Šīs ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles!


Donalds Tramps – 45. Amerikas prezidents.
Mūsu kustības mērķis un uzdevums ir nomainīt izgāzušos un korumpēto politisko eliti uz jaunu valdību, kuru kontrolēsiet JŪS – amerikāņi. Vašingtonas politiskā elite, kā arī kapitālu uzkrājošās finanšu korporācijas eksistē tikai viena iemesla dēļ – lai aizstāvētu sevi un iedzīvotos! Šo vēlēšanu politiskās elites likmes sastāda triljonus dolāru. Tie, kuri kontrolē Vašingtonas varas sviras un īpašās pasaules elites intereses, sadarbojas ar cilvēkiem, kuri nedomā par jūsu labklājību. Mūsu komanda nopietni apdraud viņu eksistenci. Ar ko tādu viņi agrāk vēl nekad nav saskārušies. Šīs nav parastas vēlēšanas, kuras notiek ik katrus 4-us gadus – tās ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles. Šīs vēlēšanas būs tās, kuras noteiks, vai mēs esam cilvēki, kuri atjaunos kontroli pār mūsu valdību un politisko eliti, kura cenšas visiem spēkiem mūs apstādināt. Tā ir tā pati grupa, kura ir atbildīga par mūsu katastrofiskajiem tirdzniecības darījumiem, nelegālo masu imigrāciju, ekonomisko un starptautisko politiku, kura ir izsūkusi asinis no mūsu valsts. Politiskā elite ir nesusi graujošas sekas mūsu rūpnīcām, mūsu strādniekiem, kuru darba vietas ir aizplūdušas uz Meksiku, Ķīnu un citām pasaules valstīm. Šī globālā varas struktūra ir atbildīga par tiem ekonomiskajiem risinājumiem, kuri ir apzaguši mūsu darbaļaudis, nozaguši šo naudu mūsu valstij un ielikuši to milzīgu korporāciju un politiķu kabatās. Šī ir cīņa par mūsu nācijas izdzīvošanu un šī ir pēdējā iespēja izglābt to! Šīs vēlēšanas noteiks, vai mēs esam brīva, neatkarīga nācija, vai šī ir tikai demokrātijas ilūzija un mēs faktiski atrodamies nelielas cilvēku grupas kontrolē, kuru globālās intereses noslēdzas korumpētā sistēmā, un mūsu sistēma IR korumpēta un tā ir realitāte – jūs to zināt, viņi to zina, es to zinu un lielākais vairums pasaulē, zina to!

Klintones „mašīna” atrodas šīs sistēmas centrā. Mēs to uzzinājām no WikiLeaks dokumentiem, kuri atklāj mums, ka Hilarija Klintone slepeni tiekas ar starptautiskajām bankām, lai izplānotu ASV suverenitātes iznīcināšanu, lai veicinātu šo globālo spēku iedzīvošanos, lai aizstāvētu viņas īpašo draugu un sponsoru intereses. Godīgi sakot, viņu vajag iesēdināt cietumā! Pats spēcīgākais ierocis, ko laiduši apritē Klintoni, ir korporatīvie masu informācijas līdzekļi – prese. Runāsim beidzot atklāti – korporatīvie masu informācijas līdzekļi vairs nenodarbojas ar žurnālistiku, viņi aizstāv politiķu īpašās intereses, kuras ne ar ko neatšķiras no citiem lobijiem un finansistiem, kas lobē tikai personīgos politiskos mērķus. Ne jūsu intereses, bet savas personīgās. Katrs, kurš vērsīsies pret viņiem tiks nolādēts un tiks apvainots seksismā, rasismā, ksenofobijā. Viņi melos, melos, melos un pēc tam viņi darīs vēl sliktāk, tie darīs visu nepieciešamo priekš viņiem. Klintoni ir noziedznieki – atcerieties to! Tas ir apliecināts ar dokumentiem un politiskā elite, kura viņus aizstāv, ir iesaistīti liela mēroga, slepenos kriminālos darījumos valsts departamentā un Klintonu fondā, lai atstātu Klintonus pie varas. Viņi izvērtīs melu kampaņas pret mani, manu ģimeni un maniem mīļajiem, jo zina, ka viņiem neizdosies mani apstādināt.
Bet es tomēr ar lielāko prieku ņemu loku un bultas, lai cīnītos par jums, es ņemu tos mūsu cīņai, lai atgrieztu mūsu valsti. Es zināju, ka šī diena pienāks un tas ir tikai laika jautājums, es zināju, ka amerikāņu tauta pacelsies un nobalsos par nākotni, kuru viņi ir pelnījuši. Vienīgais, kas var apturēt šo korumpēto mašinēriju – tie esat JŪS! Vienīgais spēks, kuram ir tāda iespēja, tie esam MĒS – cilvēki, kur būs pietiekoši drosmīgi, lai nobalsotu pret šo korumpēto politisko eliti. Tie esat JŪS – amerikāņu tauta! Mūsu varenā civilizācija pienākusi pie noslēdzošā momenta. Ticiet man, man nebija nekādas vajadzības ar šo visu nodarboties – es esmu radījis brīnišķīgu kompāniju un man ir lieliska dzīve, es varētu baudīt augļus un labumus, ko man sniedz daudzgadīgs, veiksmīgs bizness. Tā vietā, lai dotos uz šo absolūto melu šovu, es varētu pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni un mīļajiem. Es daru to tāpēc, ka šī valsts tik daudz man ir devusi un man ir sajūta, ka ir pienākusi mana kārta atgriezt to, ko esmu tai parādā. Valstij, kuru es mīlu. Es daru to priekš cilvēkiem un mūsu kustības labā un mēs atgriezīsim šo valsti jums un mēs padarīsim Ameriku par varenu valsti atkal!

Džons Kenedijs – 35. Amerikas prezidents.
Dāmas un kungi! Pats jēdziens „slepeni”, ir pretrunā brīvai un atvērtai sabiedrībai. Mēs pēc savas dabas, jau vēsturiski esam tauta, kura ir iestājusies pret slepenām biedrībām, slepeniem ordeņiem un aizklātām sapulcēm. Pa visu pasauli mums pretī stāv monolīta, nežēlīga sazvērestība, kura ar slepeniem līdzekļiem paplašina savu ietekmes sfēru, iefiltrējoties, nevis iebrūkot; gāžot varu, nevis ievēlot to; iebaidot, nevis dodot brīvību. Šī sistēma mobilizējot daudzus cilvēciskos materiālos resursus, ir uzcēlusi stipru, efektīvu „mašīnu”, kura īsteno militārās, diplomātiskās, izlūkošanas, ekonomiskās, zinātniskās un politiskās operācijas. Viņu sagatavošana tiek turēta slepenība no publikas, viņu kļūdas tiek slēptas, tas tiek ieviests klusējot, nerēķinoties ne ar kādiem izdevumiem un neizpaužot noslēpumus. Tāpēc, senajās Atēnās bija likums, kurš aizliedz pilsoņiem izvairīties no publiskas polēmikas. Tāpēc es lūdzu jūsu palīdzību svarīgā lietā - informēt un brīdināt amerikas tautu! Esmu pārliecināts, ka ar jūsu palīdzību cilvēki kļūs tādi, kādiem tiem jākļūst – BRĪV un neatkarīgiI!!!" Un jebkurš, kurš brīdina un informē ir jāatbalsta!

p.s.un katrs šeit rakstītais vārds tiešā veidā attiecas arī uz ikvienu Latvijas iedzīvotāju! Esiet informēti un informējiet citus!!!


Komentāri (0)  |  2016-12-20 20:16  |  Skatīts: 1960x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ