"Konfektes, vai izjokosim!"
Nesaprotu vecākus, kuri saģērbj savus bērnus zombiju un frankenšteinu maskās, imitējot šuves, nekrozes un asinis ... strādājot bērnu reanimācijā, nereti nācās redzēt to visu dzīvē un es šaubos, vai kāds no šiem vecākiem to tagad vēlas "pa jokam" atkārtot uz saviem bērniem.

Vecāku uzdevums ir bērnus pasargāt, pastāstot, ka tas nav labi un kāpēc, jo kurš gan cits viņiem to izstāstīs? Diemžēl, daudzi vecāki pat nesaprot, cik ļauni tas patiesībā ir un, ka nemaz tik nevainīgi tas viss nav, jo zem končām un maskām ir paslēpta destruktīva informācija - frankenšteini, zombiji, rētas, nekrozes, asinis - jo briesmīgāk, jo labāk, tam visam pamatkodols ir bailes, šausmas, sāpes un ciešanas. Tā visa ir negatīva informācija ar destruktīvu kodu. Pat, ja jūs tikai nevainīgi dalāt končas, jūs tik un tā atbalstāt un iedrošināt šo "svētku" svinētajus.

Jā, bērniem patīk muļķoties, pārģērbties un ākstīties, tas fakts, bet robežas velkam mēs - pieaugušie.

Skumji, ka mūsu bērni nezina mūsu pašu svētkus, kurus var svinēt ne mazāk jautri, ar pārģērbšanos un ampelēšanos, bet raujās svinēt helovīnus, jo skolas un bērnudārzi tos bezkaunīgi propogandē. (ļoti cienu 152. bernudārza vadību, kura šo neatbalsta nekādā veidā!)

Kā jau rakstīju, mīlestībai pretējas jūtas nav naids, kā daudzi varbūt domā, bet gan bailes (jo naids ir tās pašas bailes, tikai transformētas uzbrukuma formā). Mīlestība un bailes, abi vienlaicīgi navar aizņemt vienu sirdi ... Tāpēc mazs bērns, kurā tikai formējas līdzjūtības, sapratnes un mīlestības jūtas, ir jāpiepilda ar mīlestību, tā radot viņā drošības sajūtu, nevis bailes un šausmas.

Negribēju veltīt šim pasākumam tik daudz sava laika un uzmanības, bet tomēr laikam vajag ...

P.s.turklāt, manuprāt blandīties pa svešām mājām, diedelējot konfektes, nav arī visai droši bērniem!!!

Komentāri (0)  |  2017-11-02 03:57  |  Skatīts: 6189x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ