ir ļoti ērti, paklausīgi, viņus nav vajadzības īpaši audzināt. Galvenais, neļaut tādam bērnam mētāties bez darba un sekot tam, ar ko viņš draudzējas, citādi ir liela iespējamība, ka šāds bērns nokļūst sliktas kompānijas ietekmes zonā.

Viņu vajag pieradināt pie smaga fiziska darba, lai palīdz vecākiem un mācās gūt baudu no darba. Kad viņš rok, viņš izjūt muskuļu baudu. Vajag saprast, ka tieši caur muskuļu sasprindzinājumu, aktivējas muskuļu cilvēka domāšana. Fizisks darbs virza viņu mierīgā gultnē, celtniecībā, rūpnīcā, uz lauka, utml.

Pie tam, kategoriski nevajag atdot muskuļu vektora bērnus sportā. Viņu fiziskās dotības nedos uzvaras, jo muskuļu cilvēkam nav vēlēšanās sacensties, konkurēt, uzvarēt. Tīram muskuļu cilvēkam bez papildus vektoriem, sports liks pārslēgties stāvoklī karš. Cilvēks ar muskuļu vektoru, kurš nav pieradināts pie darba, bet atdots sportā, turpmāk varēs sevi realizēt tikai kriminālās aprindās, noziedzīgās darbībās.

Uzmanīgi izvēlaties cilvēkus, kuri būs blakus bērnam ar muskuļu vektoru. Laukos viņam vajadzētu izrādīties anālā brigadiera vadībā, kurš iemācīs viņam fizisko darbu. Pilsētā muskuļu vektora cilvēku vislabāk sūtīt uz arodskolu, kur ādas vektora skolotājs iemācīs muskuļu cilvēkam ne tikai arodu, bet arī disciplīnu pēc labākajiem standartiem, iemācīs ierobežot savas dzīvnieciskās tieksmes.

Muskuļu cilvēka lomu cilvēku sabiedrībā nav iespējams pārvērtēt. Tieši pateicoties nožēlojamajam muskuļu vektora stāvoklim mūsdienu Latvijā, kur muskuļu cilvēkam ir maz pielietojuma, slēpjas mūsu lielākā problēma.


https://www.yburlan.ru/biblioteka/myshechnyi-vektor

Komentāri (0)  |  2018-05-31 20:06  |  Skatīts: 1979x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ